Alchymie duše - 빛과 그림자 (2022) (série)

Epizoda 5 (S02E05)

(epizoda)

Yul odhaluje záhadu svého špatného zdraví, zatímco So-i se ho zoufale snaží zachránit. Uk a Bu-yeon nadále narážejí na překážky ve svém vztahu. (mikki089)

MIRECSK

Ach jo, v tejto časti som zistil ako veľmi tu chýba Mu-dok. To bol vážne majstrštyk odstaviť si vo finále predošlej série najzaujímavejší a perfektne zahraný charakter. A nahradiť ho postavou, ktorá sa celý čas len prechádza a sem-tam jej hlavou preblesne nejaká spomienka. Hovoriť o nejakom Naksu charaktere nemá zmysel, keďže nemá pamäť, všakže? Čiže tá strata pamäti seriálu z môjho pohľadu skôr škodí. Nehovoriac o tom, že je to strašné klišé. V predošlých častiach sa aspoň niečo dialo a držala to akási vlna nostalgie, no toto bola čistá výpľňovka, čo je na 10-dielnu sériu naozaj hanba. ()

FildasCZ

Tenhle díl jsem musel přetáčet, protože nejen, že to bylo nudné a o ničem, ale stále se tu vlastně nic neděje. Uk je stále nepříjemnj a zlej jeho nevěsta stále dostává od něj čočku a on se chová opravdu nesnesitelně. Rád jsem viděl mistra Lee vždy mi udělá ta postava radost a Komorná s jejím nastávajícím, ale obecně. Sakra mohli z toho udělat třeba jen 5 pořádných dílů, co mě čeká v dalších 5 se docela bojím. ()