poster

Shapes

Krátkometrážní / Horor

Irsko, 2008, 5 min

Hrají:

Mark Huberman

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Carol Pifková
  **

  Keby tam bolo menej toho bla bla bla, dala by som aj viac lebo pred koncom som sa i za bieleho dňa bála.. ale proste mohlo to byť kratšie resp. viacej napínavej atmosféry a menej rečičiek..(4.3.2013)

 • SOLOM.
  ***

  Bojíte se i v dospělosti bubáků? Ne, tak ať brzo nezačnete. Naše hrdinka Claire trpí nočními můrami a pocitem, že na skříni v ložnici je monstrum. Její manžel jí nevěří až to onoho osudného večera, kdy se noční můra změní v děsivou skutečnost…Tak tahle irská pětiminutová jednohubka byla docela jedlá. Po celou dobu čekáte, co se bude dít a v posledním okamžiku to tvůrci celkem slušně vybalí. Pokud tedy přežijete otravné blikání baterkou, tak se nakonec přece jenom dočkáte. Nebudu vám však mazat med kolem huby, žádná extra podívaná to není, ale…(3.3.2013)

 • corpsy
  ***

  There´s nothing there, there´s nothing there, there´s nothing there...pokiaľ si to budete často opakovať, MOŽNO vám to pomôže.(3.7.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace