Rodinka na tripu

Johnson Family Vacation

Rodinka na výlete

Komedie

USA, 2004, 92 min

Typická "yankee" komédia v ktorej sa striedajú slabšie a lepšie momenty, hamburgery, coly, autá a Cedric the Entertainer sú naozaj americky veľkí. Scenár je však dosť prostoduchý v štýle ideme na rodinný výlet a uvidí sa, čo zažijeme. Ale aspoň som pochopil, že taký Lincoln Navigator je naozaj "drobné" rodinné autíčko.(19.8.2009)

Průměrná, místy zábavná rodinná road movie komedie, která má několik světlejších momentů, jinak kupu zajetých klišé, které zde fungují, ale již jsou tak provařené, že hodnocení této ptákoviny nezvednou. Přesto ale na pozvednutí dobré nálady tento snímek bohatě postačí a to je asi jeho hlavní a jediný účel. Z tohoto úhlu pohledu ještě tedy tu jednu hvězdu přidám. 60%(2.1.2014)

• PetkaW.

Ach bože... tolik infantilností na jednom místě - z toho se chce občas až zvracet nebo si minimálně vrazit prsty do očí. Když už se chcete dívat na nějaký takový film, tak sáhněte spíš po komedii Už jsme tam? kterou tenhle snímek místy vykrádá, až hrůza a ještě se mu to vůbec nedaří. Opravdu otřesný film, který nepobaví.(5.1.2013)

Prečo má táto komédia také malé hodnotenie to naozaj neviem. Presne takto si predstavujem nenáročnú pohodovú komédiu pri ktorej sa dobre zasmejem. Už od začiatku ma zaujala a tak som ju musel dopozerať do konca. Samozrejme nemôžeme porovnávať tento film (ľahký žáner) s nejakými oscarovými drámamy ale aj tak by som jej dal oveľa viac percent. Medzi komédiami určite z tých lepších. Viem, že Cedric the Entertainer nepatrí na csfd k obľúbeným komikom, ale ja si nemôžem pomôcť, mne sa zdá vtipný. :P(3.5.2011)

• Nikol10

Dá se na to dívat, ale s těžkým přemáháním, kdy pořád čekáte, že se něco začne dít a budete se smát. No nebudete, vykradené vtipy, vykradený námět, absolutně nic tam není originální. Nevadilo by to zase až tak, kdyby to bylo alespon kapinku vtipné. Bohužel sranda tak možná pro někoho, kdo viděl všeho všudy tři komedie za celý život. Jedna hvězda za závěrečný rap Shada Mosse.(16.2.2016)

• - Když se sourozenci hádají o televizi, vybírají mezi hraním na playstationu a sledováním seriálu Buffy, přemožitelka upírů (od r. 1997). (tb_23)

• - Režisér Christopher Erskin snímkou debutoval vo filmovom priemysle, dovtedy nakrúcal videá pre Missy Elliot, TLC a Boyz II Men. (ash99)