Stydlivý mladík se zoufale snaží zaujmout holku, do které se zakoukal, a předstírá proto, že je upír. Nemá přitom ale ani páru, že v pozadí číhá skutečný upír. (Netflix)

Marceloo

Po príchode do novej školy sa Javimu zapáči jedno z miestnych dievčat. Najväčšou zálubou tohto dievčaťa je všetko spojené s upírmi a tak sa ju rozhodne zaujať tým, že sa za jedného začne vydávať. V meste je ale taktiež jeden ozajstný upír, ktorý s touto situáciou nie je spokojný. - U hororových komédií zo Španielska je mi vždy lúto vyhodených peňazí, ktoré mohli byť v rámci žánru použité radšej na niečo seriózne. HollyBlood je taká obyčajná teenage story s upírmi a troškou krvi, ktorá ma podobne ako jarný Let the Wrong One In kvôli nesympatickým postavám naprosto minula. V tomto subžánri už je ťažké vymyslieť niečo nové a tak sa tento počin zaradí medzi tie prípady, ktoré vôbec nestoja za pozornosť. ()

viperDavid

Tak jo byla to fakt neskutečná ptákovina, ale pobavila. Některým vtipům jsem se fakt řechtal a protože jde o komedii tak hodnotím pozitivně. Dalším překvapení je krásná mladá herečka Isa Montalbán a protože poslední dobou ujížím na španělkách tak další hvězda nahoře. Takže vlastně z odpadu to šlo pěkně nahoru. ()

Mikecat

Španielske ochotnícke divadlo alebo ďalšia netflix žumpa. Úvod sľuboval niečo veľkolepé,  potom však zatiahli ručnú brzdu a povolili až v záverečnej scéne,  ta celkom stala zato, keď sa jeptiska premenila na sexi kost v plavkách. Zbytok miestami sem tam vtipný (lovec upírov), hlavný hrdina totálne nevýrazný, spomalený lolko. "Nezabijej me, udelam cokoli..""fandis realu Madrid? Tak zaspivej hymnu Barcelony..." ()

Flopik

Na mojich hodnoteniach je jasné, že poriadne paródie a vtipné blbosti rozhodne oceňujem. Toto sa však bohužiaľ len na niečo také hralo a vo výsledku máme nepodarenú komédiu. Jediné plusy sú, že sa nato celkom dobre pozerá, je to krátke a má to krásnu hrdinku. Inak sa skoro nezasmejete, efekty sú o ničom a finále kde to mohlo byť nehorázne vtipné je v podstate nuda. No aby som nekrivdil, posvätiť bazén močom ma celkom pobavilo. Kto sa chce nasmiať nech radšej siahne inam. ()

BOURQUE

„Vampire fun“-based teenage romantická jednohubka s D-čkovým scenárom a vedením príbehu. Film vo filme, čo premietajú v kine, je ešte horší. Tam tá inšpirácia / paródia Twilightem je katastrofálna. V danej forme a kvalite zbytočný film. Osobné hodnotenie: 54% (*) ()