Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(16)

Projekt Lazarus je fascinující britský sci-fi thriller, který nabízí zajímavý pohled na koncept cestování časem. Sleduje příběh George, který se jednoho dne probudí a zjistí, že znovu prožívá den před několika měsíci. Všechny jeho milníky byly zrušeny, včetně jeho manželství a úspěchů v práci. Ale nejhorší je, že se zdá, že je jediný, kdo si toho všiml. Když potká Archieho, je rychle naverbován do projektu Lazarus, tajné organizace, která využila schopnost vrátit čas pokaždé, když světu hrozí zánik. Ve chvíli, kdy někoho z Georgeových blízkých zraní podivná nehoda, musí se rozhodnout, zda zůstane věrný Lazarovi, nebo se vydá na zběsilou cestu a vrátí čas, aby to napravil. (Canal+ Action)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Zaujímavý akčný seriál o ľuďoch, ktorí majú dar vracať sa v slučkách do minulosti. Výbuch atómovej bomby, smrteľnú epidémiu a iné nepríjemnosti vedia prežiť aj nekonečno veľa krát, až dokiaľ tej katastrofe nezabránia. Táto skupina ľudí pracuje v projekte Lazarus. Je to tím agentov, ktorí rozhodujú o vrátení času. Avšak novému regrútovi, Georgeovi, zomrie manželka a kolegovia odmietnu vrátiť čas späť. George sa ,,zblázni'' a uvedie do pohybu plán, ktorý môže zničiť celú planétu. ()

tuctovychlap 

všechny recenze uživatele

zaujímavý námet a solídny dej v prvej polovici série..potom som už len čakal, či sa čiernemu zmrdovi, ktorý serie na vyššie dobro, všetko mu prejde a stará sa len o vlastné zasunutie (pričom jeho pindu po resete k mrdačke vlastne neťahá láska, ale adrenalín) stane niečo, čo mi ulahodí..napr. vyšetrenie ufónmi skrz anál etc...nestalo sa tak, koniec otvorený, nevedno, či sa riskne druhá séria..takže odrbávač asfalt môže byť za ** rád.. ()

Reklama

Hexx 

všechny recenze uživatele

Ále proč ne! Dost slušný námět, velmi solidní dějové linie. Po pilotu jsem čekal, že se do toho "zamotám" a rozjede se chaotické poskakování časem sem a tam, ale nic takového se naštěstí neděje. Máme tu jasnou přímku, která si naštěstí nedovolí udělat zakletý kruh nebo omezit se na  omšelé časové klišé. Seriál je plný zvratů a divák vlastně úplně tak docela neví, komu fandit, i když v hloubi srdce stojí při PÁÁPOVI Jiřímu, nejčerstvějšímu přírůstku, přibraného do skupiny o záchranu světa, i když přesněji řečeno, o spousty záchranů světa. Opakující se porodní tendence fascinovaly. Seriál upoutal zdatně, těším se na druhou sérii. Téměř čtyři hvězdy. ()

hwnd 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Původně docela solidní příběh o maníkovi, co odpálí atomovku, aby si vynutil reset času. Možná jsem poslední díly už nekoukal tak pozorně, ale přišlo mi, že to ve finále docela zmatlali černejma dírama, číňanama a nevím čím vším. Jestli tohle dostane druhou sérii, no to jsem teda zvědavej. Jestli ne, tak ten otevřený konec asi v hodně velkém klidu oželím. ()

ER 

všechny recenze uživatele

Pilot vypadal tak dobře, story o projektu Lazarus, kdy skupina lidí ovládá vesmírnou singularitu a dokáže vrátit čas do minulosti v rámci flashpointů, se tvářilo velmi nadějně. Třetí epizodou se ale začne více řešit romantická linka "mutanta", člověka, který návrat do minulosti dokáže poznat (takových je pár) a děj rozbředne. Jako když jste rozjetí na kole a spadne vám řetěz, nebo dojde baterka.  Kdyby to ponechali v módu o záchraně světa (s těmi návraty do minulosti to není až tak jednoduché), asi by tvůrci udělali lépe. ()

Galerie (152)

Zajímavosti (1)

  • V epizodě čeká George (Paapa Essiedu) na vlak v rumunském městě, ale hlášení na nádraží je v češtině. (Giovanni)

Reklama

Reklama