Naše slečna Fred

Naša slečna Fred

Komedie

Velká Británie, 1972, 96 min

• Oskar

Nejhorší převleková komedie, co jsem viděl. Je to o to bolestivější, že je britská. Oplzlá komika v podání herce, který marně skrývá, že v ženkých šatech se cítí daleko lépe než v mužských. 20 %(24.11.2003)

• ScreamJay

Travesti show z druhý světový! Komedie, která si hodně bere z francouzských Sedmých rot se jim bohužel příliš nepřibližuje. Herecky velmi slabé, výprava asi stejně bohatá jako mexická chudina. Na hlášky asi stejně osázené jako pláž s nášlapnýma minama, abyste na nějakou narazili, to by musel bejt řádnej pech. La Rue není komik, spíš mi přešel jak figurína z výkladu obchodu, dabing mu taky nešel k duhu čímž jeho "výkon" ještě utrpěl. Příběh sám osobě není nikterak originální záležitost, což ještě podtrhává primitivní scénář. Na dvě hvězdičky rovný to nejni, je to tak jedna a půl, to hlavně za satyričnost. Jinak doporučuju radši Velký flám s Funésem, který je na podobném principu, ale milionkrát humornější. Závěrečné slovo? Rači použijte projímadlo, z toho se taky pose**te, ale zas tak se u toho nenadřete jako u tohodle filmu :o)(21.8.2004)

• Jiří K.

Scénář ve stylu naivní grotesky z 20.let, laciná výprava - celý příběh se snad odehrával na plácku o rozměru 50m2 (některé cesty a prostředí jsem poznával z jiných upravených scén toho samého filmu), nepřesvědčiví herci, nepřesný dabing, kostýmy alá ochotnické představení u nás v Nouzově v místním divadle, několik zhovadilých vulgarismů, pár, rozuměj dva, dobrých skečů... Ani jsem nechtěl chápat "vo co go".(21.8.2004)

• Merťas

V pražských kinech se promítal od 18.7.1974 (U Hradeb)(27.2.2013)