Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pavlovi (Jakub Prachař) sice táhne na čtyřicet, ale stále ještě úplně nedospěl. Bydlí s mámou a chybí mu odvaha dělat v životě to, co by ho skutečně naplňovalo. Tu získá až ve chvíli, kdy potká svou dětskou lásku Terezu (Tereza Ramba) a prožije s ní dobrodružnou noc. Tereza však není připravena opustit svůj dosavadní život pro někoho, kdo podle ní není opravdový chlap. Pavel se tedy rozhodne se přesně takovým chlapem stát. Přihlásí se na výcvikový tábor v Tatrách vedený Weisnerem (Ondřej Sokol), který vyučuje vše od sekání dříví po svádění žen. Podaří se Pavlovi překonat sama sebe a stát se chlapem, po kterém Tereza touží? (Bioscop)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (43)

DruidKarel 

všechny recenze uživatele

1906. hodnocený film: Já chápu, že se dopouští chyby, když je mé hodnocení ovlivněno osobou, která se mnou na tomhle filmu v kina byla. A taky vím, že každé hodnocení zde podléhá subjektivním pocitům každého z nás, takže se tak moc zase neproviním. Samotný film má milou zápletku, to když si svobodný chlap chce sám sobě dokázat, že je chlap a že dokáže obstát společně s ostatními ve slovenských Tatrách. Prachaře obvykle moc nemusím, ale v tomhle filmu mi seděl a přítomnost Sokola byla jedině ku prospěchu. Samotný fakt, že jsem tam byl se Zuzkou byl pak tím momentem, proč dávám filmu 5*, protože jsme si tam spolu dali první pusu. 5* ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Ze všech českých komedií, co za poslední rok zapluly do českého kina, asi ta nejzbytečnější. Konkurovat může snad jen Indián. Na přežití tu nejsou potřeba koule, překonávat se totiž nebudou překážky v divočině ani životní úskalí, jen předvídatelný děj a trapné pokusy o humor. Dvě hodiny po odchodu z kina si už pomalu nevybavím nic, co by již nebylo v trailerech. Škoda, potenciál tu byl. Představa Pavlovo rozvětené rodinky, která se na dovolené ztratí v divočině, mě bavila víc, než příběh mamánka, který si do lesa vyrazí na medvěda, aby sbalil kost, kterou ani balit nemusí, ()

Reklama

boshke 

všechny recenze uživatele

Sám nevím proč, ale rozhodl jsem se ignorovat těch asi tisíc rovin, v kterých ten film nedává žádný smysl. A nebýt mé ženy, ani bych na ten film nešel a dopředu jsem počítal s tím, že to bude průser. A průser to objektivně asi je / byl, ale mne to kupodivu bavilo. (Pseudo)macho / zálesák Sokol neměl chybu a celá ta imbecilní "zápletka" mne bavila... nebo přinejmenším nepohoršovala... Pitomé, zapomenutelné, ale fajn... 70% ()

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Na české filmy vyrážím do kina velmi zřídka. Většinou je tedy obsazená moje oblíbená Terezka Ramba. Ani tohle není výjimkou. Po traileru jsem čekal něco trošku jiného, ale i tak jsem se docela bavil. Jakub Prachař mi bohužel nedokázal, že umí být sympatický. Prostě ne. Ondra Sokol naopak vystupuje z davu a baví po většinu filmu. "Tak. Klik vole." Scény s ním byly vysloveně za odměnu a několikrát jsem se zasmál. Tak nějak jsem si přestavoval zbytek filmu. To bohužel zbytek filmu není a jedná se jen o směsici české klasické komedie, které se někomu libí, někdo je nenávidí. Ač se snažím najít jen to pozitivní, tak pro mě byl zbytek až moc cringe. Ale návštěvy kina nelituji, jak říkám, docela jsem si to užil. I když těch skutečně vtipných scén je jako šafránu. (49 %) ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Po delší odmlce návštěva kina na ryze českou komedii, kdy nás neodradila zdejší alaramující čísla, jež bych mile rád vyvrátil. Nejde o žádný šlágr, co budu kdy chtít vidět znovu, ale schází se tu mnoho milých aspektů, co nám v tom našem českém rybníčku chybí a už jen kvůli tomu bych komedii, co je spíše tou opravdu decentně dobrodružnou, nikoli pouze romantickou, vůbec takhle nezatracoval. A i ten jinak prkenný Prachař odvedl slušnou práci. [viděno v Cinestar Plzeň 25.3.2023] ()

Galerie (52)

Reklama

Reklama