Láska mezi paragrafy

What Rats Won't Do

Komedie / Romantický

Velká Británie, 1998, 87 min (Alternativní: 83 min)

• Tomco

nuda, nuda, nuda..dalsia seansa na HBO ..ruky prec(2.2.2007)

• sarianna

Nejprve se toto dílko zdálo být docela příjemnou romantickou komedií, která potěší a je docela vtipná. Bohužel poměrně rychle jsem byla vyvedena z omylu. Vtipy byly každou minutou trapnější a trapnější a i kdyby se herecký ansámbl přerazil, tak z toho dobrej film neudělá. Zejména Jamese Fraina mi bylo vyloženě líto, protože se fakt snažil. Natascha McElhone se taky snažila, ale to už bylo trochu slabší. Její postava právničky Kate oscilovala mezi upjatostí a ztřeštěností a zejména ta ztřeštěnost jí vyloženě nesedla, a zdálo se mi, že prostě neví, jak se svou postavou popasovat (což se jí ani moc nedivím). Parker Posey mi přišla vyloveně otřesná,ale těžko říct, jestli to byla její chyba a nebo to někomu přišlo jako dobrý nápad. Tento film doporučuju pouze fanynkám Jamese Fraina, protože se tam poměrně často vyskytuje obnažený.(20.11.2013)

• Jean_Calid

Do necelých 5 minut vtěsnaný romantický film překousne každý. Hezké, stručné a i s pointou na závěr.(24.10.2011)