Reklama

Reklama

Recenze (3)

gombarix 

všechny recenze uživatele

- - - V několika scénách vystupuje dívka (Xenia Pinto-Gomes) ve zvětšujících brýlích s bezbarvými obroučkami (Russian style!), patrně svých vlastních. MLASK ()

Ej Hlemýžď 

všechny recenze uživatele

Mladá holka se domnívá, že pro okolí není dost krásná. Trochu to připomíná v lepším a reálnějším podání Ošklivku Betty. ()

Reklama

Bernhardiner 

všechny recenze uživatele

Moskva na začátku devadesátých let rozhodně nebyla nejlepším místem k životu. V obchodech bylo jako vymeteno a poklopy od kanálů byly ve velkém odnášeny do sběren železa. V tomto prostředí se ale odehrává pohádka... Tak jako se v jiných pohádkách vyskytuje zlatá rybka nebo kouzelný dědeček, tady máme jakousi Miss Nový prostor, která dokáže Nasťe, že ti, co ji opravdu milují, ji poznají podle srdce a ne podle tváře. Je sice pravda, že se nejedná o nějaký originální námět, filmů na toto téma bylo natočeno tisíce. Tenhle snímek však vyniká jakousi vřelostí, opravdovostí a dobrými hereckými výkony - kromě hlavní dívčí dvojice potěší i vedoucí papírnictví v podání Jevgenije Leonova, pro něhož to byla další z jeho jeho typických a zároveň jedna z posledních rolí v životě. 85% ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama