Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin741
  ***

  Zhorelo to komplet v kinach a pozrel som si to preto, lebo som si myslel, ze pojde o spoluucast Anglanov vo francuzskom protinacistickom odboji. No ale potom sa to skrutilo nezelanym smerom, som pozrel 70 % filmu a vypol som to 45 %(17.5.2020)

 • A.D.1959
  ***

  Úvod filmu vyvolá pocit, že ide o pohľad na účasť Angličanov vo francúzskom odboji, ľahký skok v deji a ste v Bruseli po skončení vojny, kde začínajú životné eskapády hlavnej hrdinky, ktorá vlastne reprezentuje revoltu mladých žien po vojne v Anglicku.Sloboda, nezávislosť, drogy a sex a do toho myšlienkové prúdy kvázi revoltujúcich ľudí kdesi na periférii Londýna. Následne opäť strih a hlavná hrdinka chystá korunováciu kráľovnej, čo ju k smrti nudí a hľadá zmysel svojho bytia cestou, ktorá irituje a uvádza do úžasu jej bežných dobových súputnikov. Aby to nebolo jednoduché dejovo sa často prelínajú spomienky z odboja, ktoré vyústia do očakávaného finále opätovného stretnutia s mužom, ktorý na začiatku filmu spadne z neba na padáku do života hlavnej hrdinky. Obaja túžia po tomto stretnutí, ktoré už horšie ani nemôže skončiť. Frustrácia zo všetkého o čo len zakopnete je hlavnou dejovou linkou tohto svojského filmu, dokonca to občas vonia extrémnym feminizmom.(10.3.2013)

 • T2

  Rozpočet $10miliónovTržby USA $6,148,000Tržby Celosvetovo $-(27.1.2010)

 • sulimo
  *

  Zbytečné, utahané, hysterické, ukecané a přitom nic sdělující drama, které dokáže lézt až obdivuhodně na nervy. Jedná se přesně o jeden z oněch filmů, během kterého je bez důvodu proneseno strašně moc myšlenek,obecných pravd a další nepřirozených plků, které i když občas mají co do sebe, tak do příběhu samotného se vůbec nehodí, a to už jen proto, že samotný příběh je v oněch myšlenkách utopený a při té snaze to všechno co možná nejhysteričtěji sdělit, se tak trochu zapomněl dít. Výsledek toho všeho je dvouhodinová, otravná nuda, po které si už nevzpomenete, o čem to bylo, a co konkrétně ten kvaziexistencionální průjem plků způsobilo. Neskutečně stupidní záležistost, která vás donutí aspoň na chvíli nenávidět Maryl Streep, i když na její obranu to dle mě zahrála asi nejlépe, jak to bylo možné, k její smůle tohle ovšem nemělo spatřit světlo světa.(19.7.2012)

 • - Film se odehrává v průběhu tří desetiletí: v čtyřicátých, padesátých a šedesátých letech 20. století. (jezurka42)

 • - Název „Plenty“ je odvozen od konceptu, že v období po druhé světové válce bude v Anglii existovat tzv. „země hojnosti“ („a land of plenty“) znamenající, že potřeby všech budou vyplněny. Tato idea však byla velmi utopická. (jezurka42)

 • - Jedná se o poslední kino film, ve kterém si zahrál herečka André Maranne. (Pumiiix)