poster

Víc než dost

 • Česko

  Hojnost

 • Velká Británie

  Plenty

Drama

Velká Británie / USA, 1985, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $10miliónovTržby USA $6,148,000Tržby Celosvetovo $-(27.1.2010)

 • A.D.1959
  ***

  Úvod filmu vyvolá pocit, že ide o pohľad na účasť Angličanov vo francúzskom odboji, ľahký skok v deji a ste v Bruseli po skončení vojny, kde začínajú životné eskapády hlavnej hrdinky, ktorá vlastne reprezentuje revoltu mladých žien po vojne v Anglicku.Sloboda, nezávislosť, drogy a sex a do toho myšlienkové prúdy kvázi revoltujúcich ľudí kdesi na periférii Londýna. Následne opäť strih a hlavná hrdinka chystá korunováciu kráľovnej, čo ju k smrti nudí a hľadá zmysel svojho bytia cestou, ktorá irituje a uvádza do úžasu jej bežných dobových súputnikov. Aby to nebolo jednoduché dejovo sa často prelínajú spomienky z odboja, ktoré vyústia do očakávaného finále opätovného stretnutia s mužom, ktorý na začiatku filmu spadne z neba na padáku do života hlavnej hrdinky. Obaja túžia po tomto stretnutí, ktoré už horšie ani nemôže skončiť. Frustrácia zo všetkého o čo len zakopnete je hlavnou dejovou linkou tohto svojského filmu, dokonca to občas vonia extrémnym feminizmom.(10.3.2013)

 • sulimo
  *

  Zbytečné, utahané, hysterické, ukecané a přitom nic sdělující drama, které dokáže lézt až obdivuhodně na nervy. Jedná se přesně o jeden z oněch filmů, během kterého je bez důvodu proneseno strašně moc myšlenek,obecných pravd a další nepřirozených plků, které i když občas mají co do sebe, tak do příběhu samotného se vůbec nehodí, a to už jen proto, že samotný příběh je v oněch myšlenkách utopený a při té snaze to všechno co možná nejhysteričtěji sdělit, se tak trochu zapomněl dít. Výsledek toho všeho je dvouhodinová, otravná nuda, po které si už nevzpomenete, o čem to bylo, a co konkrétně ten kvaziexistencionální průjem plků způsobilo. Neskutečně stupidní záležistost, která vás donutí aspoň na chvíli nenávidět Maryl Streep, i když na její obranu to dle mě zahrála asi nejlépe, jak to bylo možné, k její smůle tohle ovšem nemělo spatřit světlo světa.(19.7.2012)

 • Meryl Streep

 • - Jedná se o poslední kino film, ve kterém si zahrál herec Lyndon Brook. (Pumiiix)

 • - Jedná se o poslední kino film, ve kterém si zahrál herečka André Maranne. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace