poster

Poslední tanec

 • Kanada

  One Last Dance

 • Slovensko

  Posledný tanec

Drama / Romantický

Kanada, 2003, 97 min

Režie:

Lisa Niemi

Scénář:

Kevin Bernhardt

Kamera:

Albert J. Dunk

Producenti:

Rhonda Baker

Střih:

Claudia Finkle

Scénografie:

Tim Galvin
(další profese)
 • miklaras
  ***

  Rozhodně bych neřekla, že jde o nepředvídatený, silný příběh s vynikajícími výkony a něčím navíc. Přesto jsem se byla schopná dokoukat a děkovat za slušně vystavěný děj, který měl tendenci kamsi plynout. Konec byl hodně tristní záležitost a shodil všechno na smetiště předvídatelných dojáků bez invence. Je to veliká škoda, protože všichni tři hlavní představitelé vypadali zpočátku tak nadějně....I tak bych ale neřekla, že jde o vyslovený propadák, nad kterým by bylo člověku ku dávení. Dá se a neurazí. 3,5/10 PS: Velice legrační je poslechnout si dabing. Ten film zabil se zaručenou spolehlivostí a z toho důvodu doporučuji jakékoli znění, jen ne to, co nabízí česká verze... dabing odpad!!!!!(16.6.2009)

 • jopal
  ****

  Ano, velmi rozporuplny film. Dej takmer ziadny, ale pacilo sa mi, ze sa tam nikto na nic nehral, proste boli raz stari, tak hrali starych. Ale ten vykon na dany vek - klobuk dole. (Ti, ktori maju 18, pochopia neskor..) U mna 3 hviezdicky aj trochu, ale z nostalgie za skvelym tanecnikom, aj pre to, ze uz na Patrikovi bolo vidiet ubytok svalovej hmoty a aj kvoli jeho pamiatke davam ****...Aj ked tanec nemam velmi rad, nenudil som sa ani chvilu...(12.1.2010)

 • Michelle75
  ***

  Poslední tanec jsem chtěla vidět díky Patrickovi, který byl pro mě v mém pubertálním období velkým idolem. Jenomže kdybych dopředu nevěděla, že film je podle hry Patrika a Lisy, kteří kdysi vyučovali v baletní škole a tahle choreografie je snad i jejich počinem-jen těžko bych tenhle film dokoukala. Tanec výborný a já se klaním těmto dvěma lidem, kteří ve svých padesáti letech/Lisa 47/ jsou v tak skvělé kondici a jejich taneční projev je naprosto přirozený a mladistvý. Skvěle jim sekunduje George de la Pena. Pokud jde však o celkový děj a hlavně beztaneční scény, kdy naši hrdinové řeší minulost a všechny s ní související křivdy -najednou film ztrácí své kouzlo a stává se neuvěřitelně nudný, neuvěřitelný je bohužel i dabing.(23.6.2010)

 • Evziiik
  ***

  Slabý průměr. Nejvíc mě vytáčela ta Krisa, jak se pořád ze všeho hroutila a byla neskutečně psychicky labilní, jak na houpačce. Dospělá ženská, proboha. A z děje jsem vlastně ani nevypozorovala, proč se tak chovala. Co se jí stalo tak hroznýho, chudince? Že jí jeden dědek buzeruje nebo že se sama stará o děcko nebo co? To se dá vyřešit i jinak, než se z toho hroutit a furt někomu fňukat na rameni. Na to já fakt nem nervy.(12.2.2013)

 • jafuska
  **

  další taneční film, rozhodla jsem se podívat po dlouhé době na Patricka, ale jaké bylo pro mě zklamání, když jsem viděla, že neumí moc tancovat a to jsem ho považovala za dobrého tanečníka a on byl při tom jen průměrný, to mě dost překvapilo, a i hodně zklamalo, dalo se na to dívat, ale jednou stačilo(22.6.2009)

 • - Ve filmu tančí v jedné ze scén také Bambi Swayze, adoptovaná sestra Patricka Swayzeho. (Barrymore)