Reklama

Reklama

Recenze (10)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle je jednoznačně zatím nejlepší díl. Celý díl mi hodn atmosférou připomínal předchozí sérii 1883. Opět tu vidíme to znázornění odcházení starých věcí, pořádků názorů a nástup nové doby (plyn, elektřina...). Tohle předávání generací mě baví zatím úplně nejvíc. Něco jako v Tenkrát na západě, kde vidíme kontrast starých kovbojů a nových obchodních magnátů. Ještě lepší byla ale (stále) Africká linka. Lodě duchů, to je něco, o čem jsem neměl vůbec tušení, že existovalo. Každopádně scéna s ní měla mnohem lepší atmosféru, než třeba celé Dark dohromady. ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Super. Čekal jsem, že na začátku dílu Spencer zaklepe na dveře ranče (protože tak by to prostě dnes asi natočil každý), ale Sheridan nespěchá a klidně vsune velké mezidobrodružství tam kde by to jiní užuž skoro směřovali k finále. Jak to tak tady čtu, tak to většinu lidí spíš sere, ale mě to sedí. Intenzitu si to drží, všechny dějové linky mě baví a jsem okouzlen Alex (to je fakt ženská do nepohody). ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Aky mili pastieri bozi. :D Kolkym spiatocnickym predstavitelom "matky cirkvi" pri sledovani tejto epizody inkriminovane sceny sposobovali motyliky v trieslach a tuzbu za mocou v tych casoch? Potesila dalsia herecka osobnost, vynikajuci Peter Stormare v ulohe kapitana remorkera. Predpokladam, ze twist v zavere nebude "definitivny". 70% ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama