Hrdiny tohoto příběhu jsou dvě hollywoodské hvězdy Gwen Harrisová a Eddie Thomas. Jejich manželství se sice ocitlo v troskách, ale kvůli udržení popularity je potřeba, aby se společně zúčastnili tiskové konference a předpremiéry nového filmu. Celou akci zprostředkuje Gwenina sestra Kiki, která rozmarné hvězdě dělá asistentku. Jenže dostat rozhádanou dvojici do luxusního hotelu nedaleko Los Angeles a udržet ji tam na uzdě je hodně těžký úkol i pro zkušeného tiskového agenta Lee Phillipse… Gwen Harrisonová a Eddie Thomas jsou nejen obdivovanou hereckou dvojící, ale i vzorným manželským párem až do okamžiku, kdy se Gwen zamiluje do béčkového španělského herce Hectora Gorgonzolase. Eddie se zhroutí, odjede do hor a svěří se do rukou duchovního vůdce. Blíží se premiéra posledního filmu, který ještě jako slavný pár natočili. Jeho režisér Hal Weidmann film šéfovi filmového studia Dave Kingmanovi nepředvede, skrývá ho a dá si jako podmínku, že jako první uvidí film tisk. Kingman pověří šéfa propagace Lee Phillipse, aby na projekci  představil rozkmotřené manžele jako hrdličky. Lee zajistí pro projekci hotel v nevadské poušti a pro novináře nabitý program. Po dlouhých tahanicích se mu podaří přesvědčit Gwen i Eddieho, aby odjeli do nevadského hotelu. Gwen tam jede se svou sestrou a asistentkou Kiki a svěří se jí, že situace využije, aby Eddiemu předala rozvodové papíry. Ale Eddieho Gwen stále přitahuje, takže si ani nevšimne, že je do něj zamilovaná Kiki, kterou Gwen jen využívá… Gwen s Eddiem se dohodnou, že budou před novináři vystupovat jako přátelé, kteří si jsou přese všechno velmi blízcí. Když má Eddie povečeřet s Gwen, ona se omluví a pošle za sebe Kiki... (TV Prima)

Trailer

Mortemiss

No dobrá...... film jsem přežvýkala několikrát a odnesla jsem si z něho ponaučení, že nesmím věřit své sestře (kdybych nějakou měla) a obzvláště jejímu ex příteli. Přestava že si taková kočka, jako je Gwen, najde takovýho měxickýho vola o velikosti penisu její rtěnky, mi nešla na mozek. Jinak zábavný film bez kapky rozumu. ()

Anderton

Ja tu pri každej ľahšej hollywodskej komédii, ktorá je považovaná za priemer, píšem, že je vhodná na nedeľné popoludnie po výdatnom obede, keď sa vám nechce nič robiť, tobôž rozmýšlať. Zlatíčka sú presne ten istý prípad, len sú o niečo lepšie a inteligentnejšie napísané, ako väčšina konkurencie. No a pozerať sa na Catherine na vrchole krásy hodinu a pol určite nie je stratou času. ()

Jara.Cimrman.jr

"Jsem paranoidní schizozrenik. Doprovázím sám sebe." Tak to jsme dva. Takže vlastně čtyři. No to je jedno. Já jsem si tuto propagaci jednoho filmu "ze života" docela užil, ale Eddieho jsem hodně litoval. Nejde jen o to podezření, že si ho honil nad kaktusem, ale o to rozhodování mezi sestrami Gwen a Kiki. Copak o to, obě byly do postele docela vhodné, ale Eddie s nimi chtěl žít. A ono vybrat si mezi namyšlenou hvězdou a její hysterickou služkou není šťastná volba. Na rozdíl od šišlajícího Hectora. Ten byl prostě báječný, i když legendu o velikosti jeho přirození nemohu potvrdit ani vyvrátit. ()

freddy

Jak začít? Asi, že tento můj komentář nemůže být objektivní, protože se v něm objevil můj nejoblíbenější herec John Cusack v hlavní roli. Jakmile tohoto herce vidím v nějakém filmu, nejdu většinou pod tři hvězdičky. Tenhle film však měl ještě něco navíc, než excelentní výkon Johna Cusacka. Měl zajímavý děj, byl vlastně jakousi parodií na Hollywood a Hollywoodskou smetánku. Tři hlavní role ztvárnili známí američtí herci. Scénář naprosto perfektní včetně excelentních posledních dvaceti minut. A perfektní John Cusack a jeho vtipné: "Jsem vděčný za stromy, jsem vděčný za hvězdy, jsem vděčný za slunce..." Navíc krásky Catherine Zeta-Jones a Julia Roberts k tomu. Pro mne ideální kombinace vtipné, zajímavé a originální komedie. Čtyři hvězdičky dávám právě z výše zmíněných důvodů a také za roztomilého žárlivého psíka, který si to umí se zapomnětlivým objektem své lásky a chtíče pěkně drsně vyřídit. Vy, co jste film viděli až do konce jistě víte, na co narážím. Srdečně tenhle filmík doporučuju ke zhlédnutí, spolu s filmem Lásce na stopě a s filmem Láska nebeská je to jedna z mých nejoblíbenějších romantických komedií... ()

6thSun

Lidem po ránu nevanou z úst zrovna jahody, což platí bez výjimky, to se nedá nic dělat. Není příjemné, když se na vás hned po probuzení někdo rozhovoří z bezprostřední blízkosti. Kromě filmového světa. Tam si lidé dělají důkladné jazykové výtěry okamžitě po otevření očí a ještě se u toho smějou. Taky bez výjimky. Kromě jediného případu, kterým je tento film. V něm jsem poprvé (a taky naposled) viděl, jak si herci (Julia a John) zakrývají mordu novinama. Bravo! ()

• Zpočátku měl režírovat Billy Crystal, po přečtení scénáře se ale Roth rozhodl režii převzít. Crystal se ujal produkce. (PußyMagnet)
  • Julia Roberts měla původně hrát hlavní ženskou roli, sama ji ale odmítla, protože ji více oslovila ta vedlejší. [Zdroj: Filmserver.cz] (Duoscop)