1923

• USA 1932 (pracovní název)

Série(2) / Epizody(16)

Ve stopách Yellowstonské rodiny Duttonů z počátku 20. století v USA čelí další generace pandemii, historickému suchu, konci prohibice a nástupu Velké hospodářské krize, zatímco dále prozkoumávají hornatý západ. (SkyShowtime)

Recenze uživatele liskam k tomuto seriálu (9)

1923 (2022)

Když to budu brát jako celek, tak je to pro mě v podstatě zklamání. zejména díky vyprávění a natahování všech dějových linií. Za mě 70% a 3* ()

1923 (2022) (S01E01)

Hodně, ale hodně pohodovej rozjezd, kterej naprosto dokonale táhne Helen Miren. A maličkato se bojím, že H.Ford jakožto hlavní hybatel Duttonů už to neutáhne tak dobře jako Costner... Přeci jen mají mezi sebou 13 let. Doufám že se včas vrátí mladej z Afriky a převezme otěže, koule na to mít bude. 4* 75% ()

Válka začíná (2023) (S01E03)

Tak tohle byla sakra hutný díl... Poslední dva tři díly budou masakr. 5* 86% ()

Válka a tyrkysový příliv (2023) (S01E04)

Opět perfektní díl. Už se těším, až se vrátí domů. To bude řežba! 5* 90% ()

Duch Zebriny (2023) (S01E05)

Kapitán super, jinak díl a linka naprosto zbytečnej/á. Jak kolem Spencera tak doma v Montaně. 3* 62% ()

O oceán blíže k osudu (2023) (S01E06)

Jako já chápu, že to potřebuje Sheridal trochu natáhnout. Ale takhle prznit a zbytečně protahovat linku Spencera... To mě teda pěkně sere. Už teď je jasné, že budeme mít druhou řadu, tuhle tedy nějak doklepu a bude se těšit na to až Spencer dorazí domů. 3* 68% ()

Pravidlo pěti set (2023) (S01E07)

Tak tento díl je po dvou průměrných zase parádní. 5* 85% ()

Není co ztratit (2023) (S01E08)

Ta linka Spencera a jeho ženy která se neustále a neustále uměle prodlužuje mě vyloženě sere. Indiánská záležitost mě baví. A stav na ranči je v podstatě beznadějný. Docela by mě zajímalo, jak se z toho všichni vyhrabou. Musím říci že překombinovanost linií vyprávění mě moc nesedí. Mám raději styl jakým bylo vyprávěno 1883 a Yellowstone. 69% ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Nečekaný konec seriálu Yellowstone?

Nečekaný konec seriálu Yellowstone?

07.02.2023

Seriálové bomby začínají padat už v únoru. Právě jsme se totiž dozvěděli, že jeden z nejsledovanějších a nejúspěšnějších seriálů současnosti – drsné drama Yellowstone od Taylora Sheridana (Sicario,… (více)