Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Seabeast
  *****

  Teprve nedávno mi došlo, že jsem úplně zapomněl na jednu ze svých srdcovek, která by měla být v mé TOPce. Ano je jím film o těch, kteří nás chrání před šmejdy z vesmíru! MUŽI V ČERNÉM!!! Už ani nedokážu spočítat, kolikrát jsem jako malý protočil VHSku, která se na povrchu blýskala pěknou obálkou. Byla dokonce doba, kdy jsem Muže v černém sledoval každý den do zblbnutí a nemohl se toho všeho nabažit. Před spaním jsem si dokonce vybavoval veškeré scény a hlášky všech postav. Platí to i teď, kdy se mi při opětovném sledování vrací pocity toho malého kluka, co hltal každou scénu. Stará láska nerezaví a zde to platí dvojnásob!(21.5.2015)

 • castor
  ****

  Pokračování (a u Mužů v černém to nebylo jinak) bývají bláznivější a dražší, ale co do originálnosti a propracovanosti je jednička prostě nedostižná. A tehdy se líbila moc. Kritikům i divákům. Pomohla velmi masivní kampaň, pomohla ústřední pecka Men in Black. Dnes, takřka po dvaceti letech nadšení výrazně opadlo. Kombinace učitel/žák funguje, bláznivé triky docela zabírají, ale přeci jenom vítězství nápadu nad příběhem už optikou dnešního diváka (2016) výrazně pokulhává. Pobyt v supertajné vládní agentuře je nezáživný a chybí mu tempo, těch triků nakonec není tolik a humor také není tak účinný, jak mohl být. Ale opakuji, že jde o pohled diváka, který se k tomuhle boji s vesmírným odpadem vrátil po dlouhých letech. Například režisérova Addamsova rodina je mnohem záživnější při opětovném puštění. 70%(9.12.2016)

 • Jossie
  *****

  Když jsem MIB viděla poprvé v kině, nijak zvlášť mě nenadchli, ale pak jsem je díky HBO viděla znovu a znovu a znovu...a věřte mi, bavím se čím dál víc. Tommy Lee Jones a Will Smith jsou úžasní. Scéna, kdy Smith dělá přijímačky k MIB je prostě nádherná, když asistuje u porodu je další skvělý kousek...MIB jsou takovými scénkami nabití. A kdo říká, že to musí být o něčem ??? Vždyť je to jen komedie a nádherná . Mimochodem, kdo z vás dohoní Ceflapoida ??(8.10.2004)

 • MM_Ramone
  ****

  Zostanutého Tommyho Lee Jonesa moc nemusím a šviháckeho černocha Williho Smitha to už vôbec nie, ale v tomto filme mi nevadí ani jeden z nich. Práveže naopak. Tu im to jednoducho, prirodzene spolu výborne ladí, skvele sa navzájom dopĺňajú. V tejto zábavnej sci-fi popkornovej polohe sú perfektní. Sú to proste tí najlepší "Muži v čiernom" a len ťako si viem predstaviť v úlohách supertajných agentov "K" a "J" niekoho iného. Rád sa občas vraciam ku tomuto titulu a ešte stále ma dokáže pobaviť. ****(13.3.2012)

 • Psema
  ****

  Hodně vyhypovaná záležitost. Je zde sice vidět, že autoři si chvílemi nevědí rady a to film zklouzává do trochu pomalejšího a nudnějšího rytmu, ale většinu času děj ubíhá hodně rychle a se sucharem T.L.Jonesem a hláškujícím W. Smithem je o zábavu postaráno. Triky na tehdejší i dnešní dobu skvělé. Zkrátka překvapivě zábavná, se skvělými herci i nadprůměrným příběhem vymyšlená zábava pro celou rodinu.(17.6.2006)

 • - Věta, kterou pronese Will Smith, když dopadne na autobus "It just be raining black people in New York" byla údajně improvizace, kterou nakonec ve filmu nechali. (don corleone)

 • - Linda Fiorentino vyhrála svou postavu ve filmu díky hře pokru s režisérem Barry Sonnenfeldem. Ten ji však ihned varoval, že nebude hrát nahá! Asi vtip... (don corleone)

 • - Filmová série Muži v černém je vytvořena na motivy stejnojmenného komiksu od Lowella Cunninghama. (Hannibal92)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace