poster

Vzala jsem si mrtvého muže

 • USA

  Mrs. Winterbourne

 • Slovensko

  Vzala som si mŕtveho muža

 • Slovensko

  Pani Winterbournová

Komedie / Romantický

USA, 1996, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • wictoria
  ****

  Ten, kdo zná Zatímco jsi spal tak dobře jako já si jistě všiml podobnosti mezi těmito filmy, které byly natočeny rok po sobě. Skoro to vypadá, jako scénárista měl myšlenku a k ní dvě verze, mezi kterými se nemohl rozhodnout tak se to natočily obě :-D Ovšem v obou filmech si mě získali představitele zpočátku zaujatého posléze zamilovaného bratra, teda Bill Pullman i Brendan Fraser. A za Brandona dávám u tohoto filmu ** (když tam hrál 2 role;))(19.6.2008)

 • Mr.Floyd
  ****

  Príjemný romantický, ale aj smutný príbeh lásky, ktorá sa zrodí vďaka omylu a ktorej bránia sociálne rozdieli a ozveny minulosti. Dej pôsobí prirodzene a aj napriek mnohým tuctovým scénam či motívom sa stáva rozpoznateľným od zvyšku žánru. Schéma: kríza - veľká láska - zvrat - happy end, tu samozrejme nemôže chýbať. Filmu sa dá vytknúť ledačo, ale mne sa páčil a uspokojí každého nenáročne ladeného diváka.(14.4.2008)

 • monolog
  ***

  Taková průměrná, nijak moc vyčnívající romantická komedie, jakých se natočily stovky. Dost mi připomíná film Zatímco jsi spal a to jak zápletkou, tak i finálním rozuzlením a vlastně i typem postav. Jenže zářivost nebo humornost se po brzké době vytratí a zůstane spíš domáckost a už nic jiného. Mohl to být skvělý film, kdyby do scénáře dostali víc humoru a nadsázky, kdyby víc propracovali psychiku postav a to hlavně dost nelogický chování mnoha zúčastněných (Fraserovo zamilování se, nelogický myšlenkový posun Shirley MacLaine, když se dozví pravdu o snaše-nesnaše). Jinak je to taková sobotně odpolední pohodovka, klasická krmná romantická břečka, již jedině povznáší Shirley on her own a zdatně jí v tom asistuje Miguel Sandoval jako majordomus. Ani jeden z ústředního páru ale nemá takový náboj, takovou jiskru, abyste jim skutečně ze srdce fandili.(28.1.2007)

 • golfista
  ****

  Richard Benjamin je jako doma v tvorbě pohodových filmů, které mají jediný cíl - pobavit. Velmi příjemná komedie s výborným scénářem o záměně budoucích maminek po srážce vlaků. Conie Doyle se nechtěně dostává do zámožné rodiny, ve které nachází štěstí i rodinu. V roli tchýně výborná Shirley MacLaine.(2.3.2003)

 • Slarque
  **

  Tenhle film je sice založen na zajímavém nápadu, ale při jeho sledování jsem si říkal, že scénář samotný je poněkud odfláknutý (a tím nemyslím jen fakt, že proměna Brendana Frasera z namyšleného snoba do zamilovaného slušňáka proběhla tak rychle, že nedávala žádný smysl). Jinak jediné světlejší momenty představovala dvojice Shirley MacLaine a Brendan Fraser. Ricki Lane v hlavní roli vedle nich vypadala přinejlepším hodně nezajímavě, a to její role měla docela slušný potenciál.(26.2.2005)

 • - Film byl finanční propadák. Z rozpočtu 25 000 000 amerických dolarů se za osm promítacích týdnů vrátilo jen 10 000 000 amerických dolarů. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v Torontu v kanadské provincii Ontario. (Terva)

 • - Film je natočen podle románu "I Married a Dead Man" Cornell Woolrich. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace