Reklama

Reklama

Mia a já ve filmu

  • Německo Mia and Me - Das Geheimnis von Centopia (více)
Trailer 1
Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
Německo / Austrálie / Belgie / Indie, 2022, 85 min

Obsahy(1)

Mia jede na léto k dědečkovi, kde chce zapomenout na ztrátu rodičů. Svou kouzelnou knihu si samozřejmě vzala s sebou. Její magický náramek a zároveň portál do knihy se jednoho dne rozzáří a Mia je povolána do magického světa fantazie, elfů a jednorožců, do Centopie. Miu, její dávné i nové přátele a celý kouzelný barevný svět Centopie čeká dobrodružství, jako nikdy před tím. Na jednom vzdáleném ostrově se totiž objevil zlovolný Toxor, zloduch v podobě ropuchy, který znamená nebezpečí pro vše dobré. Veselé okřídlené elfy proměňuje v armádu šedivých bezduchých otroků a s jejich pomocí chce celou Centopii ovládnout a vše hezké navždy zničit. Mia musí najít tři kouzelné kameny a také jedinečného bouřkového jednorožce, aby měla šanci Toxora zastavit a ve velké bitvě o osud Centopie porazit. Na své odvážné misi odhalí také legendu dávného hrdiny Centopie a jedno obrovské rodinné tajemství. (Bontonfilm)

(více)

Videa (7)

Trailer 1

Recenze (6)

ReproBoy 

všechny recenze uživatele

Byl jsem nucen. Za celou tu buzerantskou slátaninu jsem to prostě nepochopil. Kdo je kdo, proč, co, jak. Kdyby to bylo na ČT2, ale do kina? Nejlepší hláška v té slátanině po tom co jsem usoudil, že to je prostě ultrakravina byla: Kluci, vykuřte je :D ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Hodnotím v rámci žánru, pričom seriál som nevidel. V zásade jednoduchá bežná rutina pre najmenšie publikum, ktoré ponúkne farebný, očarujúci a zároveň kúzelný svet, aký majú všetky deti radi. Animák, ktorý je vizuálne fajn zrežírovaný a ktorý ponúkne všetko to, po čom malé deti bažia. Pre dospelákov nič moc, ale pokiaľ vidíte na detských tvárach úsmev, tak minimálne tri hviezdy si to zaslúži. 55 % ()

Reklama

FlyingGentle 

všechny recenze uživatele

Budu mít zcela opačný názor k recenzi níže. Lepší filmové zpracování vzniknout nemohlo! Oproti seriálu má film Mia a já jasný a konzistentní příběh, akční spád a zápletku, kterou prostě milovníci anime dobrodružných příběhů musí vzít za své. Včetně závěrečné proměny záporáka, která má neskutečně očistný charakter. Tleskám!!! ()

Rettry 

všechny recenze uživatele

Hodnoceni bych dal nižší, ale nejsem cílovka. Obě dcery (6 a 3 roky) byly nadšené, proto prumerne hodnocení. Překladatel by si ale měl uvědomit, že překládá film primárně pro malé holky a některé fóry by si mohl odpustit. ()

LameHand 

všechny recenze uživatele

Cílová skupina jsou děti a pak také ti, kteří znají seriál. Ostatní by se ani neměli k filmu vyjadřovat a už vůbec ne pubertou postižení jedinci, kteří si ani nezapamatují hlášku o vykouření přesně tak, jak zazněla ;-) Napíšu zde komentář od mé 6 leté dcery ihned po filmu, která samozřejmě viděla všechny 3 série seriálu a je také cílovou skupinou: "To bylo úžasný. To bylo skvělý. Můžeme si to pustit ještě jednou?" ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama