Zámožný samotář pozve na svoje stylové sídlo čtyři významné hosty a slíbí jim jedinečný zážitek. S napětím očekávaná akce se ale brzy děsivě zvrtne. (Netflix)

warrenur

Najskor ste zvedavi, co z toho excentrickeho filozovania a drogovania sa preklopi do nejakej zaujimavej zvratenosti a dostanete uplne tuctovy a spackany pokus o.....o co vlastne? Dat "okruhlej obyvacke" ziarivy matny filter este neodvedie skutocnu filmarsku pracu. Najslabsi diel serie. ()

sadlokan

Nasaje THC a stane se z něj parohochapadlatej Fugitive,který se po nástřelu ze zlaté AK 47 vydá kanálem hledat spásu v Chinatownu.Pokud ho cestou nepřejede Terminátor.Dává to smysl.Když mixneš kokeš nějakou modrou sračkou. ()

kukkik

Vizuálně a hudebně velice vydařený díl ale příběh se nekoná. Místo toho je tu jakási bizarnost, snad výplod nevydařeného psychedelického tripu, na který se sice dobře kouká ale který je ve výsledku bohužel o ničem. Někdo si na tenhle styl potrpí a zcela se s ním spokojí ale pro mě je příběh zásadní, zvlášť potom u povídek, kterým divák, jako já, tu ujetost a bizarnost odpouští jenom proto, že čeká v závěru na neskutečně promyšlený zvrat, kdy všechno, co mu doposud unikalo, zapadne do sebe a bude moct ještě hodiny po promítání uvažovat nad nesmrtelností chrousta, což se tady ovšem nekoná a v závěru je pak takový divák pouze nasraný na takového režiséra. A to tedy jsem. Proto dávám jednu hvězdu za hezky ozvučený obrázek, který jsem se hodinu zkoumavě pozoroval, abych nakonec zjistil, že jsou to jen barevně počmárané dveře od hajzlu. 1/5 ()

kyjo

Nudnej pomalej děj je do určitý míry vykompenzován originálním námětem, zajímavým vizuálem, a dost překvapivým rozuzlením. Eric André je plus. Netušil jsem, že dokáže hrát i normální role. ()

ANTYCHRYST

Nemám rád kameru přes filtry..k tomu ta šílená hudba..ta mě srala neskutečně:) 35 min tlachani o hovně..posledních pár minut nezachrání.. 10% teda posledni příběhy jsou pro mě zklamání a to jsem byl tak nadšen..:( ()

RigorMortis

Nezáživná konverzačka pod vedením drogovo závislého podivína so zaujímavým plot twistom (čakal som, kedy sa tam objaví niečo lovecraftovské) a useknutým záverom. Zaujímavý vizuál a soundtrack, no to je asi tak všetko. A to množstvo kokaínu, ktoré Zahra prichystala, by zabilo aj slona. ()

FemmeFragile odpad!

Říká se, že drama by mělo mít pět fází - expozici (úvod), kolizi (zápletku), krizi (vyvrcholení zápletky), peripetii (nějaký obrat) a katastrofu (finální rozuzlení). Ovšem Prohlídka tomu nasadila korunu. Nejen že neměla žádnou expozici, ale ona neměla dokonce ani krizi, peripetii a katastrofu - nepočítáme-li, že tohle celé byla jedna velká katastrofa. Za vizuální dojem bych tomu dala hvězdiček klidně deset, ale kvůli ději bych tomu s čistým svědomím nemohla dát ani jedinou. V tomhle příběhu se nedozvíte vůbec nic. Je to hodinový dialog, který vůbec nikam nevede a nechápete ani význam jeho vzniku. „Děsivé zvrtnutí se“ je tak trapnou a málo děsivou počítačovou animací, která nemá na rozvoj příběhu žádný vliv, že se vám chce přinejmenším brečet, přinejlepším začít se hystericky smát. Ale po strachu, který to zřejmě mělo vyvolávat, ani stopy... Myslím, že k lepšímu diváckému zážitku by nepomohla ani ta tuna koksu, kterou tu milí „hrdinové“ příběhu vyšňupali (nejsem znalec, ale neměli po takovém množství být přinejmenším po smrti? Uznávám, po ní by Prohlídka možná byla i snesitelnější...). ()

Ironhead

Slušný nápad a pěkně stylizovaná konverzačka v jedné místnosti u jednoho kulatého stolu. Jen ten závěr jsem vůbec nepobral a zase to tím zabili... pěkná předehra, ale úplně debilní pointa/nepointa :oT ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD