Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Od chvíle, kdy byl před pětatřiceti lety zrušen seriál, ve kterém jako hlavní hrdinové vystupovali los Bullwinkle a létající veverka Rocky, žijí ti dva jen z peněz, které občas dostávají z televize za reprízy svých animovaných dobrodružství. Po pádu železné opony se ale do Hollywoodu dostali jejich úhlavní nepřátelé - Neohrožený vůdce a jeho poskoci Boris a Nataša, kteří uzavřeli smlouvu na obnovení show Rocky a Bullwinkla. Zvláštní náhodou se hanebné trio promění ve skutečné lidi. Mají v plánu s pomocí televizního vysílání zhypnotizovat všechny Američany, udělat z nich nemyslící tvory a přinutit je, aby při blížících se volbách hlasovali pro Neohroženého vůdce, který pak chce ovládnout svět. Naštěstí je tu začínající agentka FBI a papíroví hrdinové Rocky a Bullwinkle. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (45)

Nihlathak 

všechny recenze uživatele

Mě to přišlo jako skvělá parodie na sebe sama, ovšem dle zdejších komentářů by jeden řekl, že se pletu, a tohle je skutečně tím propadákem, za který ho ostatní pravděpodobně považují. Já jsem toho názoru, že DeNiro a spol. by do toho nešli, kdyby měli sebemenší podezření, že je to snad myšleno vážně, a ne jako parodie. Takže za mě si připište čtyři hvězdičky, protože jsem se takřka pořád smál, jak je to blbé, a věřím, že to byl původní záměr :-) Navíc mě naprosto rozsekal fórek s autem z půjčovny. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Na počiatku bola vidina letného rodinného hitu. Zobrať ( hlavne ) v Amerike populárne kreslené postavičky, napísať ku tomu divoký scenár ( Kenneth Lonergan, kto by to povedal chlape ) a narvať do toho čo najviac hviezd, či už v úlohách väčších, alebo len cameo ( viď John Goodman, Whoopi Goldberg, Billy Crystal atď ). No ale ono sa to, deti prepáčte za výraz, posralo. Nový králik Roger sa nekonal, gagy tak dostupné a v animákoch skvelé, v live-action nefungujú a už spomínaný scenár ( netuším, koľko z pôvodného v celom filme ostalo ) je na fraka. Na tržbách vidieť, že diváci majú občas aj vkus. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele

Totálne uletená podivnosť, ktorú si ale kľudne pozrite, pretože vidieť De Nira v takejto úlohe a v takomto filme, ktorý nemohol skončiť inak, ako totálnym prepadom, je unikát. Nie je to pre priaznivcom králika Rogera, ten je vydarenejší, ale dajme tomu, že ho v "niečom" pripomína. Raz som film odchytil ráno v telke (asi na Vianoce) a predpokladám, že sa naňho naše stanice v budúcnosti už zvysoka vykašlú. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 6/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 3/10/// +Piper Parabo, některá kameo, sem tam dobré hlášky -strašně moc infantilní a zábava tak max do 6-8 let, no a tomuto samozřejmě přispůsobeny herecké výkony, technické zpracování na rok výroby taky moc neoslní/// Heh, podivné. I přesto jsem však na tento filmík mrknul, hlavně ze zvědavosti. Hláška "ale ona je opravdu agentka FBI!" "Jo a já jsem John Goodman" mě opravdu pobavila. Už ale méně trapní záporácí a pravdou je, že čím jsem se na snímek déle díval, tím byl méně snesitelný. Přesto si nemyslím, že by se u něj děti nepobavili, ale počítejte s tím, že jím asi budete muset hodně vysvětlovat./// Celkem 37%/// ()

Deverant 

všechny recenze uživatele

Jedna hvězda za těch několik málo vtipných momentů, většinou postavených na posunu od šedesátých let (doba slávy kreselených postaviček) a dneška. Nutno přiznat, že los udiveně prohlašující, zmatený stereotypem měst reklamními poutači a typizovanými službami (od motelů po restaurace), že "tímhle městem jsme už jeli" mě pobavil. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (2)

  • Film se natáčel od 16. února do 23. května 1999 v lokalitách: Guadalupe, Orange, Chicago, Clarksburg, El Dorado County, New York, Missouri, Plymouth, Rocklin, Santa Monica, Sheridan, Washington, Yolo County, California City a Apple Valley. (GASTON73)
  • Množstvo hviezd z obsadenia sa objavuje v malých gagoch. (Svadbos)

Reklama

Reklama