poster

Rodinka na tripu

 • USA

  Johnson Family Vacation

 • Slovensko

  Rodinka na výlete

Komedie

USA, 2004, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • A.Beech
  ****

  Prečo má táto komédia také malé hodnotenie to naozaj neviem. Presne takto si predstavujem nenáročnú pohodovú komédiu pri ktorej sa dobre zasmejem. Už od začiatku ma zaujala a tak som ju musel dopozerať do konca. Samozrejme nemôžeme porovnávať tento film (ľahký žáner) s nejakými oscarovými drámamy ale aj tak by som jej dal oveľa viac percent. Medzi komédiami určite z tých lepších. Viem, že Cedric the Entertainer nepatrí na csfd k obľúbeným komikom, ale ja si nemôžem pomôcť, mne sa zdá vtipný. :P(3.5.2011)

 • Tommassi3
  *

  "Víš, jsem z jedné osminy a třech čtrnáctin Čerokí.. Proto mám tak jemný vlasy.." ;) Jistě !! A z patnácti osmin velkej tlustej idiot.. Ne, teď bez legrace.. On vlastně ten Maurice z Madagaskaru, teda vlastně Cedric The Entertainer, je docela sympaťák a rozhodně i slušný komik, to jen tahle černošská filmová šmíra příliš vtipu ani smyslu nepobrala, když své zřejmé inspiraci, totiž sérii National Lampoon's, prakticky v žádném ohledu nesahá ani po podkolenky Clarka Griswolda.. Velmi špatný a poněkud unavený snímek videoklipaře Christophera Erskina padá vlastně už s dost nezajímavým scénářem, což celkem zaráží, když si jeden vzpomene na jedinou opravdu geniální scénu, kdy otec se synem v autě třídí svoje cd, která naznačuje, že potenciál tam vlastně opravdu byl.. Byť jen takový náznak..(16.4.2015)

 • Smok
  ***

  Typická "yankee" komédia v ktorej sa striedajú slabšie a lepšie momenty, hamburgery, coly, autá a Cedric the Entertainer sú naozaj americky veľkí. Scenár je však dosť prostoduchý v štýle ideme na rodinný výlet a uvidí sa, čo zažijeme. Ale aspoň som pochopil, že taký Lincoln Navigator je naozaj "drobné" rodinné autíčko.(19.8.2009)

 • DjMetal
  *****

  Nechapem, co vam na tejto komedii vadi. Ja viem. Isto ju slovaci pozerali so slovenskym dabingom,ze?? ja ho totalne neznasa. Mali by ho zakazat.povolenie dostanu len na rozpravky. inak je film potom o hovne. Kukal som to s ceskym dabingom a je to super komedia.vela krat som sa smial. Ako napr. pri zaciatku. dcera: sama jsem si je usila (saty). tata: no, ale koupila si si malo latky. (tak nejak) :D:D:D. Je to ppci komedia. mi napiste co je pre vas super komedia. ale nie cetnikov alebo nejake stare.tie su vsetky skvele.ale nejaku novsiu. Pre mna je tato super. A ti ktori rozmyslate ci si ju pozriet, vrelo doporucujem.(22.11.2009)

 • petrrr
  **

  Naprosto přesná ukázka Americké kultury a hlavně společnosti a Amerického "mozku". Až na dcerku závislou na mobilu a docela pěkným telěm není na tomto filmu nic dobrýho nebo aspoň normálního, občas mi i přišlo, že nejen celá rodinka byla na tripu, ale i celý filmový štáb :-)... Dal bych tomu tak 18% = ** Dvě *, taky proto, že jedinej komu papír/trip udělal dobře byl scénárista, protože se opravdu našly vtipné hlášky a role.(7.10.2007)

 • - Režisér Christopher Erskin snímkou debutoval vo filmovom priemysle, dovtedy nakrúcal videá pre Missy Elliot, TLC a Boyz II Men. (ash99)

 • - Když se sourozenci hádají o televizi, vybírají mezi hraním na playstationu a sledováním seriálu Buffy, přemožitelka upírů (od r. 1997). (tb_23)