poster

Sklapni a polib mě

 • USA

  Shut Up and Kiss Me!

 • Slovensko

  Sklapni a pobozkaj ma!

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2004, 95 min

 • ARI50
  *

  Nevím herci jsou celkem v klidu ale mě to v ostatních ohledech vůbec nebralo.(28.9.2018)

 • oli.G
  **

  Nepamätám sa, kedy naposledy nejaký film proste tak "preplával" okolo mňa a absolútne sa vyhol môjmu záujmu - bez toho, aby moju pozornosť odpútavalo niečo iné. A divím sa, ako rýchlo to zbehlo, vzhľadom k tomu, aká nuda to väčšinu času bola. Pár zhovievavých pousmiatí, jedno nesmelé zasmiatie a ani náznak skutočného pobavenia nejakým pamätihodným gagom. Takto slabé dve hviezdičky, z ktorých jedna pravdepodobne pôjde preč vo chvíli, keď uvidím ďalší film tohto žánru (inými slovami: nie tak skoro ;)). Vyhnite sa tomu, ako to len pôjde, a dajte si radšej fantastický BIG HIT, ktorý tomuto nakopáva zadok po každej možnej stránke - od vizuálu, cez akciu až po humor.(13.1.2006)

 • Damiel
  odpad!

  Strašidelná věc. Odporní hrdinové, záporná romantická atmosféra, trapné fórky... Břečka.(18.12.2006)

 • lennyd
  **

  Dva kámoši Ryan a Pete jsou dvojka k pohledání. Ač každý úplně jiný (Ryan je zakřiknutý makléř a Pete je na prvni pohled znalec žen), tak jejich neúspěchy u žen jsou srovnatelné. Až do dne D, kdy si oba dva najdou své lásky. A aby to neměli jednoduché (a žánru romantické komedie bylo uděláno zadost), tak Peteova dívka je mafiánská dcera (její mafiánský strýc hlídá její panenství lépe než své finance - které mimochodem dal investovat Ryanovi), a Ryanovi v cestě k lásce stojí nejen bývalý přítel, ale i ztřeštěné nápady jeho kámoše... Tuctová romantická komedie, kterých jste již viděli desítky (možná i stovky), s několika dobrými vtípky, ale většinu filmu se neubráníte koukání na hodinky a čekání až se konečně všichni vezmou a všechno to skončí...(12.3.2005)

 • Turiec
  **

  Podpriemerná komédia o dvoch párikoch zaľúbencov a jednej mafiánskej rodinke. Len veľmi ťažko zaujme niekoho natoľko, aby si po krátkom čase spomenul o čom to bolo, a či tento film vôbec videl.(20.5.2005)