Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jeden ze 200 nejlepších sci-fi filmů - 200 Greatest Sci-Fi Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. A skvělá černá sci-fi komedie, u které se vždy královsky bavím. Trailer: http://www.csfd.cz/film/11893-muzi-v-cernem-men-in-black/videa/(15.2.2009)

7 / 10 Veľmi príjemné prekvapenie s dobrým vizuálnym prevedením, výbornými trikmi, štandardne solídnym Tommy Lee Jonesom a nečakane cool Willom Smithom. O to viac vás zamrzí odfláknutý koniec, ktorý si na jednej strane čo do akčnosti nezadá so zvyškom filmu, ale po inteligentnom nadhľade už nie je ani chýru, ani slychu.(22.12.2005)

Dlouhých 15 let jsem existenci tohodle bijáku ignoroval, nijak nemaje chuť ho vidět. Když jsem tuhle dostal v práci lístky na zítřejší předpremiérovou projekci filmu "Muži v černém 3", řekl jsem si, že nastal konečně čas pustit si jedničku. Čímž jsem si opět potvrdil, že bych měl lépe dát na svou intuici - pokud mi jednou říká, abych se nějakému filmu vyhýbal, měl bych jí fakt věřit. "Muži v černém" jsou bezvýznamným filmíkem z éry, ve které podobné filmy frčely a ve které to fungovalo jako oddychová triková podívaná pro celou rodinu. Dnes tam vnímám především tento historický aspekt - je to film z relativně bezstarostné doby, kdy ještě stála Dvočata (zde viditelná v jednom ze záběrů), internet znalo pár vyvolených, a o nějaké ekonomické krizi a vzestupu Číny se nikomu nezdálo ani v nejdivočejších snech. A Tommy Lee Jones s Willem Smithem si zde honí šmejd z vesmíru, jako by se nechumelilo... Ech, tohle mi fakt nesedlo, ten film je až na pár vydařených vtípků strašně nudný, a pevně doufám, že zítřejší projekce trojky bude o poznání lepší podívanou. Přece jenom mě děsí už ta trojka v názvu...(28.5.2012)

Film nepovazuju za klasickou sci-fi komedii, ale za kompletni a totalni parodii. Strili si ze Sylvestra Stallona, vidlaku, pro ktere je jejich zivotem nakladak, a takovych tech "udelatek" stylu Bonda, ktere v klidu vymazou pamet nebo i pres velikost par centimetru maji kalibr dela :)) Navic jeden z mych prvnich filmu, co jsem videla jako mala v kine.(5.9.2007)

Tommy Lee Jones a Will Smith stvárnili jednu z najlepších dvojok v histórii akčných filmov. Na Mr. Whita a Mr. Blacka sa môžem pozerať dokola, stále a stále. Skvelá, nápaditá akčná komédia s kopou čierneho humoru. Odporúčam vážne každému na zlepšenie zlej nálady alebo vylepšenie dobrej na ešte lepšiu. A pre dokonalý efekt by ste mali pozerať aspoň vo dvojici. Budete sa baviť - za to vám ručím!(9.1.2010)

• - James Edwards (Will Smith) má ve filmu zbraň Smith & Wesson 3913NL ráže 9x19mm. (dc125)

• - Žena v domácnosti jménem Beatrice je odkaz na román Kurta Vonneguta "Sirény z Titanu". (don corleone)

• - V 37. minúte filmu je na dverách Rosenbergovho obchodu vidieť odraz Edgarovej dodávky, ktorá však prichádza zaparkovať až v nasledujúcom zábere. (Kub_ees)