Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sinp
  ****

  Relativně zábavná blbůstka o agentech, co nás chrání "před šmejdem z vesmíru". Překvapivě to není zas tak tupá zábava, čímž sice nechci říct, že by se zde řešili zásadní otázky lidstva, ale Sonnenfield to vzal za správný konec a podpořen zdařilými triky a sympatickými herci vytvořil důstojnou sci-fi podívanou. Zdá se mi však, že se tímhle filmem Sonnenfield poněkud vyčerpal.(29.10.2005)

 • Aiax
  ****

  Důstojní nástupci Krotitelů duchů, Návratu do budoucnosti a podobných pecek z kategorie "bláznivá sci-fi komedie". Od bláznivé komedie člověk nečeká hloubku ani poselství a naopak čeká, že to nebude nuda a trapas. Muži v černém všechna tato čtyři očekávání spolehlivě plní, narozdíl od dvojky, kde to platí jen o těch prvních dvou.(20.11.2005)

 • blackrain
  ****

  Tahle komedie přišla v pravý čas. Na mě zapůsobila jako blesk z čistého nebe. Dnes se k ní samozřejmě ráda vracím. Je to velmi příjemná oddechovka, u které se krásně vypíná. Will Smith a Tommy Lee Jones vytvořili parádní dvojici agentů. Oba dva si svoje role náležitě užívali. Také byli zatraceně cool.(19.6.2012)

 • suicide
  ****

  Zajímavé, že mimozemšťany jsou tak moc fascinováni Manhattanem. Tohle je klasika, ke které jsem se vrátil již po několikáté s radostí. Velmi nenáročný film, při kterém jsem se skvěle odragoval a odpučinul. Žádné přemýšlení, jen velmi ryhlá a vtipná akce. Ucházející závěr byl jak jinak samozřemě pokažen pokračováním, ale co jinéhé čekat od Hollywoodu.(5.11.2008)

 • El Pistolero
  ****

  7/10. Tak Elvis Presley prý nezemřel, jen se vrátil na svou planetu... Opravdu příjemná sci-fi oddechovka na jedno či více použití. Sympatické ústřední duo Smith-Lee Jones (kterého ve druhém dílu na čas vystřídá mops jménem Frank). Zajímavé prostředí polovládní agentury v utajení. Spousta povedených nápadů. Maximální spokojenost.(22.2.2012)

 • - Natáčelo se od 14. března do 27. července 1996 v Kalifornii, New Jersey a v New Yorku. (Varan)

 • - James Edwards (Will Smith) nosí ve filmu hodinky Breitling Chronograph a Hamilton Ventura. (Roland Sands)

 • - V jednej scéne, pri jazde autom, je okno na strane spolujazdca J (Will Smith) v rôznych záberoch raz otvorené a raz zatvorené. (Kub_ees)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace