Reklama

Reklama

Landscape with Invisible Hand

  • Kanada Landscape with Invisible Hand
Trailer

V blízké budoucnosti je Země ovládnuta technologicky vyspělými mimozemšťany a většina lidstva se potýká s chudobou a nezaměstnaností. Dva středoškoláci vymyslí riskantní plán, jak zajistit svým rodinám budoucnost. (Prime Video)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

honajz2 

všechny recenze uživatele

Neujasněnost dominantního stylu brání tomuto jinak ambicióznímu projektu ve vyniknutí. Až jsem z toho trochu rozmrzelý, protože to chce být spoustou věcí, ale takhle to pořádně není ani jednou. Na satiru na kapitalismus je to málo úderné, ačkoli cením ten neexistující větší odpor postav; málokterá satira už v základu strhává růžové brýle vizi "ideálního světa" a zde veškerý odpor probíhá v malém, jelikož takhle může aspoň zanechávat stopy. Na komedii to má zase málo vtipných scén a rozhodně do ní nesedí zvolená pomalost i depresivní atmosféra. Na vážné drama je to zase málo vážné, ale přesto to svůj námět bere přehnaně vážně, což je šílené při wtf scénách (návrat otce). A přitom tvůrci vědí moc dobře, o co jim šlo, na co chtějí poukázat a když už se opřou do rasismu či touze po návratu do nikdy neexistující idylky USA 50.let, jdou na to nenásilně, bez hloupých agitací a o to více vše vyzní. Jen se moje pocity při sledování rovnaly sinusoidě a celkově to nedokážu vidět na víc než čisté tři hvězdy. Ale ti krabáci byli slušně udělaní a jejich "drobná" úprava Adamova díla mě rozesmála nahlas. Btw dobrodružného tam není absolutně nic a zase by mě zajímalo, kde se tu ten žánr zjevil... 3* ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Surrealni teenagerovska mala sci-fi satira. Svet po penezich hladovych kapitalistu, kteri tlaci lidi soutezir prori sobe. Film by mohl mit nazev Jak promarnit zajimavou zapletku. Rozvijeni fyzickeho sveta je zajimave, ale tvurci chteji vysvetlit prilis mnoho, ale nevysvetli nic. Je to vic depresivni ,nez aby to poskytlo vhled do temat kolonialismus, kapitalismus, voyerismus, humanita, oslava celebeit, ekonomicke nerovnosti  Po svatbe jsem ztratil zapletku. Je pekne vest reci o umeni. Ale najdete tu smyl pro suchy humor ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Kto má chuť pozerať sa na maketu autorádia kombinovaného so sadou vajec ako mimozemšťana, nech sa páči, je čím strácať čas. Film možno chcel nejako odzrkadliť silné témy, ale touto formou skôr spadá na úroveň Alfa. ()

xzajox 

všechny recenze uživatele

Očakával som druhoradé polo-amatérske béčko a aj som ho dostal. Nesympatickí "herci“ nehrali úplne zle, ale nebolo to ani dobré. Námet je možno celkom zaujímavý, no takmer každá situácia mi pripadala neprirodzená. Či už postavy k nej prišli donútene, alebo v nej reagovali nepochopiteľne, alebo mi niektoré nedávali zmysel. Kopec momentov tu bolo vhodných na prednes zopár hlbších viet, poučení pre vcelku-tupých mimozemšťanov, no každý taký moment bol premlčaný. Predlohu som nečítal, možno je to tak naschvál. Možno je to v knihe celé prerozprávané mladšou sestrou, tam by tá plytkosť dávala zmysel, inak je to fail. Ku pozitívam by som spomenul, že napriek nechápavosti sú tie chodiace slepačie bujóny celkom zlaté a som rád, že ich vo filme aj ukazujú a nie sú len akási entita v pozadí. Plus bolo tu aj pár úsmevných momentov a dalo sa to s trochou námahy dopozerať. Vcelku ale nič moc. K dobrému dojmu im totiž chýba celá jedna stena ;) 47% - 2* ()

Galerie (3)

Zajímavosti (10)

  • Film má viac ako 100 záberov s vizuálnymi efektmi. (Arsenal83)

Reklama

Reklama