Reklama

Reklama

Epizody(13)

Obsahy(1)

Veyron City je obrovská moderní metropole, která vznikla díky objevu nového tajemného zdroje energie. Zároveň se však začali také objevovat velmi nebezpeční démoni, které tato tajemná energie přitahuje a kteří tak narušují pokojný chod velkoměsta. Z jejich likvidace se stal výnosný byznys a vznikly různé agentury, které se zaměřují na zabíjení démonů. Navíc město pořádá i aukce, kde vybírá, která agentura dostane další zakázku, podle nejnižší ceny, kterou jsou agentury dle míry nebezpečí ochotny městu fakturovat.
Ve Veyron City žije i Šú Ogata, mladý muž, který má neustále hluboko do kapsy, i když řídí jednu malou agenturu na likvidaci démonů. Ta má totiž kromě něj už jen jednoho zaměstnance, mladou dívku Kisaru, která na první pohled vypadá jako obyčejná středoškolačka. Aby Šú zvládal některé větší zakázky, tak si občas najímá na pomoc zaměstnance jedné z konkurenčních agentur, většinou svou bývalou přítelkyni Ajano Júgiry, která ho i nyní příležitostně finančně podporuje. Má to ale jeden háček, Kisara a Ajano se nemůžou vystát, což není zrovna dobré, protože jedna je velmi nebezpečná lovkyně démonů a druhá je ve skutečnosti velmi mocný démon, který má s Šúem uzavřený pakt, díky kterému mu pomáhá nejen s prací, ale stará se i o jeho domácnost. Navíc způsob, kterým Šú dodává Kisaře sílu je hodně zvláštní a budí u Ajano ještě víc vzteku.
Město plné strašlivých démonů, dvě nebezpečné dívky nezdravě fixované na jednoho mladíka a mnohá tajemství na pozadí, takový je příběh seriálu Engage Kiss. (Jeoffrey)

(více)

Videa (3)

TV spot

Recenze (1)

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Nestrkáme penis do bláznů!Tadeáš „Meon“ Jojko léta Páně 2022. Ale někdo si prostě nedá říct, a tak polovina problémů, které tu hlavní hrdina má, pramení právě z toho, že tuhle radu asi neslyšel. Hlavní hrdina je vážně tak trochu trouba, a tak si říkám, že si ty své patálie a bláznivý harém, který by se v boji o něj nejradši zabil (nebo možná nejraději zabil jeho), asi i zaslouží a je to nejspíš poprvé, co hrdinovi ani trošku nezávidím. Na druhou stranu musím Šúa i docela obdivovat, je totiž zajímavá ukázka toho, co všechno je člověk ochotný obětovat, aby se dozvěděl pravdu o své rodině, ale zároveň si říkám, jestli mu to po finálním odhalení, jak to tedy celé bylo, vlastně stálo za to. Každopádně příběh nebyl vysloveně špatný, mělo to pár povedených nápadů a zajímavých zvratů, na druhou stranu tu až moc často fungovala logika takovým způsobem, že jsem nad některými věcmi musel přivírat obě oči, abych to ve zdraví přežil. Také tu bylo pár docela průhledných situací, kdy třeba hned v momentě, když v seriálu zaznělo, že je mezi postavami kolem hlavního hrdiny nějaký zrádce, jsem se jen usmál a hned trefil kdo to je. Postavy, jak už jsem naznačil, mě tu příliš neuchvátily, kromě hlavního hrdiny to byl totiž v podstatě jen „slepičinec hadr“, tady navíc i docela nebezpečný. A kromě těchto postav už tu pak bylo jen víceméně křoví, nikdo zajímavý a extra zapamatovatelný, snad kromě podivného Mikhaila, u kterého jsem nechápal, že mu někdo dá cokoliv na starost, natož ochranu města. V čem seriál docela vynikal, opět díky animačnímu studiu A-1 Pictures, byl vizuál a souboje, což bylo asi hlavním důvodem, co mě u seriálu udrželo až dokonce. Pro mě je tedy Engage Kiss podprůměrný seriál, který na ten průměr pozvedá animace, takže 5/10. ()

Reklama

Reklama