Osudy Spencera a Alexandry jsou odhaleny. Marshallové loví Teonnu. Jacob nabírá sílu. (SkyShowtime)

warrenur

Viac-menej multi-duet, vsetkych parov v seriali. Od tych najstarsich, mladuckych na poschodi, az po ten hviezdny - "platnovy". Julia Schlaepfer si to rozhodne uziva a posobi uplne nesputane a autenticky. A ano, napriek klise v zavere, musim uznat kvalitne napisane dialogy a milu atmosferu. Maloktory film, ktory ma zaner "romanticky" napisany pri svojom nazve sa spracovanim priblizi tomuto prevedeniu. Ale prosim, uz viac westernu. :) ()

dO_od

// Tenhle seriál nemá žádný právo na to být z jedné poloviny fantastický westernový drama s fenomenálními Fordem a Mirren, a z druhé jedna z nejlepších love story, co jsem kdy viděl. Žádný právo at all! ()

liskam

Jako já chápu, že to potřebuje Sheridal trochu natáhnout. Ale takhle prznit a zbytečně protahovat linku Spencera... To mě teda pěkně sere. Už teď je jasné, že budeme mít druhou řadu, tuhle tedy nějak doklepu a bude se těšit na to až Spencer dorazí domů. 3* 68% ()

William_

A už se z toho opět stává telenovela. Minimálně to jsem si říkal při posledních 30 minutách tohoto dílu. 1923 má typické příznaky VOD seriálu - musí zde být minimálně 2 nebo 3 epizody, které natáhneme na 55 minut, aby se v první sérii něco málo uzavřelo, ale aby to nejdůležitější bylo až v nadcházející řadě na kterou si diváci zase nějaký ten rok počkají. A přitom to zase na začátku dílu vypadalo nadějně. ()

fabecc1222

Po natřískáném minulém díle jsme trochu zvolnili, abychom zklidnili emoce, a dali postavám trochu oddechnout. Vypadá to, že Spenerova linka bude tedy v této řadě komplet o tom, že se bude dostávat do Ameriky, což dává smysl, když teda bude i druhá řada. Snad se teda dočkáme i nějaké te cesty napříč Amerikou, aby bylo co porovnat s 1883, a jak se doba posunula vpřed. Stejně tak, jako se posouvá i na samotném ranči. Co je třeba koupit...pračku, auto, elektřinu...? Doba postupuje vpřed, a jak to bývá, tak nejstarší generace se má největší problém přizpůsobit. ()

quido_zidle

Kristepane ať už konečně dojedou domů!!! Tu část "Titanic, Čelisti a Kapitán Správňák" snad natáčel úplně někdo jiný a pro jiný film - to je fakt děs běs! Western na 5 hvězd, "Spencer is comming home" max. na jednu takže za tři... ()