poster

Zbloudilí

 • Francie

  Les égarés

 • anglický

  Strayed

Drama / Romantický / Válečný

Francie / Velká Británie, 2003, 95 min

Předloha:

Gilles Perrault (kniha)

Kamera:

Agnès Godard

Producenti:

Jason Piette

Scénografie:

Zé Branco

Kostýmy:

Christian Gasc
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ****

  Ačkoli André Téchiné natočil drama z druhé světové války, jde v podstatě o komorní příběh matky s dvěma dětmi a tajemného mladíka. Režisér vhodně zvolil dva hlavní představitele, na kterých film stojí, francouzský supertalent Gaspard Ulliel a jedna z nejuznávanějších hereček, Emanuelle Béart, která opět kývla na spolupráci s André Téchiném. Výsledkem je rozhodně ne zbytečně strávených devadesát minut.(22.8.2008)

 • MartinezZ
  ****

  Bachacha, Spoiler ~ Výborné. Jediným mínusem mi budiž skutečnost, že bych snesl klidně i 30 minut děje navíc, kdy by se např. hlouběji rozvíjel vztah Yvana s Odile a dětmi, aby konec měl větší... sílu. Takhle mi přišel příliš rychlý a tak poněkud "mělký". ~~~ Ztratili jste se? Důvěřujte německým vojákům.(15.7.2012)

 • Heroine
  *

  No upřímně, moc se mi to nelíbilo. Je to přeci jen málo působivé, na to jak je to pomalé. Více méně se tam nestane nic, nebo alespoň nic, co člověk už od začátku nečekal. Béartová mi připadá strašně ošklivá, což taky docela film kazí. Jinak mi to připadá trochu plný klišé, nic se tam nedořeší, a všichni se tam chovají trošku jako blázni.(15.5.2012)

 • Enšpígl
  ***

  Samotný film je takový nějaký. Krom první náletové scény nemá v sobě žádnou silnou scénu, žádný ultradialog ani nějaký podprahový sdělení. Jeho nej spočívá v kvalitní práci kameramana a výborných hereckých výkonů tandemu Beart, Ulliel.(22.11.2013)

 • Houdini

  Zlatá Palma - výběr(27.1.2006)

 • - Tento film byl natočen podle románu Gillesa Perraulta "Le Garçon aux Yeux Gris". (claudel)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace