Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Fred Wimbush, shakespearovský herec, který v jeho hrách hraje ženské postavy, musí odejít do druhé světové války. Okolnosti ho zavedou do vojenského ležení ve Francii, kam se právě blíží nacisté. Fred má na vybranou ze dvou možností: boď bude zastřelen jako špion, nebo smrti unikne jako žena. Volba není tak těžká a Fred už jako slečna se dostane do anglické dívčí školy. Jeho herecké zkušenosti se mu nyní náramně hodí a Fred je také maximálně zužitkuje zamiluje se do něj (ní) i nacistický generál (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

Oskar 

všechny recenze uživatele

Nejhorší převleková komedie, co jsem viděl. Je to o to bolestivější, že je britská. Oplzlá komika v podání herce, který marně skrývá, že v ženkých šatech se cítí daleko lépe než v mužských. 20 % ()

ScreamJay 

všechny recenze uživatele

Travesti show z druhý světový! Komedie, která si hodně bere z francouzských Sedmých rot se jim bohužel příliš nepřibližuje. Herecky velmi slabé, výprava asi stejně bohatá jako mexická chudina. Na hlášky asi stejně osázené jako pláž s nášlapnýma minama, abyste na nějakou narazili, to by musel bejt řádnej pech. La Rue není komik, spíš mi přešel jak figurína z výkladu obchodu, dabing mu taky nešel k duhu čímž jeho "výkon" ještě utrpěl. Příběh sám osobě není nikterak originální záležitost, což ještě podtrhává primitivní scénář. Na dvě hvězdičky rovný to nejni, je to tak jedna a půl, to hlavně za satyričnost. Jinak doporučuju radši Velký flám s Funésem, který je na podobném principu, ale milionkrát humornější. Závěrečné slovo? Rači použijte projímadlo, z toho se taky pose**te, ale zas tak se u toho nenadřete jako u tohodle filmu :o) ()

Jiří K. 

všechny recenze uživatele

Scénář ve stylu naivní grotesky z 20.let, laciná výprava - celý příběh se snad odehrával na plácku o rozměru 50m2 (některé cesty a prostředí jsem poznával z jiných upravených scén toho samého filmu), nepřesvědčiví herci, nepřesný dabing, kostýmy alá ochotnické představení u nás v Nouzově v místním divadle, několik zhovadilých vulgarismů, pár, rozuměj dva, dobrých skečů... Ani jsem nechtěl chápat "vo co go". ()

Reklama

Reklama