poster

Ali G Indahouse - Film

 • Francie

  Ali G Indahouse

 • Velká Británie

  Ali G in da House

 • Německo

  Ali G Indahouse

 • USA

  Ali G in da House: The Movie

 • Slovensko

  Ali G Indahouse

Komedie / Romantický

Francie / Velká Británie / Německo / USA, 2002, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  ***

  Mk cr b28rez 2g4. Cohen opět světu ukazuje svůj komediální talent a dokazuje, že si umí udělat srandu snad ze všeho. Občas sice překračuje hranice vkusu, ale i tak jsem se u spousty scének rád zasmál. Ali G Indahouse je v podstatě samoúčelná blbinka, kombinující geniální gagy se záchodovým, někdy až trapným humorem, ale sranda byla.(4.2.2008)

 • petaspur
  ***

  Životní příběh respektovaného rapera měl našlápnuto k příčkám nejvyšším, ale Aliho geniální hlášky se rozpouštějí v záplavě stupidit. Ali G zde, bohužel, není vykreslen jako úplný kretén, takže tolik nevynikne jeho zesměšňování "hudebně ukecaných drsňáků", kteří však nepotřebují parodovat, neboť jsou jednoduše směšní svým vystupováním. Chápu, že někdo je z filmu totálně nadšen a rozumím i upřímnému znechucení. Pro mne zůstal snímek někde na půli cesty k mému srdci.(26.2.2009)

 • HateBreeder
  *****

  Mam rad Saschu Barona Cohena a jeho blaznive bizarni humor taky. Tenhle film byla jen takova prvni vlastovka, takze sem od neho ani moc neocekaval ale mile me prekvapil - nektere pasaze sou k potrhani. Cloveka na prvni pohled upouta, ze se tento stresteny film neodehrava na americke pude, kde je neco podobneho bezne, ale podivame se do konzervativni anglie, zeme gentlemanu, caje o pate a ... parlamentu. A prave anglicky parlament hraje ve filmu zasadni roli. Moc dobrych hercu necekejte, sice je zde Charles Dance, melancholicky doktor Clemens z aliena 3ky, (ktereho uvolneny herecky styl se mi libi) ale tim vycet hvezd konci. Jenze cely film v podstate kociruje Ali G takze si ostatnich ani nevsimnete. Jak sem jiz napsal vyse, je to prvni celovecerak teto komedialni hvezdy a dalsi filmy mohou jeste prijit. Teprve pak ho budu moci soudit a pripadne odsoudit, zatim to vzhledem k jeho filmografii neni mozne.(23.7.2006)

 • MeanWhile
  *

  No slátanina všech nesmyslů, které asi Cohena napadli když zrovna měl hodinovku na záchodě. Podle doporučení jsem se těšil na spousta zábavy a kdoví čeho všeho, no ale mě připadaly vtipný tak tři scény, zatímco zbytek (i když nejsem žádný suchar) mi ani trochu nezvedly ústní koutky. Aliho jsem viděl až po Boratovi a Brunovi a můžu naprosto z jistotou říct, že tohle se nepovedlo. Samozřejmě je tady jeden fakt, a že toto je celkově natáčený s herci, zatímco Borat a Bruno jsou jak skryté kamery tak normální nic netušící smrtelníci - to právě dodává podobným filmům správnou dávku komedie. Tady tomu tak není, jednoduše už to nechci nikdy vidět, hodina je v čudu, a já z toho nemám nic.(5.5.2012)

 • Noviik
  ****

  Ali G. neboli Sacha Baron Cohen dokázal, že umí zahrát cokoliv (Pirelli ve Sweeneym, Borat). Jeho špičkovým dílem, i když stále v pozadí (naštěstí) je Ali G., ať už show, nebo film. Hraje s jeho nezaměnitelným humorem, který se může zdát hrubý, nechutný, ale i lidský a prostě vtipný. Strefuje se vážně do všeho a před ničím se neomezuje, také proč, že? Je to kontroverzní film, to ano, ale hlavně je to skvělá zábava, trochu atypická mezi komediemi. Naštěstí.(3.1.2008)

 • - Město Staines, ve kterém se příběh odehrává, - se rozhodlo poupravit své jméno na Staines-upon-Thames, tedy Staines nad Temží. Důvodem bylo vzdálit se od negativního zobrazení města, o které se postaral právě komik Sacha Baron Cohen. (x_silver)

 • - Při scéně, kdy Ali (Sacha Baron Cohen) protestuje připoutaný k plotu kvůli zavření školy, jeden z reportérů pustí maso do krabičky ve dvou záběrech. (Pepy)

 • - V čase 52:50 při odchodu Aliho (Sacha Baron Cohen) z kabinetu parlamentu, člen říkající „západ“ ukazuje znak „west coast“ špatně (prostředníček přes prsteníček). Správně mají být prsty prohozené. (lukaaris)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace