• genetique

Ani jedno, ani druhé, žánrovo som to nepochopil aj keď akčné komédie sú vždy príjemné na pobavenie, tu som sa nudil. DeNiro je v komédiach skvelý, no táto mu nevyšla. A to je už čo povedať, keď má za buddy dvojku Murphyho. Jediné na čom som sa párkrát pousmial bol ksicht Murphyho a mierne pobavenie zo strany akcie. 50%.(23.5.2006)

Typická policejní buddy dvojka, která je k sobě přidělena, na začátku svého pracovně-soukromého vztahu se nemůže vystát, aby se z ní nakonec stala buddy dvojka nejlepších přátel. Raději ani nebudu počítat, kolikrát jsme toto schéma viděli. Na druhou stranu nemůžu popřít, že by se mi tento film nelíbil. Bylo to docela vtipné, mělo to spád, takže nebyl čas se nudit. Jen ty značně nepřehledné akční scény kazí dojem. Celkově jasné 3*.(12.2.2005)

• OG_Swifty

Tradičně mírně podprůměrná komedie se suchým De Nirem a užvaněným Murphym. Pobavila mě scéna s "výslechem" ve vězení, ale jinak to bylo spíš opravdu suchý a především ty humory v tý budce s nezaujatým De Nirem byly opravdu strašný. Jo a pes Prášek byl dobrej, ale já mám zvířata (kromě opic) dycky rád.(7.9.2016)

• lennyd

Detektiv Mitch Preston (Robert DeNiro) je téměř u konce s pátráním po drogovém bossovi, a zbývá jen maličkost, zatknout jej. Bohužel se mu do cesty připlete policista Trey Sellers (Eddie Murphy), který si Prestona splete se zločincem. Drogový boss unikne, Preston je pořádně naštvaný a Sellers se stává terčem posměchu. V ten okamžik producentku Chase Renziovou (Rene Russo) napadne idea nové televizní reality show - dá oba policisty dohromady, a bude natáčet každý jejich krok při pátrání po uniklém zločinci... Tak tento film byl pro mne opravdu velkým zklamáním. O filmech Eddieho Murphyho si už dávno žádné iluze nedělám, ale že se do něčeho takového pustil i Robert DeNiro? Ani honorář určitě nebyl nikterak slavný, alespoň tak usuzuji dle toho, jak kysele se celý film tvářil :) . Každopádně reality show vládnou světu, a (bohužel) začínají pronikat i do filmu - a dle toho pak ty filmy taky vypadají. No nic, viděl jsem a znovu už nemusím...(20.1.2011)

Spojenie herca najvyšších kvalít s hercom takmer nulových kvalít (cerenie zubov už dávno vyšlo z módy Eddie, sorry, ale je to tak) sa muselo udiať nejakou zvláštnou konšteláciou, pretože ide o spojenie álla koza a nôž. Presne tak to aj vo výsledku vyzerá: Eddie cerí zuby, Niro sa zúfalo tvári a dohromady to nefunguje. Pritom to mohla byť taká fajn oddychová komédia, na ktorú sa človek rád pozrie znovu, napríklad keď bude riadne a dlho pršať, avšak jedno pozretie stačí. U mňa zaškatuľkované do kategórie, neurazí, ale zabudni, že si to videl, raz bola práve dosť.(6.12.2013)

• - Ve scéně, kdy je Trey (Eddie Murphy) na castingu a jeho nadřízený ho požádá o odznak, má Trey i popruh na vybavení. V momentě, kdy jej nadřízený upozorní na přidanou větu, Trey však již popruh nemá. V dalších scénách se pak objevuje opět s popruhem. (Sign)