Zlatíčka pro každého

America's Sweethearts

Zlatíčka pre každého

Komedie / Romantický

USA, 2001, 96 min

Ani jsem ne nečekala,že se u tohoto filmu tolik pobavím :-). Je to snímek, který po divákovi nechce nic jiného než aby se bavil a uvolnil se u příjemně odsypajícího děje, který odběhne neznámo kam a už je konec filmu.Více než skvělé výkony Julie,Johna a Catherine-a nejen oni si zaslouží obdiv ale také Billy Crystal jako figurka, která všechno famózně pospojovala dohromady :-). A ten nápad s natáčením herců v zákulisí (a udělat z toho pikantní snímek)není vůbec špatný :-D. Otázka je co by nás v tom filmu pak čekalo.(19.11.2011)

• Yardie

Pro mě velké zklamání! Z obsazení filmu jsem čekal nějaký opravdu dobrý snímek, nebo alespoň takový lepší průměr, ale toto je opravdu slabota. Není to téměř vtipné, až na pár vtipnějších hlášek, děj už 100x natočený. Komedií bych to opravdu nenazýval, romantický jen trochu. Bylo to celé takové nijaké. A tak nízké hodnocení také proto, že vzhedem k hereckému ansáblu je to děs. Howgh!(24.1.2009)

• k212

První čtvrtina je dosti dynamická a skoro i vtipná (ne však originální), pak to trochu stagnuje s příchodem popelky Robertsové a korunu všemu nasadí rešisér-pohodář Christopher Walken. Billy Crystal, Stanley Tucci a Hank Azaria jseu celkem nadprůměrný tým, který občas přehraje i hlavní hvězdy tohoto typicky hollywoodského bijáku. Ale prostě je to jen něco, co už jsem kdesi a v lepším provedení viděla (třeba i ve třicet let starých filmech). Prostě je to typicky divácky vděčný škvár. Jo přesně to, a ač si hraje na satiru, mě neoblafne.(23.4.2005)

Komedií s milostnými zápletkami bylo už natočeno tolik, že by je jen stěží někdo spočítal. Tahle, alespoň podle mého, díky svému hvězdnému hereckému obsazení a výbornému scénáři Billyho Crystala patří mezi ty nejlepší. Mám ráda filmy, které trochu poodkrývají zákulisí velkého světa filmu. Jen by mě zajímalo, která z těch " Hollywood star " byla předlohou k postavě Gwen Harrison ........ že by Catherine Zeta-Jones ....... no, protože jinak tu mrchu zahrála velmi důvěryhodně :-D.(17.12.2006)

Přijmá komedie, kerá s nadsázkou paroduje chování filmových hvěz. Herecké výkny jsou nadprůměrné a vůbec není poznat kdo je hlavním hrdinou, zda sebestředná herečka, neurotický manžel či hereččina sestra, která už nechce být ve stínu své sestry. A do toho je tu producent a režisér, který každý chce nejlepší film, ale mají jíne cesty jak toho dosáhnout. Ideální film na večery ve dvou.(26.7.2012)

• - Gwen používá v hotelích krycí jméno "Holly Golightly". Catherine Zeta-Jones si tuto praktiku chtěla vždy v reálném životě zkusit. (PußyMagnet)

• - Postava Hala Weidmanna je založena na Halu Ashbym. (PußyMagnet)

• - Zpočátku měl režírovat Billy Crystal, po přečtení scénáře se ale Roth rozhodl režii převzít. Crystal se ujal produkce. (PußyMagnet)