poster

Iščitě ženščinu (TV film)

 • Sovětský svaz

  Ishchite zhenshchinu

  (Sovětský svaz)
 • Sovětský svaz

  Ищите женщину

  (Sovětský svaz)

Komedie / Krimi

Sovětský svaz, 1982, 152 min

Režie:

Alla Surikova

Scénář:

Robert Thomas (divadelní hra)
 • Ej Hlemýžď
  *

  Mimořádně atypická a velmi experimentální kriminální komedie neskutečné délky. Vydržet do konce filmu mne držela naděje, že alespoň náznak humoru či obvyklé kriminalistické praxe se dostaví, leč nebyla naplněna. Prezentovaný styl údajného humoru se možná někomu líbí, bohužel, není mi dáno sdílet toto potěšení. Z děje: V notářské kanceláři je objevena mrtvola, která se ztratí a do skutečně velmi nestandardního vyšetřování se plete a často ho hatí velmi energická sekretářka, kterážto má nakonec hlavní podíl na usvědčení pachatele. Nemíním tento film podruhé spatřit.(7.3.2005)

 • vitekpe
  ***

  Ano, jak zminuje kolega "Ej Hlemýžď" ve svem komentari, spatrit tento snimek dvakrat vyzaduje usili, ktere ani u mne neni dostatecne silne... Nicmene zas tak kriticky, co se tyce hodnoceni, bych nebyl. Podle mne se jedna o zfilmovanou divadelni hru (2 interiery, zadny exterier!!!), a vzhledem k tomu ze i ja vydrzel temer tri hodiny koukat a asi trikrat se pobavil - rozhodl jsem se byt schovivavejsi a udelit stredni hodnoceni. Akcni film to neni, ale kdo se s tim dokaze vyrovnat, uplne zklamany nebude... Z zen stala za zminku snad jen "sefova" manzelka v podani Eleny Solovey. Hlavni postava sekretarky (gruzinska herecka Sofiko Chiaureli) mne neoslovila...(18.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace