poster

Zlatíčka pro každého

 • USA

  America's Sweethearts

 • Slovensko

  Zlatíčka pre každého

Komedie / Romantický

USA, 2001, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • aLPaC
  ***

  Poměrně zdařilá tak trochu parodie na hollywoodské hvězdičky, v níž z mužského osazenstva vyniká především Billy Crystal coby hasič problémů, z ženského poté výborná Zeta-Jones jako ona nafoukaná hvězda. Příběhově to celkově vzato je spíše takový průměr, ale film disponuje řadou výborných a známých herců a to i ve vedlejším obsazení, kde excelují jak Stanley Tucci, Hank Azaria, tak i vynikající Christopher Walken, který v závěrečném promítání předvede skvělou show.(29.3.2015)

 • elcido
  *****

  Přijmá komedie, kerá s nadsázkou paroduje chování filmových hvěz. Herecké výkny jsou nadprůměrné a vůbec není poznat kdo je hlavním hrdinou, zda sebestředná herečka, neurotický manžel či hereččina sestra, která už nechce být ve stínu své sestry. A do toho je tu producent a režisér, který každý chce nejlepší film, ale mají jíne cesty jak toho dosáhnout. Ideální film na večery ve dvou.(26.7.2012)

 • nash.
  ****

  Příjemný a zábavný mix klasické romantiky a ironické komedie, kterému Cusack dodal skvěle zhrouceného zoufalce, Zeta dokonalou mrchu a Julia klasicky příjemnou romantiku. Všechno to jistil spolehlivý Crystal a okořenili skvělými vedlejšími rolemi Azaria, Walken a Tucci. Pohodové, občas až jízlivé a natolik zábavné (Eddieho terapeut neměl chybu, stejně jako rozhovory s tiskem), že tomu člověk odpustí i těch několik slabších momentů.(9.7.2011)

 • Falko
  ****

  Svieza, lahka, romanticka komedia, chvilkami tak primitivna, ale hlavne vdaka Billy Crystalovi a Stanley Tuccimu som mal o zabavu postarane a par krat som sa pristihol, ze som sa i nahlas zasmial. Takze je to tak medzi tromi az styrmi hviezdickami, ale priklonim si radsej tu stvrtu vdaka dobremu hereckemu obsadeniu. Na scenari taktiez pracoval aj Billy Crystal. _______ Catherine Zeta-Jones - (Gwen Harrison) +++ Julia Roberts - (Kathleen "Kiki" Harrison) +++ John Cusack - (Eddie Thomas) +++ Billy Crystal - (Lee Phillips) +++ Hank Azaria - (Hector Gorgonzolas) +++ Stanley Tucci - (Dave Kingman) +++ Chritopher Walken - (Hal Weidmann) +++ Seth Green - (Danny Wax) +++ Alan Arkin - (Šéf duchovního centra) +++ Larry King - (Sám seba) +++ Produkcia: Billy Crystal +++(12.9.2009)

 • Mr. Lobo
  ***

  Ze začátku to vypadalo jako pěkná kombinace Vrtěti psem (jak zabránit masám, aby se dozvěděly o pravém stavu věcí) a Hráčem (jak to chodí za stříbrným plátnem), ale nakonec se to sesulo v romantickou oddechovku o ošklivce Betty (ač teda Julii brýle hodně slušely), která nijak nevyčnívá - ani nahoru, ani dolů.(24.2.2016)

 • - Billy Crystal napsal původně roli Eddieho pro sebe, ale když se režie chopil Roth, dostal Crystal roli publicisty Leeho. (PußyMagnet)

 • - Zpočátku měl režírovat Billy Crystal, po přečtení scénáře se ale Roth rozhodl režii převzít. Crystal se ujal produkce. (PußyMagnet)

 • - Postava Hala Weidmanna je založena na Halu Ashbym. (PußyMagnet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace