Proneste ještě jednu modlitbu. Modlitbu, která zní: Všichni, kteří nenávidí Baccalu, nechť dostanou rakovinu. Škoda, že jsem tento film sledoval v autobuse a nemohl tak naplno popustit uzdu svým bránicím. Naprosto skvělá hláškující komedie o mafiánech, gangsterech a jim podobných živlech, místy geniální parodie. De Niro už tenkrát byl k nakousnutí. Nejsem gay, ale s Robíkem bych se klidně líbal. Jsem unešen a do týdne koukám znova.(4.1.2009)

• mourinho

Tohle je přesně ten typ komedie, které bytostně nesnáším. Banda kreténů, která se snaží být tak strašně vtipná, až je trapná. Všechny ty patálie mají samozřejmě působit jako nešťastné náhody, ale celé je to tak nepřirozené a umělé, že by to u mě nevyloudilo úsměv ani kdybych před projekcí vyhulil lán konopí. Tahle banda totiž nejen že neumí pořádně střílet, ale ani hrát.(2.2.2013)

Jak jsem byl namlsanej místníma oslavnýma komentama, tak jsem teďka zklamanej...Největší problém vidim v tom, že i přesto, že se film tváří jako komedie, tak je tu zbytečný kvantum vážnosti...a člověka to strašně mate. Jinak jestli tady byla ňáká kultovní scéna se lvem, tak já jsem jí asi přehlídnul :/(30.5.2010)

Příjemná komedie o neschopných gangsterech a jejich pokusech zabít šéfa Baccalu. Už animované úvodní titulky mně příjemně navnadily a scény jako nepovedený cyklistický závod, opakující se pohřby po krásně zpackaných atentátech a hlavně spousta povedených hlášek mi udržely příjemnou náladu až do konce. Škoda, že i přes účast obecně oblíbeného De Nira se jedná o tak málo známý film, rozhodně totiž za vidění stojí.(10.4.2009)

• Icefist

Slabota, která nebyla dost vtipná na komedii, ani nebyla dost vážná na gangsterku. Tudíž ve finále je z toho pověstný kočkopes. Zasmál jsem se tolikrát, že by se to dalo spočítat na prstech jedné ruky, a to mi nestačí. Ani zde vychvalovaný De Niro nehrál zvlášť zázračně, i když na druhou stranu zase musím souhlasit, že herecký výkon lva byl jako z jiné planety. V jeho případně smekám. 50 % Oblíbená část- sledování babiččina výstupu v televizi(22.6.2011)