Nikdy to nevzdávej!

Nikdy to nevzdávaj

Drama / Hudební / Rodinný / Romantický

USA, 2004, 103 min

• Damiel

37 % - Svařák komedie, dramatu a romantiky, umíchaný ze existujících všech klišé. V tomto případě vyniká hlavně umělé dojení emocí, nepřirozená hra na city, nánosy sentimentu, Toho cukru je tady tolik, že cukrovkáře by po požití snímku museli ihned odvézt na ARO. Deset kostek v malém espresu. Místo sušenky jsou k němu servírovány šroubované, patetické repliky, jaké by živí lidé z masa a kostí zřejmě nikdy z pusy nevypustili. Hrdinové jsou ploší jako letištní runway, černobíle rozděleni na ty „hodné“ a na ty „zlé“. O nějaké byť elementární psychologii postav nemůže být řeč (kraluje týpek jménem Kiwi). Zpěv Hilary Duff nechávám bez komentáře :-)(11.1.2007)

• Ištván87

Moje první setkání se zajímavým úkazem, kdy i velice netalentovaní herci z disneyovského druhu teenagerovských s*aček typu Muzikál ze střední a hned to dopadlo takhle bídně. Tenhle film je zhruba stejně blbej jako výše zmíněné slátaniny, ale je hrozně zákeřný v tom, že se snaží si hrát na něco víc. V normálním životě byste s dívkou, které zemřel její milovaný bratr, soucítili, ale když jí hraje Hillary Duff a ještě ke všemu takovýmto stylem v takovémto filmu, tak máte chuť jí po způsobu moudrých native americans přivázat k mučednickému kůlu a expresně jí poslat za bráškou...(2.2.2010)

• Chip89

Hilary Duff mi jako herečka vůbec nesedí, přijde mi v každé scéně jak kdyby jí někdo hrozně ubližoval a ona byla obrovskáchudinka. Jediné, co se mi v tomhle filmu líbí je jak se vypořádat se ztrátou někoho blízkého, znovu začít žít a jít si za svým snem. Ale o tom je natočeno spoustu filmů a tenhle je jeden z těch slabších .(17.10.2012)

• Henry Morgan

Kurvááá, jak já nesnáším, když má hlavní hrdina/hrdinka celou dobu výraz "umučení krista"! Tento terminus technikus se stává poslední dobou absolutně všudypřítomným fenoménem. To na těch zajebaných hereckých školách nedokážou naučit něco přirozenějšího než téměř hmatatelně ublíženeckou grimasu? Jděte se bodnout, režisér, který tohle pustí je samozřejmý idiot!(16.3.2015)

Zcela ničím nevynikající snímek s průměrným a ohraným příběhem pohrávající s vlnou emocí. Od začátku bylo úplně jasné jak vše dopadne, ale to nevadí, protože při takových filmech se krásně vypíná mozek a nemusíte se na nic důležitého soustředit. Do hlavního vysílacího času bych film nezařadila. Hodí se na sobotní pošmourné odpoledne, kdy je venku dušičkové počasí a vám se nechce nikam jít.(21.10.2008)

• - Námět filmu pochází z hlavy Mitche Rottera, který je viceprezidentem sekce soundtracků ve studiu New Line. (imro)

• - Hlavní roli měla původně ztvárnit Evan Rachel Wood známá například ze S1m0ne (r. Andrew Niccol, 2002). Kdyby měla hlavní roli ona, produkce by natáčela v New Yorku. Kvůli Hilary Duff se však přesunuli do Los Angeles. (imro)

• - Skupina, jejíž koncert navštívila Terri a její bratr na začátku filmu, jsou kanadští Three Days Grace. (imro)