Reklama

Reklama

Poslední tanec

všechny plakáty

Obsahy(1)

Tanec môže byť pre niekoho celým životom. A niekedy môže život aj skomplikovať. Umelecká, výtvarne excelentná sonda do života tanečníkov a ich osudovs prekvapivými tajomstvani. Príbeh o tom, že i umelecký rast má svoju cenu. (oficiální text distributora)

Recenze (31)

jafuska 

všechny recenze uživatele

další taneční film, rozhodla jsem se podívat po dlouhé době na Patricka, ale jaké bylo pro mě zklamání, když jsem viděla, že neumí moc tancovat a to jsem ho považovala za dobrého tanečníka a on byl při tom jen průměrný, to mě dost překvapilo, a i hodně zklamalo, dalo se na to dívat, ale jednou stačilo ()

Michelle75 

všechny recenze uživatele

Poslední tanec jsem chtěla vidět díky Patrickovi, který byl pro mě v mém pubertálním období velkým idolem. Jenomže kdybych dopředu nevěděla, že film je podle hry Patrika a Lisy, kteří kdysi vyučovali v baletní škole a tahle choreografie je snad i jejich počinem-jen těžko bych tenhle film dokoukala. Tanec výborný a já se klaním těmto dvěma lidem, kteří ve svých padesáti letech/Lisa 47/ jsou v tak skvělé kondici a jejich taneční projev je naprosto přirozený a mladistvý. Skvěle jim sekunduje George de la Pena. Pokud jde však o celkový děj a hlavně beztaneční scény, kdy naši hrdinové řeší minulost a všechny s ní související křivdy -najednou film ztrácí své kouzlo a stává se neuvěřitelně nudný, neuvěřitelný je bohužel i dabing. ()

Reklama

stybro 

všechny recenze uživatele

Odporně nudný a táhnoucí se film,který už v životě nechci vidět........Film je vyloženě pro ty,kteří mají rádi umělecké tance.Pokud nejste jejich fanoušci,film zakopejte na zahradě hodně hluboko a modlete se,aby ho váš pes nevyhrabal.Vše ještě podtrhuje hrozný český dabing,na kterém se taky někdo vyřádil. ()

Angie91 

všechny recenze uživatele

Když jsem to dokoukala, měla jsem rozporuplné pocity. Na jednu stranu nesmrtelný Patrick Swayze a na druhou příšerný film. Český dabing byl naprosto otřesný, hluchých míst tam bylo snad více než dabingu, a kromě Patricka byly ostatní herecké výkony naporsto příšerné. Jedniné, co mohlo tento snímek zachárnit byl poslední tanec. Což také splnil, a proto hodnotím slušných 50%. ()

Evziiik 

všechny recenze uživatele

Slabý průměr. Nejvíc mě vytáčela ta Krisa, jak se pořád ze všeho hroutila a byla neskutečně psychicky labilní, jak na houpačce. Dospělá ženská, proboha. A z děje jsem vlastně ani nevypozorovala, proč se tak chovala. Co se jí stalo tak hroznýho, chudince? Že jí jeden dědek buzeruje nebo že se sama stará o děcko nebo co? To se dá vyřešit i jinak, než se z toho hroutit a furt někomu fňukat na rameni. Na to já fakt nem nervy. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Ve filmu tančí v jedné ze scén také Bambi Swayze, adoptovaná sestra Patricka Swayzeho. (Barrymore)

Reklama

Reklama