Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Naprosto nepřístojné, nikdy nezveřejněné záběry ukazují, jak vznikaly poslední divoké kousky partičky, co má na svědomí sérii Jackass. (Netflix)

Recenze (24)

pornogrind 

všechny recenze uživatele

To co se nevlezlo do Jackass Forever. To jest vystřižené scény + něco málo o tom jak se natáčelo velkolepá intro. Jackass nikdy nebylo zábavou pro intelektuály ani pro ty se slabšími žaludky. Já měl ale pro Jackass svým způsobem vždycky slabost. Někdy se smějete, občas nevěřícně kroutíte hlavou a žasnete co je to za magory ale primárně se bavíte. Alespoň já to tak mám. No a jinak je to jednoduchý. Komu se to nelíbí. Ať si prdel políbí a nekouká se na to. Slabší 4hvězdy ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Co jiného si po příchodu z hospody pustit, než něco, co Vám jako první praští do očí. Třeba další pokračování legendárních Jackass. Čekal jsem na nechutnosti, dostal jsem nechutnosti. K tomu ale i pár myšlenek a názorů všech osobností z uskupení nebo pár zajímavostí, jak se jim natáčelo při covidu a s jakými borci přes efekty vlastně natáčeli. Fajn relax na necelé hodině a půl, který nezklamal. Včetně těch nechutností, samozřejmě. ()

Reklama

Devadesát Dva 

všechny recenze uživatele

Mnohdy .5 jsou lepší, než samotné filmy. Člověk tak nějak vidí do pozadí, které bez kontextu v okleštěných filmech, kde si produkce diktuje, co už je moc a co ne, pochopí lépe snahu v pozadí. Pořád nepřestávám žasnout nad tím, jak něco tak stupidního dokáže pořád upoutat pozornost, i po všech těch letech. Ale ono, víceméně, i Cimrmani byli o "dědcích, co si hráli na malý kluky", tohle je jen na Americký způsob. Párkrát jsem se upřímně zasmál. Ale věk jde znát a jak sami aktéři řekli "pořád předpokládáme, že tenhle je poslední a pak jdeme a natočíme další". Pochybuju, že nastávající generace, sec se bude snažit, jak bude chtít, docílí načasování, kterého docílila originální skupina před více než dvaceti lety. Bylo to o správné době a správné sestavě, načasování... teď už to začíná být tak přefiltrované a ohrané. Neříkám, že moc, ale kvalita, humor, nálada, je prostě (minimálně) o level níž. (...) "God Save The Queen!" (...) "She's professional, Ehren." ()

Hamaradža 

všechny recenze uživatele

Pri Jackass filmoch nikdy nešlo o intelektuálnu zábavu, vedel som na čo byť pripravený a buranskú dvojku dodnes považujem za kultový kúsok. Tu ide ale o zvyškový materiál, ledabolo pozliepaný do nepríliš zábavného tvaru, snažiaceho sa o mytizáciu seba samého. Noví členovia jackass mi samozrejme nevadia preto že ide o černocha a ženu, ale preto, že boli zjavne vybraní najmä pre tieto politické kvality - nie sú príliš zábavní. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Začíná to vypadat, že to nejlepší má tahle parta za sebou. Tento díl je takový slepenec ultra kolísavé kvality.  Z velké části se jedná o náhled do zákulisí, kde je zkratkovitě představeno, kterak probíhal nábor nových členů a je odkryto pozadí vzniku některých vtípků. To celé je prokládáno spoustou bláznivých kousků, které jsou bohužel omezeny na strkání nejrůznějších předmětů do análu, strefování se do koulí nejrůznějšími předměty, blitím a přehlídkou ptactva. Dobrých, vtipných a nápaditých kousků je opravdu málo. Pobavilo mě snad je tradiční Knoxvillovo řádění v masce geronta a vyděšení táty negra v letadle. Celkově velká slabota. [50 %] ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama