Ali G Indahouse - Film

• Německo

Ali G in da House: The Movie

Komedie / Romantický

Francie / Velká Británie / Německo / USA, 2002, 84 min

Podobně jako u Borata nedosahující úrovně krátkých skečů stejného autora. Nabité vším možným, nezastavující se před ničím (britská královna!!), přepjatě vulgární (ale v mezích, na rozdíl od "hotelové scény" z Borata) a neomalené. Ale po celou dobu skvěle držící styl a volající po nadhledu a pochopení. A většinou velmi vtipné...(9.11.2007)

"This is good shit." Tak vulgárne, miestami hlúpe až pubertálne, ale napriek tomu som sa musel takmer v jednom kuse smiať. Pri niektorých geniálnych scénach som dostával až záchvaty smiechu. A bolo ich naozaj dosť. Pre mňa snáď ešte lepšie než Borat. "Da End." A ešte mám pre vás dve slová: Keep it real.:) "Da real end."(6.6.2008)

• Ratemus

no nevim, spolužáci to žrali, ale to jsme byli na základce a kadej hustej boreček nad Alim onanoval, ale ted, po tolika letech? Boratovi, Brunovi ani Diktátorovi to nesahá ani po koule, jde vidět, že Sasha tady ještě pořádně nevěděl, co vlastně chce, je to tak blboučké až je to celkem i stravitelné, ale vím jistě, že se na to už nikdy nepodívám, na rozdíl třeba od Diktátora, takže spíš takovej lehkej průměr(2.4.2016)

Životní příběh respektovaného rapera měl našlápnuto k příčkám nejvyšším, ale Aliho geniální hlášky se rozpouštějí v záplavě stupidit. Ali G zde, bohužel, není vykreslen jako úplný kretén, takže tolik nevynikne jeho zesměšňování "hudebně ukecaných drsňáků", kteří však nepotřebují parodovat, neboť jsou jednoduše směšní svým vystupováním. Chápu, že někdo je z filmu totálně nadšen a rozumím i upřímnému znechucení. Pro mne zůstal snímek někde na půli cesty k mému srdci.(26.2.2009)

• A.L.E.S.

Vzhledem k tomu, že jsem se na tuhle neskutečnou slátaninu musel koukat z donucení ve vlaku na cestě domů, jsem kousek toho nesmyslu viděl. Upřímně..., přišlo mi to trapné už v prvních minutách. Na Cohenovi nevidím nic legračního, snad se možná stalo to, že jsem se občas smutně usmál, co že to má jako znamenat. Tenhle film je možná určen pro takový týpky, co si v místnosti nesundají svou velkou kšiltovku, nosí o dvacet čísel větší trika, kalhoty proklatě nízko, boty, které nosí bez šněrování, pro týpky, co úmyslně padají po zemi a říkají, že tancují, pro týpky, kteří poslouchají hudbu, při níž jen nejapně žvatlají a plácají při tom do popelnice a mluví o věcech, kterým absolutně nerozumí. Jiný účel v tom vážně nevidím. Ostatně vše, co jsem zde popsal, možná sedí i na zdejší Cohenovu roli.(12.10.2008)

• - Počet mrtvých ve filmu: 11. (HappySmile)

• - Při jednání na Africkém summitu můžeme hned vedle zástupců USA najít i cedulku s nadpisem "Czech Republic".  (Georgex)

• - Město Staines, ve kterém se příběh odehrává, - se rozhodlo poupravit své jméno na Staines-upon-Thames, tedy Staines nad Temží. Důvodem bylo vzdálit se od negativního zobrazení města, o které se postaral právě komik Sacha Baron Cohen. (x_silver)