Skutočný príbeh o viere, odvahe a nádeji je jedinečný aj tým, že Joni Eareckson hrá sama seba.
Film sa začína scénou ako Joni skočí do vody, pričom si zlomí krčnú chrbticu. Ostane ochrnutá. Nasledujú zápasy so sebou, so sebaľútosťou. Obdobie hnevu a vzdoru vystrieda viera a nádej, stáva sa z nej medzinárodne uznávaná rečníčka. Je tiež silnou kresťankou. Jej viera je ako niť, spája zápasy a triumfy dohromady.
Vo filme nájde svoje miesto dráma, napätie ale aj romantika. Je natočený so srdcom a zmyslom pre to, čo je v živote skutočne dôležité. (ČSFD)

1frida2

Knizku jsem cetla, dojemne a zrale vyznani se k Bohu a vire. Film je velke zklamani, herecky bida, dabing otres, nekompaktni, rozharane. Za vypovidajici hodnotu davam hvezdicky. ()

Tipko

Dojemný príbeh o Joni a jej zdravotnom postihnutí, ochrnutí. No napriek tomu jej viera v Ježiša pomohla zmeniť sa a stať sa útechou zvlášť pre chorých a zúfalých ľudí, ktorým ona dobre rozumie. Odporúčam. ()

muti

neviem kto tam dal tych 75min, ale film ma realne 2 hodiny. zeby som videl nejaku extended verziu? je pridlha ako hrbolata cesta cez pole pre Joni, film je sice pekny, ma myslienku, je to skutocny pribeh, ale ako film je strasne nezaujimavy a roztahany, velmi pomaly plynuci je to ako realisticky zivotopisny dokument. kiez by som radsej videl tu 75min verziu (ak nejaka vobec existuje). ais bude lepsie si precitat nejaku z jej knih ako si pozriet tento film. ()