• Pohrobek

Za starých dobrých časů pro mě byl Robert De Niro symbolem kvality a skutečného filmového umění. Eddie Murphy pak vždycky byl reprezentantem toho nejspodnějšího filmového proudu, jaký si jen dokážeme představit. Film, ve kterém by se objevili oba tito herci, zůstával dlouho pouze nepříjemnou noční můrou. A vida, čeho jsme se museli nadát!(27.3.2005)

1 + 1 = 1...........Myslím, že z tejto témy sa dalo vyťažiť oveľa viac - hlavne "vďaka" scenáru, ktorý sa moc nevydaril - miestami nudil a niektoré časti ako keby som už videl v iných filmoch.......ale čo je zaujímavé, problém bol aj v hercoch - paradoxne, aj keď Murphy a De Niro odviedli svoj slušný štandard, ako dvojica sa spolu moc nehodia .(6.3.2009)

DeNiro jako můj velký oblíbenec se do tohohle filmu moc nehodil (tyhle rádoby výrazy dělat nemusí), za to pro Murphyho jsou tyhle role jako stvořené. Odpolední oddechovka, která nijak diváka neokrádá, ale dobře pobaví. Pokud máte rádi tuhle kategorii filmu tak zkuste i agenta. Komediální úlet.(21.7.2012)

• Kingjiri

Vtipný momenty spočítáte na prstech jedný ruky a ještě vám s přehledem zbyde volnej prostředníček pro scénáristy. Totálně šablonovitá a klišoidní buddy komedie s několikrát viděnym příběhem alá pohodovej vs. mrzutej parťák, který k sobě nakonec najdou cestu a vyřešej životní případ. De Niro a Murphy jsou v hlavních rolích zbytečný, protože nemaj co hrát. De Niro se tváří znuděně/nasraně, Murphy se aspoň snaží dohánět co se dá svejma xichtama. Vyzved bych jenom koukatelný akční scény (závěrečná auto honička ve městě pěkná) a cameo Williama Shatnera v roli režiséra.(8.6.2014)

• eraserhead666

Zajímavé, jak se Murphy hrozně moc snaží a nic. A pak se posadí De Niro do té jejich "zpovědnice" a utrhne vám bránici. Jenže to je tak jediné zajímavé na tomhle filmu. JInak to je suché, nezáživné, bez nějaké hlubší dějové zápletky. Vlastně mi to přijde stejně prázdně pozlátkové, jako ta TV show, z níž si v tom filmu utahují. Známé tváře, kulisy, ale uvnitř nic. Ještě, že tam byla Rene, aspoň bylo na co koukat.(25.7.2015)

• - Ve scéně, kdy je Trey (Eddie Murphy) na castingu a jeho nadřízený ho požádá o odznak, má Trey i popruh na vybavení. V momentě, kdy jej nadřízený upozorní na přidanou větu, Trey však již popruh nemá. V dalších scénách se pak objevuje opět s popruhem. (Sign)