Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  *****

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jeden ze 200 nejlepších sci-fi filmů - 200 Greatest Sci-Fi Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. A skvělá černá sci-fi komedie, u které se vždy královsky bavím. Trailer: http://www.csfd.cz/film/11893-muzi-v-cernem-men-in-black/videa/(15.2.2009)

 • Melies
  ****

  7 / 10 Veľmi príjemné prekvapenie s dobrým vizuálnym prevedením, výbornými trikmi, štandardne solídnym Tommy Lee Jonesom a nečakane cool Willom Smithom. O to viac vás zamrzí odfláknutý koniec, ktorý si na jednej strane čo do akčnosti nezadá so zvyškom filmu, ale po inteligentnom nadhľade už nie je ani chýru, ani slychu.(22.12.2005)

 • Vančura
  ***

  Dlouhých 15 let jsem existenci tohodle bijáku ignoroval, nijak nemaje chuť ho vidět. Když jsem tuhle dostal v práci lístky na zítřejší předpremiérovou projekci filmu "Muži v černém 3", řekl jsem si, že nastal konečně čas pustit si jedničku. Čímž jsem si opět potvrdil, že bych měl lépe dát na svou intuici - pokud mi jednou říká, abych se nějakému filmu vyhýbal, měl bych jí fakt věřit. "Muži v černém" jsou bezvýznamným filmíkem z éry, ve které podobné filmy frčely a ve které to fungovalo jako oddychová triková podívaná pro celou rodinu. Dnes tam vnímám především tento historický aspekt - je to film z relativně bezstarostné doby, kdy ještě stála Dvočata (zde viditelná v jednom ze záběrů), internet znalo pár vyvolených, a o nějaké ekonomické krizi a vzestupu Číny se nikomu nezdálo ani v nejdivočejších snech. A Tommy Lee Jones s Willem Smithem si zde honí šmejd z vesmíru, jako by se nechumelilo... Ech, tohle mi fakt nesedlo, ten film je až na pár vydařených vtípků strašně nudný, a pevně doufám, že zítřejší projekce trojky bude o poznání lepší podívanou. Přece jenom mě děsí už ta trojka v názvu...(28.5.2012)

 • Payushka
  ****

  Film nepovazuju za klasickou sci-fi komedii, ale za kompletni a totalni parodii. Strili si ze Sylvestra Stallona, vidlaku, pro ktere je jejich zivotem nakladak, a takovych tech "udelatek" stylu Bonda, ktere v klidu vymazou pamet nebo i pres velikost par centimetru maji kalibr dela :)) Navic jeden z mych prvnich filmu, co jsem videla jako mala v kine.(5.9.2007)

 • Cappuccino
  *****

  Tommy Lee Jones a Will Smith stvárnili jednu z najlepších dvojok v histórii akčných filmov. Na Mr. Whita a Mr. Blacka sa môžem pozerať dokola, stále a stále. Skvelá, nápaditá akčná komédia s kopou čierneho humoru. Odporúčam vážne každému na zlepšenie zlej nálady alebo vylepšenie dobrej na ešte lepšiu. A pre dokonalý efekt by ste mali pozerať aspoň vo dvojici. Budete sa baviť - za to vám ručím!(9.1.2010)

 • - James Edwards (Will Smith) má ve filmu zbraň Smith & Wesson 3913NL ráže 9x19mm. (dc125)

 • - Žena v domácnosti jménem Beatrice je odkaz na román Kurta Vonneguta "Sirény z Titanu". (don corleone)

 • - V 37. minúte filmu je na dverách Rosenbergovho obchodu vidieť odraz Edgarovej dodávky, ktorá však prichádza zaparkovať až v nasledujúcom zábere. (Kub_ees)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace