Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dělat tuhle práci chce nejen chladnokrevné IQ a bleskové reflexy, ale také zatraceně dobrý žaludek. Když se totiž do neposlušné potvůrky z vesmíru střelí speciální pistolí, změní se ve zlomku sekundy v odporný sliz, který zaneřádí okolí v okruhu několika metrů. "K" (Tommy Lee Jones), veterán supertajné vládní agentury MiB (Men in Black), která má na starost ostrahu planety Země před vetřelci z vesmíru, by mohl vyprávět. Schopný newyorský polda "J" (Will Smith) by mu nejspíš nevěřil ani slovo, kdyby ovšem jednoho večera na vlastní kůži náhodou nezažil, jaké to je pronásledovat mimozemšťana. Žijí mezi námi a maskují se - vysvětlil "K" - "někdo na ně musí dávat pozor" - dodal a vybral si mladého poldu za svého nového partnera. Právě včas! Nedaleko New Yorku přistál létající talíř a v něm nejodpornější a nejnaštvanější padouch celého vesmíru. Osud země zase jednou visí na vlásku... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (660)

tron 

všechny recenze uživatele

Bol som na tom v kine ako 16-ročný, čiže dokonalý vek na takýto film a napriek tomu ma to nikdy nebavilo (na rozdiel od dvojky, ale ani to nie je žiadna srdcovka). Nechápem pozoruhodnému komerčnému úspechu Mužov v čiernom. Pre mňa je to priemerná akčná sci-fi komédia. Má televíznu akciu, zato ponúka široké spektrum zmyslu pre čudný humor, ktorý sa prejavuje tým, že tu skoro žiadny nie je (znova - na rozdiel od dvojky). Snáď len masky stoja za niečo, ale napríklad titulné monštrum je s tvárou Vincenta D´Onofria (OLOVENÁ VESTA, ED WOOD) biedne a zaujímavé roličky (šváby, Zed, buldog) sa len mihnú. Príbeh nestojí za veľa a chémiu medzi Tommym Lee Jonesom a Willom Smithom budete hľadať dlho (a nájdete). Ten rok sa naozaj nemal čím pochváliť: SOPKA, STRATENÝ SVET: JURSKÝ PARK, NEBEZPEČNÁ RÝCHLOSŤ 2. Všetko zle. Keby neprišiel istý film Johna Woo, tak neviem-neviem. Kino Považan NMnV 1997 ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Danny Elfman: 1. Men in Black ,2. We Just Wanna Party with You ,3. I'm Feelin' You ,4. Dah Dee Dah (Sexy Thing) ,5. Just Cruisin' ,6. The 'Notic ,7. Make You Happy ,8. Escobar '97 ,9. Erotik City ,10. Same Ol' Thing ,11. Killing Time ,12. Waiting for Love ,13. Chanel No. Fever ,14. Some Cow Fonque (More Tea, Vicar?) ,15. Men in Black Main Theme ,16. Men in Black Closing Theme , ()

Reklama

Radek99 

všechny recenze uživatele

I po druhém či třetím zhlédnutí se na to stále ještě dá koukat a dobře se bavit. Vtipná, místy dokonce hodně vtipná sci-fi komedie, sice bez náznaku jakéhokoliv přesahu k čemukoliv výjimečnému a nezapomenutelnému, ale alespoň ústřední dvojice hrdinů má šmrnc a přívažek nadčasovosti. Planetární (i když velmi lokálně, čistě americky, pojatá - svět rovná se Amerika) konkurence nejen federálnímu úřadu FBI, ale možná dokonce i samému agentu 007... Podobné filmy: Muži v černém 2, Krotitelé duchů, Mars útočí! ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Nadprumernej popcorn, nic vic, nic min. Dvojice Smith - Jones je v pohode a nektery dialogy jsou fakt vtipny (Elvis je mrtvej. Neni, jen se vratil na svou planetu). Pribeh je taky docela slusnej, zadny zdrzovani, furt se neco deje a triky jsou nadprumerny (teda krome par mimozemstanu, ktery vypadaj jak gumovy). Celkove to je jedna z lepsich sci-fi komedii poslednich let a vyborna oddychovka. ()

Galerie (89)

Zajímavosti (37)

  • Ve scéně, kdy do restaurace vchází velvyslanec s kocourem Orionem, je ve výkladu nápis v azbuce „хорошая кухня“ (chorošaja kuchnja = dobrá, výborná kuchyně). Při pohledu zevnitř je však ve výkladu neúplný nápis „рошая кухня“ – chybí dvě počáteční písmena. (sebesta)
  • Když K (Tommy Lee Jones) sdělí Edgar Bugovi obvinění z násilí v sekci 4153 Tycho Treaty, odkazuje na den narození režiséra filmu (1. dubna 1953). (don corleone)

Reklama

Reklama