Ali G Indahouse - Film

Ali G in da House: The Movie

Komedie / Romantický

Francie / Velká Británie / Německo / USA, 2002, 84 min

• A.L.E.S.

Vzhledem k tomu, že jsem se na tuhle neskutečnou slátaninu musel koukat z donucení ve vlaku na cestě domů, jsem kousek toho nesmyslu viděl. Upřímně..., přišlo mi to trapné už v prvních minutách. Na Cohenovi nevidím nic legračního, snad se možná stalo to, že jsem se občas smutně usmál, co že to má jako znamenat. Tenhle film je možná určen pro takový týpky, co si v místnosti nesundají svou velkou kšiltovku, nosí o dvacet čísel větší trika, kalhoty proklatě nízko, boty, které nosí bez šněrování, pro týpky, co úmyslně padají po zemi a říkají, že tancují, pro týpky, kteří poslouchají hudbu, při níž jen nejapně žvatlají a plácají při tom do popelnice a mluví o věcech, kterým absolutně nerozumí. Jiný účel v tom vážně nevidím. Ostatně vše, co jsem zde popsal, možná sedí i na zdejší Cohenovu roli.(12.10.2008)

Rozpočet £5miliónovTržby Celosvetovo $25,600,000Sacha Baron Cohen je fakt niečo, na Angličana fakt moc nadaný komik, vydarene zosmiešňujúci všetko čo mu príde do cesty, hlavne si berie na paškál Americký spôsob života v čom sa fakt moc vyžíva a príde rada aj na Matrixovú akciu, čo je, moc, moc, fajne. /80%/(26.1.2006)

• Frajer42

Vždyť ten film až tak moc špatný, jak se tedy často píše, není, i když asi nutno podotknout, že Sacha Baron Cohen hrál i v lepších filmech. Tím myslím třeba když hrál toho šílence z Kazachstánu. V tomto filmu zůstává několik skvělých scének a zbytek je prostě jen nudná vata. Bohužel se mi zdá, že té vaty je až přespříliš a místy se na to nedá ani dívat. Dávám takové nemastné 2*.(19.2.2012)

Jako puberťák v plném proudu mi Ali G Indahouse hrál přímo do noty a nejednu jeho hlášku jsem dlouho nemohl vytlouct z hlavy, ale po časovém odstupu a hlavně po zhlédnutí všech ostatních Ali G produktů, musím s politováním uznat, že tento je zdaleka nejslabší. Dřív jsem ho měl aspoň za trefnou parodii hiphoperských pouličních gangsterů, ale tento koncept předvedl Ali už dřív... Ali G Indahouse v mnohém zapadá mezi průměrné, sprosté/perverzní teen komedie, jen málokdy Sacha Baron Cohen předvede tak geniální vtípek, jako v Ali G Show sype z obou rukávů, ale zábava je to pořád slušná (nejlepší gagy: v parlamentu, na večírku). 6/10(9.7.2009)

Určitě je tento film kravina nehorázná, ale každopádně je to nuvěřitelně zabávné. Opravdu jsem se smál nahlas. Největší podíl na tom má samozřejmně Sacha Baron Cohen, jehož hlášky, pohyby a všechno možný, je naprosto nezapomenutelné. Řada vtipných scén. Strašně moc vtipné hlášky a výborné dialogy, vytvořili vážně vtipnou komedii, která na 110% pobaví a to byl účel, takže i když je to kravina, tak v případě tohoto filmu je to jedno. Velmi mně nadchla hudba, která je tvořena především hip hopem, a to je jedině dobře. Myslím si také, že filmu prospívá, že se neodehrává v USA. Až budu mít blbou náladu, tak to zhlédnu určitě znovu, protože mi to určitě tu naládu zvedne. Ale ať se snažím sebe víc, tak více než 3* z toho prostě nevytáhnu. Možná je to tím, že ke konci to poněkud ztrácelo tempo ale i tak Restekp!!!(22.9.2007)

• - Ve filmu se objeví i další charaktery S.B. Cohena. V 43. minutě si lze v davu zástupců summitu světových mocností všimnout Borata a v čase 40:32 je zase mezi komentátory slyšet hlas Brüna. (duklak2)

• - Počet mrtvých ve filmu: 11. (HappySmile)

• - V čase 52:50 při odchodu Aliho (Sacha Baron Cohen) z kabinetu parlamentu, člen říkající „západ“ ukazuje znak „west coast“ špatně (prostředníček přes prsteníček). Správně mají být prsty prohozené. (lukaaris)