Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla

Dobrodružstvá Rockyho a Bullwinkla

Fantasy / Komedie / Dobrodružný / Animovaný

USA / Německo, 2000, 88 min

• corpsy

Na počiatku bola vidina letného rodinného hitu. Zobrať ( hlavne ) v Amerike populárne kreslené postavičky, napísať ku tomu divoký scenár ( Kenneth Lonergan, kto by to povedal chlape ) a narvať do toho čo najviac hviezd, či už v úlohách väčších, alebo len cameo ( viď John Goodman, Whoopi Goldberg, Billy Crystal atď ). No ale ono sa to, deti prepáčte za výraz, posralo. Nový králik Roger sa nekonal, gagy tak dostupné a v animákoch skvelé, v live-action nefungujú a už spomínaný scenár ( netuším, koľko z pôvodného v celom filme ostalo ) je na fraka. Na tržbách vidieť, že diváci majú občas aj vkus.(4.11.2017)

• route60

Mozkový výplach nejhrubšího zrna vtip ktrerý by těžko fungoval v 50 létech tak to narvou do hovadiny zvané Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla De Niro a Russo tam hrálo snad jen pod pohrůžkou likvidace já se dokonce na to těšil a to ale byla kardinální chyba a mnozí lidé to odhadli dopředu a zaslouženě film propadl a upadne v zapomnění.(28.2.2012)

Mě to přišlo jako skvělá parodie na sebe sama, ovšem dle zdejších komentářů by jeden řekl, že se pletu, a tohle je skutečně tím propadákem, za který ho ostatní pravděpodobně považují. Já jsem toho názoru, že DeNiro a spol. by do toho nešli, kdyby měli sebemenší podezření, že je to snad myšleno vážně, a ne jako parodie. Takže za mě si připište čtyři hvězdičky, protože jsem se takřka pořád smál, jak je to blbé, a věřím, že to byl původní záměr :-) Navíc mě naprosto rozsekal fórek s autem z půjčovny.(31.12.2008)

• Anderton

Totálne uletená podivnosť, ktorú si ale kľudne pozrite, pretože vidieť De Nira v takejto úlohe a v takomto filme, ktorý nemohol skončiť inak, ako totálnym prepadom, je unikát. Nie je to pre priaznivcom králika Rogera, ten je vydarenejší, ale dajme tomu, že ho v "niečom" pripomína. Raz som film odchytil ráno v telke (asi na Vianoce) a predpokladám, že sa naňho naše stanice v budúcnosti už zvysoka vykašlú.(10.1.2013)

• NICOX

Já teda nejsem velkej fanda těhlech filmů. Ale takovej Space Jam nebo Králik Roger měli něco do sebe, ale tohle?! Lituju toho, že se tam Piper Perabo takhle "ztrapňuje". A o ostatních hercích (Russo, De Niro, Goldberg..) ani nebudu mluvit. Jen snad za toho roztomiloučkýho Rockyho a tupoučkýho Bullwinkla 1*. 30 %(21.7.2007)

• - Množstvo hviezd z obsadenia sa objavuje v malých gagoch. (Svadbos)