poster

Scarecrow Slayer

Akční / Fantasy / Drama / Horor

USA, 2004, 90 min

Scénář:

David Michael Latt

Producenti:

Charles Arthur Berg

Scénografie:

Shannon Kemp
(další profese)
 • Campbell
  **

  Nejdražší díl série a možná i nejhorší, problémem filmu je že se opět snaží být víc než je. Za 1) to bratrstvo či co to bylo byla banda malých smradů kteří měly lepší vybavení než jakkékoliv postava z knih Toma Clancyho. Druhým problémem až moc velká stupidita hlavních hrdinů a jejich dialogy byly též na úrovni retarda. Nicméně má film takovou zábavnou brakovou atmosféru a nemůžu říct že jsem se nudil. Jen je to prostě až moc velká blbost....S Tonnym Toddem.(1.1.2016)

 • beso74
  *

  Decentný príbeh je zruinovaný svojim prevedením, brutálnymi špeciálnymi efektami a nezmyselným použitím rozličných filtrov. Tony Todd skončil v 25. minúte, môj záujem i film však už niekoľko minút pred tým. Dejová kontinuita, zmysel pre napätie či akciu sú veci, ktoré režisér a producent v jednej osobe David Michael Latt do vienka určite nedostal. Ešte šťastie, že som si po tomto filme pustil o 16 rokov starších Scarecrows, to už bola iná káva. Za zmienku tu snáď ešte stojí fakt, že tento film patrí medzi prvé, na ktorých sa produkčne podieľalo štúdio The Asylum.(14.10.2017)

 • hladass
  odpad!

  Jen podotknu, že horory s vraždícím strašákem mám všeobecně v oblibě, proto jsem se po katastrofálním Scarecrow rozhodl napravit si chuť tímto kusem... Jak jsem mohl vědět, že jde o pokračování? Takže to nebudu prodlužovat a napíšu, že jde o stejnou sračku jako předchozí díl, snad jen ještě amatérštější a s hororovou legendou Tonym Toddem v jedné z vedlejších rolí... Takže opět, zklamání, odpad...(13.10.2014)

 • - Sestřička čte knihu "King of the Ants", což je film který David Michael Latt, režisér tohoto filmu, produkoval. (Campbell)