poster

Propad do temnot

 • USA

  Darkness Falls

 • Slovensko

  Pád do temnôt

Horor / Thriller

USA / Austrálie, 2003, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  **

  Od tohoto hororu, jsem po velmi působivém a vysvětlujícím začátku o neprávem popravené ženě, která proklela s posledním vydechnutím městečko, čekal pořádný hororový krajíc. Místo toho přišlo jen pár drobečků z toho krajíce v podobě nudných scének a bez působivého průběhu děje se u mě nemůže jednat o zajímavý přírůstek do žánru. Když se u hororu víc nudím, než bavím, není to dobře. Tady až na skvělý úvod, slabý prostředek a ještě slabší závěr, nebylo o co stát. Z filmu je cítit silně promrhaný potenciál. Je to velká škoda, ale ne. 40%(12.2.2012)

 • Deimos
  **

  DVD/// Obsazení 2/10 Děj 4/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +zvuky, atmosféra, příběh -děj, postavy, nuda/// Příběh který je nakousnut v úvodu mohl být zajímavou předzvěstí filmu, avšak nestalo se tak. První dvě třetiny filmu nuďí, děj se nikam neposunuje. Z herců vás zde nikdo nezaujme, nečeká vás žádný oslnivý výkon, ani pěkná hlavní hrdinka. Film zachraňuje atmosféra, které dopomáhají zvuky, částečně efekty a sem tam hudba. Nebýt však efektního a atmosférického finále jednalo by se o těžkou nudu./// Celkem 48%/// Pozn. Určitě doporučuji rodičům, kteří mají děti do 10 let, když jim tento film pustíte, zaručeně budou mít zdrávé zoubky :-)))(19.7.2006)

 • Prometheus69
  *****

  Velmi dobře zpracovaná duchařino.... z démonsou zápletkou. Mě se to líbilo. Aspoň tam tak nepoletovala a nedělala je bu-bu-bu. Ale vzala to dost razantně do pazour... :)Pak ta finální zrůdička... už v té kápi to vypadalo dost strašidelně... :) Tenhle film se vážně povedl. Teď se budu bát tmy zas o trochu víc. Super. :)(8.1.2013)

 • peter12
  ***

  Je to o babizni ktorú neprávom upálili a ona prekliala to mesto,je vám to povedomé jasné že je,tých filmov je neúrekom.Potom ten temný začiatok ma nabudil,a viac menej mi to zostalo až do konca.Odohráva sa to skoro celé v tme,tak niekedy to má veľmi dobrú atmosféru,len tých náhod je tam viac než by som zniesol.Pripomínal mi film Mníška,ale chvála bohu s lepším koncom aj o niečo temnejším dejom a tým aj lepším filmom.Z hercov ma nezaujal nik,hádam len tá zúbková vila a hlavne na konci-to bola krásavica.Hudba a efekty pomohli k mojmu lepšiemu hodnoteniu.(8.1.2014)

 • Han22
  ****

  No ty vole! První půlku jsem se bavil trapnými lekačkami, pomalým a nudným dějem a nedával jsem tomu více jak dvě hvězdičky. Zubní víla zabíjející mimo obraz a jen za tmy mě přišla k smíchu. Jenže v druhé půlce vypadne v celém městě proud a začíná brutální a strhující boj o přežití, boj o každý kousek světla, boj který mnoho postav nepřežije. Začíná zkrátka suprový béčkový hororový masakr, který mě prostě dostal. Paráda!!!(13.12.2009)

 • - Snímek byl natočen na motivy knihy "Darkness Falls: The Tragic Life of Matilda Dixon" Joa Harrise. (Terva)

 • - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 20. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

 • - Keith R. A. DeCandido napsal podle filmu stejnojmennou novelu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace