Zlatíčka pro každého

America's Sweethearts

Zlatíčka pre každého

Komedie / Romantický

USA, 2001, 96 min

Příjemný a více méně vtipný snímeček. Můj problém je v Julii Roberts. Nemám rád její "herectví" a není mi ani sympatická, proto nevěřím Cusakovi, že půjde za ní. Zato Catherine je ukázková potvora, na kterou se labužnicky kouká. Jinak celý film střída slabé chvilky s těmi podařenými. Hodně vtipné jsou svou stupiditou ukázky tvorby Gwen a Eddieho. PS: Walken je vskutku BOŽÍ!!!(18.3.2010)

"Jsem paranoidní schizozrenik. Doprovázím sám sebe." Tak to jsme dva. Takže vlastně čtyři. No to je jedno. Já jsem si tuto propagaci jednoho filmu "ze života" docela užil, ale Eddieho jsem hodně litoval. Nejde jen o to podezření, že si ho honil nad kaktusem, ale o to rozhodování mezi sestrami Gwen a Kiki. Copak o to, obě byly do postele docela vhodné, ale Eddie s nimi chtěl žít. A ono vybrat si mezi namyšlenou hvězdou a její hysterickou služkou není šťastná volba. Na rozdíl od šišlajícího Hectora. Ten byl prostě báječný, i když legendu o velikosti jeho přirození nemohu potvrdit ani vyvrátit.(16.5.2018)

• Patrik200s

V tejto komédií hrá v podstate Catherine Zeta-Jonesová charakter samej seba čiže to pre ňu nebolo príliš zložité. Trochu zamotaný dej a nenápadne zásahy do vzťahov od Billyho Crystala dávajú vo výsledku celkom pozerateľnú romancu. Bohužiaľ tento žáner mi nie je natoľko vlastný aby som mu dal vižšie hodnotenie.(10.1.2009)

Přijmá komedie, kerá s nadsázkou paroduje chování filmových hvěz. Herecké výkny jsou nadprůměrné a vůbec není poznat kdo je hlavním hrdinou, zda sebestředná herečka, neurotický manžel či hereččina sestra, která už nechce být ve stínu své sestry. A do toho je tu producent a režisér, který každý chce nejlepší film, ale mají jíne cesty jak toho dosáhnout. Ideální film na večery ve dvou.(26.7.2012)

Gwen Harrison (Catherine Zeta-Jones) a Eddie Thomas (John Cussack) jsou pro sebe jako stvoření. Jejich filmy vynášejí milióny, oni sami plní společenské rubriky a jak ve svých filmech, tak i v reálném životě jsou příkladným párem (pro typického američana). Až náhle do jejich vztahu udeří blesk, Gwen se zamiluje do španělského herce a Eddie se z toho kapku zcvokne. V této situaci se jindy běžný úkol, uvést jejich poslední film, stává pro Lee Phillipse (Billy Crystal) takřka noční můrou. Jak dát rozhádaný pár opět dohromady, aby nový film měl aspoň nějaký úspěch? Za pomoci Gweniné asistentky a sestry Kiki (Julia Roberts) by se to mohlo podařit. Ale to ještě nikdo nečeká, že režisér nového filmu Hal Weidmann (Christopher Walken) chystá pro všechny velké překvapení... Nesmělý pohled do Hollywoodského zakulisí, manýrů rozmazlených hvězd (toto splňuje Gwen na jedničku), intrik a dalších vlastností hollywoodských zlatíček. Film je plný hereckých hvězd, kterýmžto vévodí perfektní John Cussack, ale i ostatní - Catherine, Julia, Billy, Christopher podávají skvělé výkony (btw. s ženskou jako Gwen bych moc dlouho nevydržel :). Jen škoda několika nevydařených vtípků (absolutně nechápu jaký smysl měla scéna Billyho Crystala se psem), ale i tak jde o nadprůměrnou romantickou komedii ...(9.10.2004)

• - Julia Roberts měla původně hrát hlavní ženskou roli, sama ji ale odmítla, protože ji více oslovila ta vedlejší. [Zdroj: Filmserver.cz] (Bioscop)

• - Zpočátku měl režírovat Billy Crystal, po přečtení scénáře se ale Roth rozhodl režii převzít. Crystal se ujal produkce. (PußyMagnet)

• - Billy Crystal napsal původně roli Eddieho pro sebe, ale když se režie chopil Roth, dostal Crystal roli publicisty Leeho. (PußyMagnet)