Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na mexicko-americké hranici zastaví policisté dodávku pašeráků lidí. Záhadný agent K mezi zadrženými imigranty objeví mimozemšťana. Když se tvor pokusí uprchnout, zastřelí ho speciální zbraní. S kolegou D pečlivě zamaskují stopy a policistům vymažou vzpomínky. Mladý černoch James Edwards, který slouží u newyorské policie, pronásleduje zločince, který se ho těsně předtím, než spáchá sebevraždu, pokusí varovat. Na Zemi přichází brouk a světu hrozí nebezpečí. Poblíž opuštěné farmy přistane létající talíř. Jeho pilot zabije buranského farmáře Edgara a navlékne si jeho kůži. Agent K se setká s Jamesem a pozve ho na konkurz. Ten si díky nestandardnímu přístupu k řešení úkolů vede nejlépe a nakonec přijme nabídku nastoupit u tajné vládní organizace MiB (Muži v černém), která monitoruje pohyb mimozemšťanů. Stává se agentem J v době, kdy se celá planeta ocitá uprostřed krize. Byla uloupena galaxie Arquillianců, po níž pase i mimozemšťan z nebezpečné rasy brouků. Arquillianci hrozí, že pokud nebude vrácena v termínu, zničí celou Zemi. K a J po ukradené galaxii i broukovi pátrají. Zabaví jeho létající talíř, vetřelec jim však unikne. Když se brouk zbaví Edgarovy kůže a stane proti K a J ve své skutečné podobě, je zřejmé, že půjde o velmi nerovný souboj. Jenže v sázce je osud celé planety! (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (689)

Bat55 

všechny recenze uživatele

Ďaľšia mimozemská magorina,ktorých bolo na konci 20. storočia natočených dosť.Tommy Lee Jones a Will Smith vytvorili famoznu dvojku,o ktorej som si myslel,že klapať nebude.Ale mýlil som sa,títo dvaja exoti vytvorili skvelú akčnú sci-fi jazdu s nadpriemernými efektami a zaujímavou myšlienkou.Aj ten mimozemský šváb bol "coolový",v závere sa nám ukázal v plnej kráse.Naozaj vydarené sci-fíčko,aj na humor dojde,so Smithom nie je o čom pochybovať.Aj začiatok bol krásny,lietajúci šváb,ktorý vyplňal pozadie pre úvodné titulky.Aj keď pre niekoho obyčajná fantas magorina,určite je ale nadpriemerne spracovaná a veľmi slušne obsadená,čo ja beriem za skvele odvedenú prácu filmových tvorcov.Proste sa budete baviť,nič viac v tom nehľadajte,inak by samohlo stať,že by ste po dopozeraní filmu boli sklamaní./85%/ ()

Seabeast 

všechny recenze uživatele

Teprve nedávno mi došlo, že jsem úplně zapomněl na jednu ze svých srdcovek, která by měla být v mé TOPce. Ano je jím film o těch, kteří nás chrání před šmejdy z vesmíru! MUŽI V ČERNÉM!!! Už ani nedokážu spočítat, kolikrát jsem jako malý protočil VHSku, která se na povrchu blýskala pěknou obálkou. Byla dokonce doba, kdy jsem Muže v černém sledoval každý den do zblbnutí a nemohl se toho všeho nabažit. Před spaním jsem si dokonce vybavoval veškeré scény a hlášky všech postav. Platí to i teď, kdy se mi při opětovném sledování vrací pocity toho malého kluka, co hltal každou scénu. Stará láska nerezaví a zde to platí dvojnásob! ()

Reklama

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Určitě nejlepší sci-fi komedie vůbec. Obsazení Smithe se ukázalo být vynikajícím producentským tahem, neboť hlavně kvůli němu se plnily kinosály diváky, kteří byli ještě stále ohromení Dnem Nezávislosti. Má oblíbená hláška: Před 1500 lety každej věděl, že Země je středem vesmíru. Před 500 lety každej věděl, že Země byla placatá. Před 15 minutami jsi věděl, že jsme na planetě sami. Jen si představ, co se dozvíš zítra. Nutno podotknout, že film dabingem neutrpěl. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Osvěžující, zábavné, ale také povrchní a splachovací. Nadpřirozená zápletka se téměř nevysvětluje, alieni jsou záměrně komičtí, nevnímáme je tedy jako hrozbu, ale spíš jen jako obligátní cíl velkých bouchaček dvou cool chlápků v černém. Film si nehraje na žádné velkolepé sci-fi univerzum, a tak svým trošku dětským zaměřením na rozdíl od Star Wars: Epizody I nijak neurazí... Hlavně, že vtípky fungují, hlášky padají a tempo neupadá... 7/10 ()

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Sci-fi, ktoré si vždy rád pozriem. Tommy Lee Jones a Will Smith sa do toho skrátka veľmi hodili. Ďalšia intergalaktická jazda, ktorá ma prinútila porozmýšľať, či sme vo vesmíre sami a aký má zmysel to, čo robíme vo vesmíre. Len naše často zbytočné starosti by sme mohli zanechať, lebo dôležitejšie sú iné veci. Akčné a komediálne s kopou efektov, pre 90. roky ako stvorené. Patrilo to k filmom, na ktoré sa oplatilo ísť pre zážitok do kina alebo iné verejné premietanie, ale ani v televízii to nebola nuda. ()

Galerie (98)

Zajímavosti (52)

  • James Edwards (Will Smith) má zbraň Smith & Wesson 3913NL ráže 9x19mm. (dc125)
  • V 38. minúte filmu má K (Tommy Lee Jones) preložené nohy, po chvíli ich má vystreté, no hneď v ďalšom zábere ich má opäť preložené. (Kub_ees)

Související novinky

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)

Jump Street vs. Muži v černém

Jump Street vs. Muži v černém

06.03.2016

Když se na konci roku 2014 začalo mluvit o crossoveru Jump Streetu a Mužů v černém, všichni to brali jako podivný vtip. Záhy se ale ukázalo, že je tenhle koncept reálně ve hře, protože by jím studio… (více)

V Sony chystají nové Muže v černém

V Sony chystají nové Muže v černém

25.09.2015

První Muži v černém byli blesk z čistého nebe, dvojka ale takový úspěch nezaznamenala. Na trojku se tudíž čekalo 10 let, a když v roce 2012 konečně dorazila, byl to docela zázračný hit. Studio Sony… (více)

Reklama

Reklama