poster

Malý bílý koníček (TV seriál)

 • Velká Británie

  Moonacre

Mysteriózní / Rodinný

Velká Británie / Česko, 1994, 6x30 min

 • dagyšpandr
  ****

  Mám rád rodinné seriály zasazené do 19. století. Je v nich určité kouzlo a punc stylovosti. I když jsou někdy herecké výkony toporné, lze to svést na danou dobu a tehdejší chování. Seriál "Malý bílý koníček" má kromě nádherné atmosféry a úžasné výpravy ještě zajímavou detektivní zápletku okořeněnou nádechem tajemna, kterou ocení i odrostlejší diváci. Dětští představitelé hlavního sourozeneckého páru jsou natolik sympatičtí, že s nimi rádi vyřešíte letitou záhadu týkající se dvou znepřátelených šlechtických rodů.(17.2.2008)

 • Gurtha
  ****

  Jako malá jsme to viděla a zafixovalo se mi to tak do paměti natolik, že jsme to pak dalších deset let sháněla - dětská láska neopadla, ale opravdu doporučuji spíš pro věkovou kategorii 6-12 let, pokud jste to už "prošvihli" nevěste hlavu a shovejte si to na druhé dětství, po sedmdesátce vás to jisto jistě okouzlí ;-).(9.4.2010)

 • blackrain
  **

  Asi už jsem na tenhle seriál příliš stará, protože je určen dětem do deseti let věku a já jsem tuhle věkovou hranici téměř dvakrát překročila. Námět jako takový špatný není, ale zpracování je nudné a nezáživné. Ta staropanneská chůva dětí mě strašně štvala. Takovou ženskou bych ve své blízkosti mít nemohla.(24.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace