Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Zkušený a uznávaný kriminalista Mitch Preston je zcela oddán práci a z celého srdce nesnáší vlezlé televizní kamery. To černošský policista Trey Sellars je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě a pravidelně se účastní konkurzů na filmové a televizní role. Jednoho večera zahlédne Trey v baru Mitche. Všimne si, že je ozbrojen, a vidí, jak s dalším mužem a taškou vchází do obchodu naproti baru. Tuší zločin, vysílačkou přivolá posily a pustí se do sledování podezřelých. Těm mezitím ve skladišti prodává černošský dealer heroin. Jednání však přeruší helikoptéry televizních stanic, odposlouchávajících policejní vysílačky. Ve skladišti se rozpoutá divoká přestřelka, při níž dealer použije nezvykle průrazné střelivo a zraní Mitchova parťáka. Do akce se zapojí i Trey, který se pokusí zatknout Mitche. Zuřící detektiv ho připoutá želízky k plotu a rozstřílí kameru reportérů, kteří překážejí při pronásledování. Nezdařená akce má nečekané důsledky, když televizní producentka Chase Renziová přesvědčí nadřízené, aby natočili novou reality show o práci policie s Mitchem v hlavní roli. Vzpírající se Mitch dostane účast v pořadu rozkazem. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (188)

pan Hnědý 

všechny recenze uživatele

DeNiro jako můj velký oblíbenec se do tohohle filmu moc nehodil (tyhle rádoby výrazy dělat nemusí), za to pro Murphyho jsou tyhle role jako stvořené. Odpolední oddechovka, která nijak diváka neokrádá, ale dobře pobaví. Pokud máte rádi tuhle kategorii filmu tak zkuste i agenta. Komediální úlet. ()

CheGuevara 

všechny recenze uživatele

Zase taková hrůza to není, ale že bych se válel na podlaze a chystal se umřít smíchy, to zase ani náhodou. Na druhou stranu je to opravdu pěkná De Nirova sebereflexe, kdy paroduje všechny ty drsné chlapíky, co se mu do jeho kariéry připletli. Nakonec jsou tam vlastně navíc akorát ty akční scény a Eddie Murphy. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

SHOWTIME je vzhľadom na nápad a hercov prehajdákanou možnosťou, nakrútiť podarenú buddy kriminálku, robiacu si srandu z reality šou. Ústredná dvojica De Niro/Murphy nie je vtipná a vôbec jej to spolu nepristane (nevraviac o ne-chémii medzi nimi). Podporné postavičky nemajú šancu (otravný "kapitán Kirk"), akčné scény sú otrasné, dialógy nevydarené a vôbec, celé je to nedovarené, nedosolené, nedochutené, motá sa to od jedného stĺpa k druhému a nič z toho. Komerčný ohlas v amerických kinách pre mňa zostáva (takmer) záhadou. Dvojka dodnes vďakabohu napriek vyoskej tržbe nevznikla, hoci sa ňou všetci svojho času vyhrážali. Frajeri dofrajerčili. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Alan Silvestri: 1. Caramel - Alias Project ,2. Why - Rude ,3. Mr. Lover - Shaggy ,4. My Bad - Rayvon ,5. Lie Till I Die - Marsha ,6. Man Ah Bad Man - T.O.K. ,7. Money Jane - Baby Blue Soundcrew ,8. Your Eyes - Rik Rok ,9. Fly Away - Gordon Dukes ,10. Swingin' - Shaggy ,11. Get The Cash - Howzing ,12. Still The One - Prince Mydas ,13. Showtime - Shaggy, ()

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Za starých dobrých časů pro mě byl Robert De Niro symbolem kvality a skutečného filmového umění. Eddie Murphy pak vždycky byl reprezentantem toho nejspodnějšího filmového proudu, jaký si jen dokážeme představit. Film, ve kterém by se objevili oba tito herci, zůstával dlouho pouze nepříjemnou noční můrou. A vida, čeho jsme se museli nadát! ()

Galerie (29)

Zajímavosti (4)

  • Ve scéně, kdy je Trey (Eddie Murphy) na castingu a jeho nadřízený ho požádá o odznak, má Trey i popruh na vybavení. V momentě, kdy jej nadřízený upozorní na přidanou větu, Trey však již popruh nemá. V dalších scénách se pak objevuje opět s popruhem. (Sign)
  • Film se natáčel v Los Angeles (Kalifornie, USA). (SONY_)

Reklama

Reklama