Santo

(seriál)
  • Brazílie Santo
Trailer

Epizody(6)

Dva poldové na opačných březích Atlantiku musí spojit síly při horečném pátrání po hlavě drogového gangu. Přitom se ani neví, jak tenhle nebezpečný zločinec vypadá. (Netflix)

Trailer

bozka10

No neviem teda.Nejakí policajti patrajú po zločincovy s prezývkou Santo, celé mi to prišlo zmätené,o postavách a ich motivácii som sa nedozvedel prakticky nič, má to nádych mysteriózneho krimi s pekným vizuálom,ale dojem z toho bol viac než rozpačitý. ()

Zlty_Dodo

dejový chaos, žiadna pozitívna postava snáď okrem tej brazílskej fešandy, všetci sú buď úchyláci, skorumpovaní policajti, práskači a jeden sa nestíha zorientovať, čo už bolo a čo nie, kto je s kým a kto proti.. ale pre melancholické typy vcelku výživná haluška :) pre sledovaním odporúčam dať si práska, inak ťažko zvládateľné. ()

yvona

Nevím, co je to za módní trend v poslední době začínat od konce a postupně s různými meziskoky v ději se dopracovat k nějakému smyslu, který logicky po celou dobu uniká. Skoky v čase každé 2 minuty vytváří neskutečný bordel, do toho nějací zombíci, sekta, už ani nevím, kdo byl od policie, kdo ne. Příšerný paskvil a soudě dle konce se chystá 2. série. ()

Shitonit

Zmatek, chaos, pomatený děj, totální kolaps příběhu a zhroucení postav, celý se to postupně zamotává do nepřehledný skládačky, která krom sekání ruk, noh, ptáků nohů, rituálních mejdanů a neviditelnýho Santa Klause nenebízí nic novýho. Přesto se to dá promarnit až do šestýho dílu, kdy na nás, na závěr, nečekaně , vypadne tradiční, seriálový velký kulový. Jebání tučňáka do ucha, mi přináší rozhodně lepší zážitník. ()