Úspěšný Mumford

Mumford

Komedie / Drama

USA, 1999, 112 min

Rozpočet $28miliónovTržby USA $4,555,459Tržby Celosvetovo $-(10.12.2009)

• Martin741

Plane, len taky lacny povrchny vyplach ... nema cim ani zaujat , plane kulisy, hrozne dialogy . 5 %(15.12.2018)

Pohodová komedie s mocnou hereckou sestavou a hudbou Jamese Newtona Howarda. Do malého městečka Mumford přijíždí mladý psycholog Mumford. Získává si přátele a jeho terapie mají úspěch, avšak jeden místní právník se rozhodne prověřit jeho minulost. Ukazuje se, že doktor Mumford není tím za koho se vydává. Příjemný filmek, který sice není bůhvijakým trhákem, ale rozhodně potěší. Doporučuji pro studenty psychologie. :)(2.9.2006)

Psychológ menom Mumford prichádza do mestečka Mumford vykonávať prax, avšak je v tom háčik. O tom kde je pes zakpaný vám viac nepoviem, lebo film to výborne predáva. V základe je Mumford konverzačná dráma o psychickej terapii, ktorá má výborne napísané dialógy a zaujímavé postavy. Vzhľadom na tému, čo si môže človek viac priať? Ústredná postava v podaní sympaťáka Lorena Deana má ku každej vedľajšej postave úplne odlišný vzťah, a ani jedna z liniek nie je navyše, či príliš krátka. To dáva filmu príjemné tempo. Bohužiaľ sa ale musíte zmieriť s tým, že to nie je nič viac, než ona príjemná oddychovka, ktorú by som obzvlášť odporučil študentom psychológie.(12.8.2013)