• slovenský

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1988, 104 min

• Petrus1

Mám ráda pizzu. Moc. Mám ráda Vincenta D'Onofrio. Moc. Nemám ráda Julii Roberts. Moc. Přemohla jsem se a místo toho, abych šla vařit sobotní oběd jsem se rozhodla, že se na to podívám. Vlastně jen proto, abych si mohla odškrtnou další film s Vincentem. Ten se tam ale neobjevoval tak často, jak jsem doufala. Tak z toho pro mě nakonec zbyla nudná romantická komedie (ani ženské citlivé duše u toho nebudou bulet), která se nehodí nikam jinam, než na to sobotní dopoledne. Film jsem si odškrtla a už ho vidět nemusím (příště půjdu radši vařit...)(29.3.2010)

Poměrně legendární Mystic Pizzu s první velkou rolí Julie Roberts a velmi mladým Vincentem D'Onofriem jsem viděl kdysi dávno v devadesátých letech jako malej kluk a pamatoval si jenom scénu, kdy Jojo ukradne s kámoškama Billovo auto a volá na něj debile... Filmu je teď skoro 30 let (a je mladší než já) a tudíž to byla celkem nostalgie :) Pokud by mi nová přítelkyně ze žárlivosti vylila 2 sudy ryb do mý 911ky, asi bych jí neobjímal jako tady ve filmu, ale kromě toho je Mystic Pizza příjemnej zženštilej relax. A bavila mě Conchata Ferrell :)(17.5.2016)

Lehce humorná oddechová romance se začínající Julii Robertsovou. Kromě ní se ale ve filmu objeví i několik dalších poměrně známých jmen, třeba Vincent D'Onofrio (Muži v černém, Olověná vesta). Nejde o žádné veledílo, ale jak už jsem zmínil, je to jen a jen oddechovka a jako takovou je nutné tento film i brát.(22.5.2003)

Vzhledem ke zdejšímu hodnocení těsně nad 50 % jsem nečekal žádný zázrak. No a nakonec to bylo docela příjemné překvapení, očekával jsem ještě o dost horší podívanou. Vcelku se na to dalo i koukat, pro všechny 3 hlavní představitelky to byla sice ne první role, ale jedna z těch na začátku kariéry, byly mladé, vcelku hezké a takové spontánní.(23.10.2014)

• Jara.Cimrman.jr

"Pojď se něčeho napít. Zbiješ je potom." Jsem rád, že se mi cosi houpá mezi nohama, takže nemusím řešit holčičí problémy. To holky z restaurace Mystic Pizza jsou na tom o dost hůř. Musí totiž zjistit, jestli je ideálním partnerem smradlavý vidlák, ženatý inteligent nebo bohatý flákač. Tak to je reprezentativní výběr. Mě přitom nejvíc zaujala Daisy při kulečníku a Bill zoufale odmítající nemanželský sex před Ježíšem. Jinak mě ovšem problémy amerických zapadákovů dost míjejí.(13.9.2018)

• - Ve filmu v malé roli debutoval Matt Damon. Role americké Portugalky se pak počítá za první vážnější pro Julii Roberts. (SeanBean)