Filmu ubírá na kráse pár věcí - místy trapnohumor, který donutí přepnout nebo nevnímat a trošku horší zápletka. Namachrovaný policajt co je víc herec než policajt, policajt s trochu drsnými praktikami tvoří dohromady sebevražednou dvojku. Pobavení na jedno shlédnutí. Upřímně - nejvíc jsem se smál u závěrečných zkažených scén. 60%(6.9.2012)

Eddiemu vždycky šly buddy movies, a De Niro dokáže svým působením před kamerou zachránit jakýkoliv projekt. I když oba mají velký problém se samotným tažením filmu svojí osobou stále to znamená, že pokud je úplně nenecháte zmrzačit váš počin, dokážou přeci jen udržet látku, pokud nějakou dostanou do rukou.(19.5.2018)

• tron

SHOWTIME je vzhľadom na nápad a hercov prehajdákanou možnosťou, nakrútiť podarenú buddy kriminálku, robiacu si srandu z reality šou. Ústredná dvojica De Niro/Murphy nie je vtipná a vôbec jej to spolu nepristane (nevraviac o ne-chémii medzi nimi). Podporné postavičky nemajú šancu (otravný "kapitán Kirk"), akčné scény sú otrasné, dialógy nevydarené a vôbec, celé je to nedovarené, nedosolené, nedochutené, motá sa to od jedného stĺpa k druhému a nič z toho. Komerčný ohlas v amerických kinách pre mňa zostáva (takmer) záhadou. Dvojka dodnes vďakabohu napriek vyoskej tržbe nevznikla, hoci sa ňou všetci svojho času vyhrážali. Frajeri dofrajerčili.(24.10.2004)

• kingik

Zkušený a uznávaný kriminalista Mitch preston, kterého ztvárnil Robert De Niro, je zcela oddaný své práci a upřímně nenávidí dotěrné televizní kamery. Černošský policajt Trey Sellars, hraje ho Eddie Murphy, je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě a pravidelně se zůčastnuje konkurzů na filmové a televizní role. Jednoho večera zahlédne Trey v baru Mitche. Všimne si, že je ozbrojený a stane se svědkem toho, jak vchází s jistým mužem a taškou do obchodu naproti. Tuší zločin, vysílačkou přivolá posily a pustí se do sledování podezřelých mužů. Ti mezitím převezmou od černošského dealera heroin. Obchod však přeruší helikoptéry televizní stanice, která odposlechne policejní vysílačky. Ve skladě se strhne divoká přestřelka, ve které dealer zraní Mitchova partáka. Tato akce má nečekané důsledky, když televizní producentka přesvědčí nadřízené, aby natočili novou originální reality show o práci policie s Mitchem v hlavní roli. Mitch je proti tomu, ale účast dostane rozkazem a producenti všude nainstalují skryté kamery a show múže začít. Zpočátku se tato komedie tváří, že se vyhne všem zaběhaným klišé, ale pak se spustí doslova lavina klišoidnosti a z filmu mně začalo být trapně, protože vyjma originálního nápadu udělat policejní službu jako reality show, zde není nic zajímavého a překvapivého, až na výborně hrajícího Williama Shatnera, který vytrvale borce De Nira a Murphyho s chutí přehrává. Prostě nápady v této komedii dojdou moc brzy a vše je tu nechutně předvídatelné a konec naprosto trapný. 40%(1.3.2009)

• eraserhead666

Zajímavé, jak se Murphy hrozně moc snaží a nic. A pak se posadí De Niro do té jejich "zpovědnice" a utrhne vám bránici. Jenže to je tak jediné zajímavé na tomhle filmu. JInak to je suché, nezáživné, bez nějaké hlubší dějové zápletky. Vlastně mi to přijde stejně prázdně pozlátkové, jako ta TV show, z níž si v tom filmu utahují. Známé tváře, kulisy, ale uvnitř nic. Ještě, že tam byla Rene, aspoň bylo na co koukat.(25.7.2015)

• - Ve scéně, kdy je Trey (Eddie Murphy) na castingu a jeho nadřízený ho požádá o odznak, má Trey i popruh na vybavení. V momentě, kdy jej nadřízený upozorní na přidanou větu, Trey však již popruh nemá. V dalších scénách se pak objevuje opět s popruhem. (Sign)