Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Miss Spider s rodinou obývá útulný domov na prosluněné louce. Pozorný a trpělivý tatínek má oči všude, ať se ratolesti hemží, jak chtějí. Některé mrně není ani v noci unavené a často unáhleně řeže, aniž by předtím dvakrát měřilo. Jiné zase jako by tatínkovi z oka vypadlo a udílí sourozencům dobré rady, kterými se broučkové bez protestů řídí? O kom to tu vyprávíme? Seznamte se i vy s celou touto početnou rodinou a se všemi poskakujícími, poletujícími, plazícími se a lezoucími obyvateli prosluněné louky, kteří září nejrozmanitějšími barvami, až oči přecházejí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Pythonator 

všechny recenze uživatele
Docela dobrá, ošklivě animovaná pohádka o rodinných hodnotách a přátelství. Nic škodlivého jsem tam nezaznamenal a doporučuju všem malým capartům. Dcerka, 4 roky vydržela až do konce. Je s podivem, kde skončila kráska Brooke Shields. ()

majo25 

všechny recenze uživatele
Podobne, ako v prípade filmového pokračovania, aj tu je 3D animácia veľmi zjednodušená a nie príliš sympatická. Naproti tomu príbeh a jednotlivé postavičky sú o triedu lepšie. Ujde dobrodružstvo, jemný humor i posolstvo tohoto nenápadného animáku. Pre menšie deti ako stvorené. ()

Reklama

Galerie (2)

Reklama

Reklama