poster

Horké pronásledování

 • český

  Zběsilá honička

 • USA

  Hot Pursuit

 • slovenský

  Bláznivá naháňačka

 • slovenský

  Divoká naháňačka

Komedie / Dobrodružný

USA / Mexiko, 1987, 93 min

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,215,849Tržby Celosvetovo $-(15.7.2009)

 • misterz
  ***

  Také bláznivé letné dobrodružstvo, na ktoré sa celkom dobre pozeralo. Mladý Cusack to tu roztočil v plnej paráde v snahe dokázať, že láska aj hory prenáša. Dokonca dokáže rozbiť aj gang zlodejov lodí... Potešil i mladý Ben Stiller, ktorý si tu zahral pre neho dosť netypickú zápornú postavičku, niektoré jeho šplechy stáli za to. Lepší priemer. 65/100(14.5.2018)

 • brit84
  **

  Cusack v roli neohroženého "dobrodruha" se vydává po stopách svojí přítelkyně a čelí se vztyčenou hlavou všem nástrahám, které ho na cestě potkají. Tomu by neuvěřilo ani pětileté děcko:)(14.8.2012)

 • mandes

  rozpočet : ? tžby americke : $4,215,849(16.12.2006)

 • freddy
  ****

  Tohle je naprosto šílená komedie, dá se říci skoro i road movie, kterou stojí za to vidět, protože několikrát jsem dostal naprosto solidní výtlem a například taková scénka s bombou v letadle se pro mě stává nezapomenutelnou, ale je toho zde více, co mě rozesmálo. Opět se mi potvrzuje, že americké komedie z 80. let mi prostě svým stylem humoru sedí. A tato komedie mi sedla o to více, že v hlavní roli zde exceluje tehdy 21letý John Cusack, což je můj nejoblíbenější herec, jemuž tato komediální role mladíka, který poté, co mu uletí letadlo, s nímž měl odletět spolu se svou dívkou a její rodinou na prázdniny, se snaží právě tuto svou dívku všemožnými způsoby dostihnout a zažívá při tom nejrůznější eskapády, vyloženě seděla. Cusack je v této roli prostě kouzelný a já jsem rád, že se konečně po delší době nějaká česká stanice rozhodla tuto komedii odvysílat a já měl tak možnost ji poprvé vidět. Pokud máte tedy rádi aspoň 20 let staré komedie, tak si myslím, že u této se budete bavit, hlavní hrdina se zde dostává do nejrůznějších situací, cestou v autě s bláznivými černochy začínaje a soubojem s ozbrojenými zloději konče, a ještě mnoho dalšího. A navíc připomínám že se zde v jedné ze svých úplně prvních filmových rolí objevuje i mladý Ben Stiller ve vedlejší roli jednoho ze zlodějů. Já se tedy u této komedie královsky bavil, a proto uděluji nadprůměrné čtyři hvězdičky.(13.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace