Epizody(6)

Ambice mu nikdy nechyběly. A když se pak rozhodne za každou cenu rozjet ten nejlepší start-up, neváhá podvádět a lhát, aby se vyšplhal na vrchol pomyslného žebříčku. (Netflix)

ER

Německá produkce natočila další snímek podle skutečnosti z prostředí startupu, který ukazuje na řadu až úsměvných momentů, které takovou "divočinu" provází. Takže nechybí bujaré večírky, věčně zhulený CEO (šéf ) a kravaťák Felix, žehlící problémy. A těch je dost jako napojení na pornobranži a mafii. Jenže až moc veselý tón tomu podráží nohy a dělá z postav kašpárky, tudíž i výsledný podvod v té změti úsměvů nad "úspěchy" firmy trochu zanikne.  Přechozí Billion Dollar Code si vedl o mnoho lépe. ()

rockwoman

"Nemusíš běžet rychleji než tygr. Jen rychleji než chlápek, s nímž jsi na safari." Nahodila jsem náhodně udičku a nebylo to úplně marný. Zpívající rybář z německých vod zaujal a pobavil. ッ Thomas Schubert 👍 ()

DanielP.

Z prvu jsem nečekal od Němců příliš, ale sakra já se řezal smíchy od prvního dílu! Dialogově opravdu velmi dobré. ()