poster

Lásce na stopě

 • USA

  Serendipity

 • Slovensko

  Láske na stope

 • Slovensko

  Náhoda

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2001, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radiq
  *

  Tolik náhod pohromadě v jednom filmu, to už by nevymyslel ani podělanej ježíš. To bylo to jediný a hlavní trapná věc! Jinak to samožrejmě okupovala romantika. Vtipu tam mo nebylo, Kate Beckinsale tam byla a má štěstí, že je docela hezká, protože kdyby byla jenom o trochu míň hezká, dal bych odpad a Hitler by dal určitě taky... PS: no ale přiznávám, že vtipnej byl Eugene Levy, kterej je všude jinde dycky jenom trapnej a s hustým obočím, ale tady byl fakt docela vtipnej (a s hustým obočím)..(24.12.2012)

 • Pecival
  ***

  Nad naprosto nereálnou zápletkou a těmi náhodami lze tentokrát přivřít oko (nejen kvůli žánru), ale řekněme, že to je specifikum tohoto snímku. Zbytek je zcela standartní doplněný o scény jako je bruslení při zasněženém New Yorku. Naštěstí tu je extra hezoučká Kate Beckinsale (jejíž postava to ale asi nemá v hlavě moc v pořádku - no psychiatr :) a sympaťák John Cusak, jinak by to byla fakt bída. Největší problém je, že hlavní hrdinové se na obrazovce téměř nepotkají.(15.11.2009)

 • Tommy987
  *****

  Prvýkrát som Láske na stope videl na DVD z požičovne a presne si pamätám, na čo som myslel, keď som tam bol: na poobedie si požičiam supernapínavý thriller a večer sa ukľudním na nenáročnej romantickej komédii. Poobede som si teda pozrel ten thriller a neskutočne som sa nudil (škoda že si nepamätám názov, lebo ten film je zrelý na hodnoteni "odpad"). A čo sa stalo večer: počas filmu som celých 90 minút sedel priklincovaný ku kreslu a fandil (aj keď som o tom veľmi nepochyboval) Johnovi a Kate nech sa už konečne nájdu. Neviem, čo sa to so mnou v ten večer porobilo, ale ja som im to zhltol aj s navijakom. Nech si hovorí, kto chce, čo chce, u mňa jednoznačných 5* :-)(16.3.2005)

 • lennyd
  ****

  Byla to náhoda? Nebo snad osud, který spojil na jediný večer Jonathana (John Cusack) a Saru (Kate Beckinsale). Díky další náhodě se potom mnoho let neviděli, ačkoli oba tušili, že ten druhý někde poblíž je - ale osud se nedá jen tak oblafnout, a pokud někdo k někomu patří, osud se postará, aby všechno bylo tak jak má ... Serendipity lze klidně brát jako etalon romantických komedií - z daného žánru nikterak nevybočuje ani jedním směrem. Je to takový ten film, který si pustíte, pokud je za okny sněhová vánice, s přítelkyní (přítelem, manželkou, manželem - nehodící se škrtněte) si uvaříte kotlík dobrého čaje, přitulíte se k sobě a pustíte si televizi. Příjemné herecké obsazení (Cusack i Beckinsale se k sobě výborně hodí), zajímavá zápletka (dávkování je přesně takové, abyste se nemuseli bát, že by se snad k sobě oba hrdinové nevrátili) - co víc si od romantické komedie přát? Snad jen, aby si tvůrci filmů odpouštěli názvy jako "Serendipity", hrozně těžko se pak takovýto film hledá - snad nikdy se mi to slovo nepodařilo napsat napoprvé :)(31.1.2004)

 • MáŠa
  ****

  Romantický film USA, hrají J. Cusack a K. Beckinsale. Líbilo se mi to, ale po umělecké stránce jaksi - no, radši no coment, těch náhod je tam jaksi až přes míru - čili spíš taková pohádka. Pohádka o tom, jak se jednou potká chlápek s ženskou, napíšou na papírky svá jména a zase se rozejdou, no a pak se za 4 roky místo svých vlastních svateb začnou hledat. Cha, cha, milé, ale nevím, kdo to zažil :-)(21.2.2008)

 • - Natáčanie prebiehalo v Kalifornii, Toronte, v New Yorskom Central Parku, New Jersey, San Franciscu a Ontariu a trvalo 3 mesiace. (Greenpeacak)

 • - Kvůli teroristickému útoku na World Trade Center 11. září 2001 byly ze všech panoramatických záběrů New York City digitálně odstraněny obě věže. (HappySmile)

 • - John Cusack a Kate Beckinsale strávili spolu pri natáčaní len veľmi málo času, tak ako aj ich postavy. (Karush)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace