Reklama

Reklama

Stydlivý mladík se zoufale snaží zaujmout holku, do které se zakoukal, a předstírá proto, že je upír. Nemá přitom ale ani páru, že v pozadí číhá skutečný upír. (Netflix)

Videa (7)

Trailer 2

Recenze (21)

Olík 

všechny recenze uživatele

Dalo by se říci standartní středoškolské chodby (myšleno: šablony, které známe z každé druhé americké komedie), jen s tím rozdílem, že se po nich prohání praví a falešní pyrenejští upíři. Ze startu téměř nekoukatelné. Nezajímavé nic s nesympatickými (nebál bych se říct extrémně nesympatickými) hrdiny. Ale abych nebyl úplně negativní, časem se HollyBlood rozjede do celkem stravitelné formy. Přibyde trochu akce i humoru (obého tedy hodně poskromnu), kde hodně pomáhala postava otce (Jordi Sánchez) nebo „nového upíra v ulici“ (Piero Mendez). Takže se to nakonec nějak do konce doklouzat dá, ale dře to víc, než by se slušelo. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Tohle je taková blbost, že mě to i bavilo navíc je to po delší době španělský film co není sračka a má nápad. Holka je zatížená na upíry a píše si s staletím starým upírem domluví si s ním schůzku na , které přijde i kluk co o ní jede. Ten se začne vydávat za upíra , aby ji sbalil což má za následky to, že po něm jde lovec upírů a i  upír a navíc i ten staletí starý upír. Na konci se všichni spojí a pokusí se ho zabít. Místy je to vtipné (ten film v kině je dobrá parodie na všechny 3 stmívání  navíc je vtipnější než všechny 3 stmívání  dohromady)  a jsou zde i různé narážky na stmívání což pobaví. Bohužel od zhruba 30 minuty do 60 se zde nic neděje a stojí to na místě závěr je podařený, ale krátký. Z těch filmů od Netflixu jeden z lepších 60 procent ()

Reklama

blackkocour 

všechny recenze uživatele

lidi, proč se musejí psát knihy jako je 1001 filmů, které musíte vidět než zemřete? No, abyste v kinech nejedly blafy! Teda počkat nekoukaly, ehh to bylo motto u Polohrácha, ne? [pořád ale cením mrštný humor Španělů, ale co naplat, když tohle je ultra špičákovina, ale čistě jen z nevyužitého potenciálu. Když to měla bejt satira na Edward močky, mohla to být větší jízda..] tupířy jsou tak gay, až to bolí.. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Po príchode do novej školy sa Javimu zapáči jedno z miestnych dievčat. Najväčšou zálubou tohto dievčaťa je všetko spojené s upírmi a tak sa ju rozhodne zaujať tým, že sa za jedného začne vydávať. V meste je ale taktiež jeden ozajstný upír, ktorý s touto situáciou nie je spokojný. - U hororových komédií zo Španielska je mi vždy lúto vyhodených peňazí, ktoré mohli byť v rámci žánru použité radšej na niečo seriózne. HollyBlood je taká obyčajná teenage story s upírmi a troškou krvi, ktorá ma podobne ako jarný Let the Wrong One In kvôli nesympatickým postavám naprosto minula. V tomto subžánri už je ťažké vymyslieť niečo nové a tak sa tento počin zaradí medzi tie prípady, ktoré vôbec nestoja za pozornosť. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Blbý netflix musí pridať kecy o buzíkoch a transúchyloch aj do filmu o upíroch. Pritom ani nemusí, väčšina moderných upírov už pôsobí tak nejak "gayish". Aj keď ide o film z žánru fantasy, mohol by pôsobiť trocha civilnejšie a nie povinne vkladať do deja bezvýznamné debaty, len aby sme boli politicky korektní. A vtípky s tým ako sa tlustoprd vybľuje dievčaťu rovno do ksichtu boli maximálne negustovné. ()

Galerie (39)

Reklama

Reklama