Nastala chyba při přehrávání videa.
 • InJo
  ****

  Velmi zábavná akční komedie, které nechybí svižný děj, dostatek sympatického humoru, trocha toho přijatelného klišé ani výborně natočené akční sekvence. Otrávený De Niro s (jak jinak než) ztřeštěným Murphym jsou až překvapivě dobrá (pochopitelně nesourodá) dvojka a Rene Russo jim to rozhodně nekazí. Velmi příjemné překvapení, štěstí, že jsem od toho skoro nic nečekal. :-) 70 %(6.2.2005)

 • Smok
  ***

  Eddie Murphy je proste držka.(7.3.2009)

 • nash.
  **

  Kdyby to celé odehrál DeNiro ve videokabině, mohlo to být skvělé. Takto se sice občas nějaké ten humor objevil (přestavba DeNIrova bytu), ale ne dost, aby to film vytlačilo z kolonky nuda k uzoufání. A Murphy začíná být na facku pokaždé, když se objeví před kamerou.(30.5.2011)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +ústřední dvojice, záporák, akční scény –žádnej zásadní není/// Celkem příjemná oddychovka, na kterou jsem se dlouho těšil. Líbil se mi Robert De Niro v této (pro něj) nepříliš tradiční poloze. Jinak akce seriózní a zábava slušná./// Celkem 64%///(10.8.2007)

 • ChewieDC
  **

  Stupidní scénář a bohužel i stupidní herecké výkony.(18.8.2003)

 • - Ve scéně, kdy je Trey (Eddie Murphy) na castingu a jeho nadřízený ho požádá o odznak, má Trey i popruh na vybavení. V momentě, kdy jej nadřízený upozorní na přidanou větu, Trey však již popruh nemá. V dalších scénách se pak objevuje opět s popruhem. (Sign)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace