Cole (Chris Evans) se bezhlavě zamiluje do tajemné Sadie (Ana de Armas), ale pak zjistí, že Sadie je tajná agentka. Než se stihnou rozhodnout pro druhé rande, jsou Cole a Sadie zapleteni do mezinárodního dobrodružství s cílem zachránit svět. (mikki089)

Trailer

ScarPoul

Do naháňačky v Pakistáne sa jednalo o pomerne milý filmík s nápaditou kamerou a celkom sympatickým ústredným duom, hoci tá spomínaná chémia medzi nimi nebola. Lenže potom to išlo od deviatich k piatim. Kŕčovitý scenár, neuveriteľné emócie a aj tá nápaditosť akčných scén išla do úzadia. Vyšla z toho síce nenáročná, ale skrz naskrz hlúpa záležitosť, bez štipky originality. Chápem tie hodnotenia. Zabitý potenciál v priamom prenose. Pri finále som už len krútil hlavou. To nemohlo vyzerať dobre ani na papieri. Drobné šteky známych hercov potešili, ale výsledný dojem to nezachránilo. Posledných cca 40 minút bolo v rámci logiky, tempa a humoru doslova pretrpených. ()

Kopi1

Všichni víme o co jde a jak to bude probíhat, ale film je poměrně zábavný a ani se u něj nenudíte. Chemie mezi Chrisem a Anou je supr a klasicky se tu dávají známé songy během akce, to je asi tak vše pozitivní. Mile překvapěj ještě camea. Akce žádný zázrak není, příběh už vůbec ne a ten green screen mě místy bolel (je vidět, kam ty peníze šly). Nenáročný, vcelku dobře koukatelný film u kterého si odpočinete a na jedno odpoledne i zabavý, ale pak už si na něj nejspíš ani nevzpomenete, protože už jsme to vše viděli. Funguje to jenom díky sympatické dvojce. ()

Ant_Antony

Bavil jsem se, prostě mi to sedlo. Není to bůhví jaký majstrštyk, to ani omylem, ale bez nápadu to taky úplně není. Tvůrcům bych o hlavu ale omlátil Evansovo astma, které je naprosto zbytečné a v průběhu filmu vyšumí do prázdna... Řekl bych, že hlavní trio se při natáčení bavilo a je to z obrazovky poznat. Chtít v dnešní době od akčních komedií nějaký nový prvek je stejné, jako chtít od Netflixu seriál bez agendy... To prostě nejde... :) Nenáročná, líbivá jednohubka s několika povedenými a jedním (RR) na pilu tlačeným cameem... za deset let se na to klidně kouknu znovu. ()

Spiker01

Schválně jsem se nedíval na ukázky a nechtěl nic vědět, snad jen, že tam bude má oblíbená dvojice a nejspíš to bude akční. O to víc mě dokonale zmátl začátek, kdy jsem si  dost dlouho myslel, že jsem se spletl a vlastně koukám na čistou romantickou komedii ve stylu Before we go. Pak ovšem přišla akce a nemohu vyloženě souhlasit s tvrzením, že Evansovi s Aničkou chybí vzájemná chemie, ale více jsem věřil, že talentovaný režisér Dexter Fletcher více univerzálně zaujme kritické publikum a ohlasy nebudou tak chladné. Nestalo se tak, nejedná se o žádné veledílo, ale jako taková jednohubka na páteční večer na Apple tv+ proč ne. ()

korbitch22

Zatím spolu, zatím živý s lehkým nádechem Pravdivých lží. Film ve stylu Red Notice, do kterého další streamovací platforma nasypala mrdu peněz, sehnala skvělé herce, výtečného režiséra a všichni v takovém pohodovém klidu bez žádných ambicí či invence došli k neskutečnému balíku peněz. V každým případě to má místy geniální pasáže, např. akce s autobusem doplněná o píseň My Sharona je skvělá, Evans hraje natvrdlého jelimana co se připlete do špionáže s grácií, Ana De Armas je doslova bohyně a jednoznačně nejpíchatelnější ženská na planetě, chemie mezi nimi je solidní, kadence hlášek veliká a pokud jde o kontaktní souboje a akci je odvedená dobře, bohužel nepochopitelně v ratingu PG-13. Kdo kurva má dneska potřebu točit akční film na stream v tomhle ratingu??? Ghosted je stejný generický film jako Red Notice, jednoduchá zábava která by mohla mít mnohem navíc, občas zabolí zeleným platném a nepochopitelně nemá krvavé scény. Plus jí chybí Ryan Reynolds, on tu teda taky je, ale asi v nejhorším respektive nejnudnějším cameu kariéry. Tyhle filmy jsou jaké jsou a takové kňučení Verbala je vtipné, jen ne asi tak, jak by si přál. Tyhle filmy mají jediný účel, vydělat hromadu peněz na pubertálních dementech a pobavit u nedělního kafe, pičovat jak kokot je zbytečný. Nebýt PG akce jebnul bych tomu pohodovou čtyřku. 60%. V každým případě Apple potvrzuje, že na trhu je nejslabším hráčem. Co taky chcete od výrobce předražených sraček pro pózérské kretény. ()

• V záverečných scénach sú na osvetlenie budovy úmyselne použité farby Ukrajiny. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v Atlante (Georgia, USA) a Washingtone (District of Columbia, USA). Scény v pohorí Khyber Pass boli natočené v Novom Mexiku. Natáčalo sa od februára do mája 2022. (Arsenal83)

Související novinky

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

V pondělí 22. ledna 2024, den před vyhlašováním nominací na Ceny Akademie, byly oznámeny nominace na nechvalně známé anticeny Golden Raspberry Awards, které každoročně vyzdvihují spíše ty nelichotivé… (více)

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

10.06.2023

Režijní duo John Francis Daley a Jonathan Goldstein (Noční hra, Bláznivá dovolená) letos potěšilo a dost možná překvapilo celou řadu diváků díky svému nejnovějšímu snímku Dungeons & Dragons: Čest… (více)