poster

Mystic Pizza

 • anglický

  Mystic Pizza

 • slovenský

  Mystic Pizza

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1988, 104 min

 • Petrus1
  **

  Mám ráda pizzu. Moc. Mám ráda Vincenta D'Onofrio. Moc. Nemám ráda Julii Roberts. Moc. Přemohla jsem se a místo toho, abych šla vařit sobotní oběd jsem se rozhodla, že se na to podívám. Vlastně jen proto, abych si mohla odškrtnou další film s Vincentem. Ten se tam ale neobjevoval tak často, jak jsem doufala. Tak z toho pro mě nakonec zbyla nudná romantická komedie (ani ženské citlivé duše u toho nebudou bulet), která se nehodí nikam jinam, než na to sobotní dopoledne. Film jsem si odškrtla a už ho vidět nemusím (příště půjdu radši vařit...)(29.3.2010)

 • mira.l
  ***

  Vzhledem ke zdejšímu hodnocení těsně nad 50 % jsem nečekal žádný zázrak. No a nakonec to bylo docela příjemné překvapení, očekával jsem ještě o dost horší podívanou. Vcelku se na to dalo i koukat, pro všechny 3 hlavní představitelky to byla sice ne první role, ale jedna z těch na začátku kariéry, byly mladé, vcelku hezké a takové spontánní.(23.10.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Pojď se něčeho napít. Zbiješ je potom." Jsem rád, že se mi cosi houpá mezi nohama, takže nemusím řešit holčičí problémy. To holky z restaurace Mystic Pizza jsou na tom o dost hůř. Musí totiž zjistit, jestli je ideálním partnerem smradlavý vidlák, ženatý inteligent nebo bohatý flákač. Tak to je reprezentativní výběr. Mě přitom nejvíc zaujala Daisy při kulečníku a Bill zoufale odmítající nemanželský sex před Ježíšem. Jinak mě ovšem problémy amerických zapadákovů dost míjejí.(13.9.2018)

 • Lovely.Bones
  ***

  Jeden z úplně prvních filmů Julie Roberts a úplně první Matta Damona tedy nebyl žádná pecka. Filmu nejvíce ubližuje jeho dlouhosáhlá stopáž, která mu krade jeho půvab. Hezké překvapení bylo, že se to celé točí kolem jídla, a to já mám rád ;-) Vcelku to je ovšem pouze standardní romantická komedie, která nevybočuje z řady. Jediné originální je, že vlastně sledujeme tři takové romantiky dohromady, protože se díváme na 3 sestry a jejich lásky. To je vcelku zajímavé. Pokud opravdu nemáte co dělat, tak si to možná dejte, ale jinak tu je veliká řada jiných a lepších ;-)(4.6.2015)

 • Pepinec
  **

  Problém podobných filmů je v tom, že vlastně ani nedokážu napsat, jaký je a o čem vypovídá. Je to komedie? Opravdu jen místy. Je tam romantika? Ano, to je, ale sentimentální až hrůza. Je to snad i drama, jak napovídá označení u názvu? Ale jděte. Ehm, tak co to tedy je? Mlácení stokrát vymlácené slámy, konverzační smršť tisíckrát omletých dialogů s příběhem připomínajícím plavbu po Vltavě na raftu. Tedy uspávajícím. Označit by se tento film dal snad jen přívlastkem milý, ovšem i to pouze za předpokladu, že u něj vykonáváte nějakou svou oblíbenou činnost. Protože věnovat této podívané veškerou svou pozornost snad nemůže dopadnout jinak, než výlety mysli do říše fantazie anebo předobědovým šlofíkem... :-)(22.3.2011)

 • - Ve filmu v malé roli debutoval Matt Damon. Role americké Portugalky se pak počítá za první vážnější pro Julii Roberts. (SeanBean)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace