Ali G Indahouse - Film

Ali G. In Da House

Ali G Indahouse

Komedie

Francie / Velká Británie / Německo / USA, 2002, 85 min

Rozpočet £5miliónovTržby Celosvetovo $25,600,000Sacha Baron Cohen je fakt niečo, na Angličana fakt moc nadaný komik, vydarene zosmiešňujúci všetko čo mu príde do cesty, hlavne si berie na paškál Americký spôsob života v čom sa fakt moc vyžíva a príde rada aj na Matrixovú akciu, čo je, moc, moc, fajne. /80%/(26.1.2006)

Je to sileny, je to pitomost, ale zaroven si strili z ganxtazz, ktery ja tak strasne nenavidim :) "no uznejte, ze to bylo lepsi nez Harry Potter!!" jo, bylo.(22.9.2007)

Sacha Baron Cohen ještě před Boratem, ale v neskutečný formě. Takovej gigantickej masakr se těžko ještě někdy objeví(26.1.2005)

Když to srovnám s Boratem a Brünem, tak Ali G mi přišel o něco slabší. Možná je to tim, že jsem viděl film s dost hroznym dabingem. Z různejch skečů vim, že Sacha Baron Cohen jako Ali G mluví úplně jinak a tahle postava je dost založená na tom, že prostě mluví jako pošuk. Někdy na to asi zkusim kouknout i v originálnim znění. S dabingem je to za 4. lnk cr b82rez 2g4(27.1.2010)

V Cohenových rukou se popkultura mění v camp a zde to důsledně předvedl i na samotném filmovém vyprávění a tradičních schématech.(9.8.2009)

• - Ve filmu se objeví i další charaktery S.B. Cohena. V 43. minutě si lze v davu zástupců summitu světových mocností všimnout Borata a v čase 40:32 je zase mezi komentátory slyšet hlas Brüna. (duklak2)

• - Při jednání na Africkém summitu můžeme hned vedle zástupců USA najít i cedulku s nadpisem "Czech Republic".  (Georgex)

• - Počet mrtvých ve filmu: 11. (HappySmile)