Nová dobrodružství Černého Bleska (TV seriál)

The New Adventures of Black Beauty

Rodinný / Drama

Velká Británie, 1990, 26x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Můj nejoblíbenější seriál o černém hřebci. Myslím, že ho ještě dávají v neděli na ČT1 mezi pořady pro děti, kdybych byla schopná vstávat tak brzy nebo kdyby seriál přesunuli na jiný vysílací čas, tak se zase na něj dívám jako malá holka. Ale přece jen je to seriál pro děti, kůň tu vystupuje jako pes (komisař Rex), strašně naivní. A ta znělka nemá chybu, prostě dětského diváka přiková k telce, ať chce nebo ne. Na youtube jsem viděla, nějaký nový americký remake a došlo mi, že tohle je klasika, kterou už se nikomu nepodaří natočit, tak dostatečně aby vyvolala stejný pocit, přitáhla malýho diváka k televizi, jako tenhle seriál.(7.5.2013)

• HappyDeath

** a ani o chlup víc. Kopa klišé nahromadě. A ten oficiální text distributora je hustýýý :D(28.7.2009)

Len preto, že mám hrozne rád kone, tak dávam 4*. A to všetko len za scény s Bleskom. Inak tá hlavná protagonistka je odporná jak dvojtýždňová ryža - suchá a hnusná...(28.10.2009)