Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Tak na toto by som šiel do kina aj dnes. Veľmi obstojná sci-fi komédia, ktorá nemá núdzu o slušnú atmosféru, veľmi vychytanú akciu a hlavne dobré hlášky. Nápad je fajn, aj keď sa z toho dalo vyťažiť viac, no pozornosť púta najmä ústredné duo Smith-Jones, ktoré funguje skvelo. Zábavná jednohubka. 85%.(6.2.2014)

 • Lucasion
  *****

  Chrání Zemi před šmejdem z vesmíru. Už úvodní sekvence s vážkou vám napoví, že tento film nemůžete brát vážně. Agent K (Tommy Lee Jones) - bručoun bez smyslu pro humor si do týmu prosadí budoucího agenta J (Will Smith). Zemi hrozí invaze a je pouze na těchto dvou, aby tomu zabránili. "S.P.V.P. Víš co to znamená? Seš pěkně v prd*li." Will Smith s Tommy Lee Jonesem tvoří dokonalou dvojici, která se do téhle komedie prostě hodí. Trefné poznámky a absurdní kecy tady jsou prostě na každém kroku. Třeba když agent K (Jones) jednou nazve agenta J (Smith) agentem White a podruhé Black. Jako komedie to exceluje na všech frontách a já u téhle klasiky se směju i nejen po letech, ale i po "stém" shlédnutí. "Tohle jsou dvojčata Blb a Bob." Film má jednoduchý děj a solidní efekty. Neotřepané humorné scény a hlášky dostali tuto komedii na výsluní. Klasika, co nestárne a neumírá. "Víš jaký je rozdíl mezi námi, K? Mně to děsně sekne." (94 procent)(6.6.2012)

 • castor
  ****

  Pokračování (a u Mužů v černém to nebylo jinak) bývají bláznivější a dražší, ale co do originálnosti a propracovanosti je jednička prostě nedostižná. A tehdy se líbila moc. Kritikům i divákům. Pomohla velmi masivní kampaň, pomohla ústřední pecka Men in Black. Dnes, takřka po dvaceti letech nadšení výrazně opadlo. Kombinace učitel/žák funguje, bláznivé triky docela zabírají, ale přeci jenom vítězství nápadu nad příběhem už optikou dnešního diváka (2016) výrazně pokulhává. Pobyt v supertajné vládní agentuře je nezáživný a chybí mu tempo, těch triků nakonec není tolik a humor také není tak účinný, jak mohl být. Ale opakuji, že jde o pohled diváka, který se k tomuhle boji s vesmírným odpadem vrátil po dlouhých letech. Například režisérova Addamsova rodina je mnohem záživnější při opětovném puštění. 70%(9.12.2016)

 • pepo
  ****

  Krotitelia duchov pre 90. roky. Bývalý kameraman bratov Coenovcov bol po úspechoch s Adamsovou rodinou a satirou Get Shorty! pri režijnej chuti. Jeho komiksová adaptácia nemá so svojou relatívne vážnou predlohou takmer nič spoločné a vydáva sa vlastnou cestou. Supertajná organizácia MIB je snom každého konšpirátora a hlavne zdrojom veľmi slušnej zábavy. Aj napriek nie úplne využitému potenciálu si film získal obrovské množstvo fanúšikov a jeho obľubu nedokázali zničiť ani menej vydarené pokračovania. Will Smith a Tommy Lee Jones v najlepšej forme sú spolu s chytľavým námetom najväčším tromfom tejto rodinnej popcornovky. Držiteľ Oscara za masky a ďalších dvoch nominácií.(16.3.2016)

 • MM_Ramone
  ****

  Zostanutého Tommyho Lee Jonesa moc nemusím a šviháckeho černocha Williho Smitha to už vôbec nie, ale v tomto filme mi nevadí ani jeden z nich. Práveže naopak. Tu im to jednoducho, prirodzene spolu výborne ladí, skvele sa navzájom dopĺňajú. V tejto zábavnej sci-fi popkornovej polohe sú perfektní. Sú to proste tí najlepší "Muži v čiernom" a len ťako si viem predstaviť v úlohách supertajných agentov "K" a "J" niekoho iného. Rád sa občas vraciam ku tomuto titulu a ešte stále ma dokáže pobaviť. ****(13.3.2012)

 • - Když K (Tommy Lee Jones) odhalí, že je na světě asi 1 500 vetřelců a většina na Manhattanu, kde se snaží slušně žít, James (Will Smith) se zeptá: "Jako taxikáři?" To je odkaz na román „Stopařův průvodce po Galaxii", konkrétně čtvrtý díl, kde Ford Prefect říká v úvodu, že řízení taxíku je dobrý způsob žití pro vetřelce v New Yorku. Další odkaz na stejný román je na konci, kde je vesmír zobrazen jako kulička, se kterou si cvrnkají vetřelci. (don corleone)

 • - Tommy Lee Jones souhlasil s účastí na projektu až poté, co výkonný producent filmu Steven Spielberg slíbil, že nechá přepsat scénář tak, aby lépe odrážel suchý humor předlohy. (ClintEastwood)

 • - V konspiračních teoriích UFO se objevuje termín "Muži v černém", který zkratkou M.I.B. označuje muže v černých oblecích, kteří se prohlašují za vládní agenty a usilují výhružkami nebo zastrašováním přimět svědky UFO k mlčení. (ClintEastwood)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace