poster

Working!! (TV seriál)

 • USA

  Wagnaria!!

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2010, 13x24 min

 • Starletka
  ***

  Moe, moe, moe a ... moe. A to je asi tak všechno. Taková roztomilá blbost bez jakéhokoli příběhu s infantilním openingem (který je upřímně nejlepší částí celého seriálu), roztomilým endingem, hloupými, prázdnými postavami a mými třemi oblíbenými pány dabéry (pokud chcete pádný důvod proč jsem se na to vůbec začala dívat). Vhodné pokud potřebujete něco vyloženě bezmozkovitého, barevného a oddechového. 5/10(21.3.2015)

 • Tionois
  ***

  Teď napíšu něco, o čem se mi při prvních několika dílech ani nesnilo. Working! je opravdu zábavný seriál, to je zpráva dobrá. Zpráva špatná ovšem je, že prvních pár dílů nestojí za nic, což je při celkovém počtu 13 celkem ostuda. Moje doporučení - nechte si první dva díly od někoho převyprávět, nebo si jen přečtěte základní charakteristiku postav a začněte sledovat tak od pátého/šestého dílu... a nebude to čas marně strávený. Nehledejte žádnou hlubokou myšlenku, napínavý děj ani srdcervoucí vášně. Tady jde jen o interakce vykreslených postav. Hlavní hrdina Takanaši, ktreý má slabost pro všechno malé (ale díky Bohu není pedofil, jak se na začátku zdálo). Roztomilá a drobná Poplar (bez ní bych se obešla) chce vyrůst, šéfová nadělá víc škody než užitku a proto v restauraci spíše jí než obsluhuje, Yachiyo se zamilovala do šéfové, flegmatický kuchař miluje nešťastnou láskou pro změnu Yachiyo, Inami nemůže vystát muže, vyděračský Jun myslí jen na vlastní pobavení a to všechno v jedné restauraci za provozu. Akorát ***(23.6.2010)

 • Zíza
  ***

  Má to opravdu veselý opening (velikánské plus), ten dokáže potěšit, když se vracíte ze školy, kde vás vysál mozkomor učící angličtinu. No, ale potom už to nemá moc čím potěšit. Není to špatné, ale bohužel dost nezajímavé. Jeden miluje všechno malé a kawai, druhý miluje spolupracovnici, která zase naoplátku miluje svou násilnickou vedoucí, kterou krmí vším, čím může, a nosí katanu, ten třetí je dobrý ve sběru kompromitujících informací, ale nebojte, je to velmi hodný člověk... Pak jsou tu dvě dívky - jedna malá a kawai, ale přesto senpai, a ta další se bojí mužů, takže je pro jistotu všechny mlátí a to pořád, i když už se jich nebojí. A takové to nenápadné, co je na cestách, kde to hledá svou krásnou ženu, taky patří do tohodle podniku. Po čtyřech dílech to utínám, protože si nemyslím, že by mi to mohlo dát víc, než trochu znuděný výraz po každém díle. Naprosto mě nezajímá, jak to dopadne, ale kdyby to dopadlo opravdu neočekávaně (třeba výbuchem atomové bomby a následnou mutací v podobě chapadel), tak mi dejte vědět, ale na hodnocení to stejně mít vliv nebude. Slabší 3*.(27.4.2010)

 • HakuSaku
  *****

  Niektore komentare ma pomerne dost prekvapuju... Samozrejme to nieje Evangelion a nejaku hlboku myslienku tam hladat je bezvyznamne kedze ide o "slice of life" anime. Avsak skvela zabava s vybornou animaciou a podarene postavy s vynikajucim openingom doplnaju kvalitu tejto serie! Inak v Japonsku velmy objubene anime a 13 dielna seria bude urcite pokracovat aj druhou seriou rovanko ako dalsi hit tejto sezony ( ore no imouto... )!(30.12.2010)

 • Five By Five
  **

  Často opakovaný vtip už nie je vtipom - tu to tvorcovia riešia jednoducho tak, že postupne pridávajú stále nové postavy a rozvádzajú ich úchylky do úplných extrémov... Inak sú to však väčšinou rovnaké charaktery, aké môžete nájsť v každom druhom anime... Šanca, že sa vám to zapáči tu teda je a záleží len na vašom vkuse... Mne prišlo najzaujímavejšie dievča, čo má záľubu v mlátení mužov - originálny je hlavne ten dôvod - robí to zo strachu, ktorý v nej od malička pestoval jej milujúci otec... U ostatných postáv je to nevyužitý potenciál...(6.6.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace