Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla

Die Abenteuer von Rocky & Bullwinkle

Dobrodružstvá Rockyho a Bullwinkla

Fantasy / Komedie / Dobrodružný / Animovaný

USA / Německo, 2000, 88 min

Ač je vám jakkoliv let, u tohohle filmu zůstanete dítětem a zapomenete na realitu okolo vás a užíjete si báječnej svět vtipné fantazie, co se rozprostře okolo vás a nepotřebujete až tolik 3D animace a dostane vás spousta vtípků, a i když si to nepřiznáte, lítáte v tom, jen ty a já, jen trochu zinfantilníte a bude vám fajn!(17.12.2011)

• corpsy

Na počiatku bola vidina letného rodinného hitu. Zobrať ( hlavne ) v Amerike populárne kreslené postavičky, napísať ku tomu divoký scenár ( Kenneth Lonergan, kto by to povedal chlape ) a narvať do toho čo najviac hviezd, či už v úlohách väčších, alebo len cameo ( viď John Goodman, Whoopi Goldberg, Billy Crystal atď ). No ale ono sa to, deti prepáčte za výraz, posralo. Nová králik Roger sa nekonal, gagy tak dostupné a v animákoch skvelé v live-action nefungujú a už spomínaný scenár ( netuším, koľko z pôvodného v celom filme ostalo ) je na fraka. Na tržbách vidieť, že diváci majú občas aj vkus.(4.11.2017)

• NICOX

Já teda nejsem velkej fanda těhlech filmů. Ale takovej Space Jam nebo Králik Roger měli něco do sebe, ale tohle?! Lituju toho, že se tam Piper Perabo takhle "ztrapňuje". A o ostatních hercích (Russo, De Niro, Goldberg..) ani nebudu mluvit. Jen snad za toho roztomiloučkýho Rockyho a tupoučkýho Bullwinkla 1*. 30 %(21.7.2007)

• Deverant

Jedna hvězda za těch několik málo vtipných momentů, většinou postavených na posunu od šedesátých let (doba slávy kreselených postaviček) a dneška. Nutno přiznat, že los udiveně prohlašující, zmatený stereotypem měst reklamními poutači a typizovanými službami (od motelů po restaurace), že "tímhle městem jsme už jeli" mě pobavil.(21.7.2007)

• Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 3/10/// +Piper Parabo, některá kameo, sem tam dobré hlášky -strašně moc infantilní a zábava tak max do 6-8 let, no a tomuto samozřejmě přispůsobeny herecké výkony, technické zpracování na rok výroby taky moc neoslní/// Heh, podivné. I přesto jsem však na tento filmík mrknul, hlavně ze zvědavosti. Hláška "ale ona je opravdu agentka FBI!" "Jo a já jsem John Goodman" mě opravdu pobavila. Už ale méně trapní záporácí a pravdou je, že čím jsem se na snímek déle díval, tím byl méně snesitelný. Přesto si nemyslím, že by se u něj děti nepobavili, ale počítejte s tím, že jím asi budete muset hodně vysvětlovat./// Celkem 37%///(22.7.2007)

• - Množstvo hviezd z obsadenia sa objavuje v malých gagoch. (Svadbos)