Reklama

Reklama

Echo 3

(seriál)
Trailer
Akční / Drama / Thriller
USA, (2022–2023), 7 h 58 min (Minutáž: 42–61 min)

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Když u hranic Kolumbie s Venezuelou zmizí vynikající vědkyně Amber Chesboroughová, její bratr a manžel, členové elitního komanda americké armády, se ji snaží vypátrat uprostřed guerillové války, přičemž zjistí, že žena, kterou milují, možná něco skrývá. (Apple TV+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Cca do půlky takový seriálový Call of Duty, případně jak adaptace nějaké Clancyovky. Poté se příběh vydává jiným směrem a bohužel po celou dobu se nikdy opravdu nerozjede a až zbytečně jede na půl plynu. Nevypadá to zle, herecky ok, ale bez chuti a bez zápachu. ()

JohnSmith 

všechny recenze uživatele

Nebýt těch pár solidních akčních sekvencí, tak bych dal odpad. Tohle je tak utahaná nuda s nesympatickými herci a příšernými kecy, že se to fakt nedalo. I Evans mě tu štval a to ho mám celkem v oblibě. ()

Reklama

zodiak217 

všechny recenze uživatele

Fantastický akčný seriál, ktorý upútal od prvej do poslednej epizódy a nevedel som ho prestať sledovať. Tá uveritelnost, že je to možné a niečo takéto sa deje v Kolumbii a Venezuele mu pridávala na autentickosti a výborne herecké obsadenie ho posúvalo hore. Veľmi dobre vyskladaný dej a scenár. Toto sa naozaj vydarilo. Doporučujem nielen pre fanúšikov akčných seriálov. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Mark Boal jakožto dvorní scénárista Katherine Bigelow má na triku výborné věci jako Zero Dark Thirty nebo Hurt Locker, takže nebyl důvod Echo 3 nevěřit. Bohužel i mistr tesař se někdy utne (a je docela možné, že chyba bude už v předloze) a i když se tahle série dost snaží, až na pár světlých chvil (celá devátá epizoda) spíš nudí než baví. Echo 3 je v jádru dost přímočarý starosvětský akční thriller/drama, který by v celovečerní podobě měl velkou šanci být před plus mínus dvaceti lety solidním zářezem na pažbě. Dnes se ale v tom kvantu seriálů tak maximálně ztratí a velmi rychle zapadne. Nutno říct, že celkem po zásluze...40% ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele

V Applu někoho napadlo, že by bylo dobré mít vlastní Narcos či seriálovou verzi Smrt čeká všude, a pro ten účet zlanařili i pár známých tváří. Jenže ani Evans, ani Dario Naharis, ani Miniaturový vrah bohužel sami o sobě kvalitní projekt neudělají. Echo 3 je ve výsledku strašně lacině vypadající záležitostí. Tam kde tvůrci měli peníze na výlet za hranice USA, tak tam už nezbyli peníze na komparz nebo větší produkční tým, takže veškeré akční scény vypadají jak z klasické TV produkce. To je něco, co by se ještě dalo omluvit, co se ale omluvit nedá, je to, jak brutální nudou ve většině dílů seriál je. Sestříhat do dvouhodinového filmu a vesměs by se vešlo vše důležité. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (1)

  • Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo v USA a Kolumbii. (MikaelSVK)

Související novinky

Za Teda Lassa si připlatíme

Za Teda Lassa si připlatíme

30.10.2022

Když se před třemi lety spustila streamovací služba Apple TV+, měla v nabídce pouhých pět titulů. Teď už jich jsou desítky a mnoho z nich sbírá prestižní ceny, od televizních Emmy po filmové Oscary.… (více)

Reklama

Reklama