Stydlivý mladík se zoufale snaží zaujmout holku, do které se zakoukal, a předstírá proto, že je upír. Nemá přitom ale ani páru, že v pozadí číhá skutečný upír. (Netflix)

Trailer 2

Marceloo

Po príchode do novej školy sa Javimu zapáči jedno z miestnych dievčat. Najväčšou zálubou tohto dievčaťa je všetko spojené s upírmi a tak sa ju rozhodne zaujať tým, že sa za jedného začne vydávať. V meste je ale taktiež jeden ozajstný upír, ktorý s touto situáciou nie je spokojný. - U hororových komédií zo Španielska je mi vždy lúto vyhodených peňazí, ktoré mohli byť v rámci žánru použité radšej na niečo seriózne. HollyBlood je taká obyčajná teenage story s upírmi a troškou krvi, ktorá ma podobne ako jarný Let the Wrong One In kvôli nesympatickým postavám naprosto minula. V tomto subžánri už je ťažké vymyslieť niečo nové a tak sa tento počin zaradí medzi tie prípady, ktoré vôbec nestoja za pozornosť. ()

oveckaoa

Tohle je taková blbost, že mě to i bavilo navíc je to po delší době španělský film co není sračka a má nápad. Holka je zatížená na upíry a píše si s staletím starým upírem domluví si s ním schůzku na , které přijde i kluk co o ní jede. Ten se začne vydávat za upíra , aby ji sbalil což má za následky to, že po něm jde lovec upírů a i  upír a navíc i ten staletí starý upír. Na konci se všichni spojí a pokusí se ho zabít. Místy je to vtipné (ten film v kině je dobrá parodie na všechny 3 stmívání  navíc je vtipnější než všechny 3 stmívání  dohromady)  a jsou zde i různé narážky na stmívání což pobaví. Bohužel od zhruba 30 minuty do 60 se zde nic neděje a stojí to na místě závěr je podařený, ale krátký. Z těch filmů od Netflixu jeden z lepších 60 procent ()

Olík

Dalo by se říci standartní středoškolské chodby (myšleno: šablony, které známe z každé druhé americké komedie), jen s tím rozdílem, že se po nich prohání praví a falešní pyrenejští upíři. Ze startu téměř nekoukatelné. Nezajímavé nic s nesympatickými (nebál bych se říct extrémně nesympatickými) hrdiny. Ale abych nebyl úplně negativní, časem se HollyBlood rozjede do celkem stravitelné formy. Přibyde trochu akce i humoru (obého tedy hodně poskromnu), kde hodně pomáhala postava otce (Jordi Sánchez) nebo „nového upíra v ulici“ (Piero Mendez). Takže se to nakonec nějak do konce doklouzat dá, ale dře to víc, než by se slušelo. ()

BOURQUE

„Vampire fun“-based teenage romantická jednohubka s D-čkovým scenárom a vedením príbehu. Film vo filme, čo premietajú v kine, je ešte horší. Tam tá inšpirácia / paródia Twilightem je katastrofálna. V danej forme a kvalite zbytočný film. Osobné hodnotenie: 54% (*) ()

Arsenal83 odpad!

Blbý netflix musí pridať kecy o buzíkoch a transúchyloch aj do filmu o upíroch. Pritom ani nemusí, väčšina moderných upírov už pôsobí tak nejak "gayish". Aj keď ide o film z žánru fantasy, mohol by pôsobiť trocha civilnejšie a nie povinne vkladať do deja bezvýznamné debaty, len aby sme boli politicky korektní. A vtípky s tým ako sa tlustoprd vybľuje dievčaťu rovno do ksichtu boli maximálne negustovné. ()