poster

Resident Evil: Apokalypsa

 • Velká Británie

  Resident Evil: Apocalypse

 • Německo

  Resident Evil: Apocalypse

 • Francie

  Resident Evil : Apocalypse

 • Slovensko

  Resident Evil: Apokalypsa

 • Nový Zéland

  Resident Evil: Apocalypse

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Velká Británie / Německo / Francie / Kanada / USA, 2004, 94 min (SE: 98 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Úpadok filmu je značný, ale pozerateľný priemer si drží s veľkým prehľadom. Určite to však nie je pre zmenu režiséra, to skôr predebilnený scenár, žiadny mega záver a zbytočne komplikovanú akciu. Pár scén ju síce drží parádne nad vodou, ale hneď na to ju podkopáva nejaká debilná scéna, ktorá vystrelí z hlavy všetko dobré, čo bolo dovtedy datočené. Faktom ale zostáva, že Milla je aj tak stále jediná action-woman, ktorej tú akciu verím. 55%.(6.3.2006)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Jeff Danna: 1. Vermilion - Slipknot [4:14] ,2. Just a Little - The Used [3:27] ,3. Us or Them - The Cure [4:10] ,4. Swamped - Lacuna Coil [3:59] ,5. The Outsider - A Perfect Circle [5:26] ,6. The End of Heartache - Killswitch Engage [4:04] ,7. Mein Teil - Rammstein [4:23] ,8. Digging Up the Corpses - DevilDriver [3:52] ,9. Nymphetamine - Cradle of Filth [5:01] ,10. Escape from Hellview - CKY [3:42] ,11. The Chauffeur - Deftones [5:24] ,12. Join Me in Death - HIM [3:37] ,13. My Heartstrings Come Undone - Demon Hunter [4:38] ,14. Under a Killing Moon - Thrice [2:42] ,15. Bloodwork - 36 Crazyfists [3:12] ,16. End of the World - Cold [3:37] ,17. Girl on Fire - Rob Zombie [5:11] ,18. Future Proof - Massive Attack [5:39],(14.5.2011)

 • Kordus
  *

  Ja vim, ze napsat "Bylo to udesny, mel jsem chut odejit z kina" asi stacit nebude, ale je to ta nejpresnejsi vypoved, kterou mohu dva dny po zhlednuti tohoto veledila podat. Ve filmu se nastesti najde i par hezkych scen, ale jinak des bes. Kdyz uz zacne nejaka trochu zajimava akce, cely jeji naboj je zabity strihem a kamerou, pribeh dost kopiruje prvni dil, nic lepsiho nez zombie pejsci scenaristu ocividne nenapadlo (zacinam mit k Andersonovi averzi a pritom jeho Event Horizon miluju) a mutant Nemesis je docela... komickej.(16.1.2005)

 • Psema
  *

  Nekoukatelný blivajz, kterým Witt málem pohřbil slušně se vyvíjející sérii. Zběsilou akci vystřídala akce nudná a epilepticky sestříhaná, maskéři si při tvorbě záporáka vybrali slabší den a ani Milla nebyla zrovna dvakrát cool. A Siennu Guillory bych během prvních pěti minut upálil za prznění filmového pásu. Never more!!!(9.11.2007)

 • Divočák
  odpad!

  Naprostá šmíra. Šílená kamera, stupidní scénář, nehorázné promrhání nabízeného materiálu. Zrovna druhý díl Residenta nabízel svým umístněním (město po zombie apokalypse) nádhernou podívanou. I pouhý příběh z videohry by stačil... Ta napínavá atmosféra, ten existenciální pocit neustálého strachu a ohrožení, ty kulisy zdemolovaného města a touha zjistit, co se vlastně stalo... Kam se to proboha ztratilo? Ne, ne a ještě jednou NE! S tímhle na mě prostě nechoďte. Typický film, u kterého jenom sedíte a koukáte na hodinky, kdy ta kravina konečně skončí. Radši dvě hodiny koukání se na představení somálské břišní tenčnice než tohle...(22.6.2005)