Kopyto

Kopyto

La Chevre

Komedie

Francie / Mexiko, 1981, 91 min

Richard a Depardieu, ani jednoho nemám rád, ale tenhle film je výjimka.(14.10.2017)

Dva velikání francouzského filmu se sešli ve výborné komedii. Dávám pět hvězd,Více komentáře netřeba, protože tihle dva jsou zárukou dobré podívané vždycky. A Pierra si jinde než v těchto komediích neodvedu ani představit.(18.12.2018)

Chtěl jsem dát ***, ale za scénu, jak Perrina unáší gorila, musím přidat ještě jednu... :-)(4.12.2009)

naprostá a nesmrtelná bomba po tak dlouhé době jsem se pořád musel smát.(1.10.2010)

Dalsia vynikajuca komedia.(30.9.2011)

Co funguje víc: dedukční logyka a zdravý rozum nebo náhoda a smůla přeměněná ve štěstí?(11.2.2012)

Když se dvojice komiků a perfektních herců sejde v jednom filmu, nemůže to dopadnout špatně. Všechny Hollywoodský komedie nechávají daleko za sebou. A pokud jste opravdovými fanoušky této dvojice, tak vřele doporučuju Uprchlíky.(7.4.2012)

Pro mě je tohle nejzábavnější film s dvojkou Depardieu, Richard. Spousta úžasných a vtipných nápadů. Smůla je mrcha a krásným (i hudebně) závěrem. 92%.(31.8.2012)

Možná i trošku dobrodružný až detektivka. Ale jinak srandovní komedie. Pierre tam zase hrál skvělou postavu. Výborný ale na 100 procent to není.(25.10.2012)

Prvý, trošku slabší film z trilógie, dnes už klasických komédií, tria Richard - Depardieu - Veber, ktorý pre túto trojicu poslúžil skôr, ako úvodná "oťukávačka".(28.12.2013)

• Carney

Velice snadno předvídatelné.(22.4.2014)

Nie zlé, ale to tempo je príliš pomalé...(8.2.2015)

Normálně, když jedna postava postřelí druhou, je to docela trága. Když to ovšem předvedou Pierre Richard a Gérard Depardieu, můžete se potrhat smíchy.(5.5.2017)

Celkem vtipné a vždy se na to rád podívám, ale je chybou scénáristů, že dali do jihoamerického deštného pralesa kobru monoklovou a gorilu, protože ty žijí pouze v Africe.....(13.10.2017)

Příběh vlastně není žádný zázrak, ale je to fakt prdel :)(14.10.2017)

Francúzi sú v komédiách najlepší, to som vedel. ale po tomto? sú dokonalí. divadlo. skutočná komédia. v živote som nevidel lepšieho depardieho ako v tomto. to isté platí aj pre piéra. nečakal som, že ma to tak bude baviť, ale splakal som sa. dokonalý bonbónik na nedeľu.(11.11.2018)

Velmi příjemná komedie o smolaři, který hledá ztracenou smolařku.(17.11.2018)

Skvělá komedie se spoustou obyčejného nenáročného humoru. Tato dvojice opravdu sedí. Pierre Richard coby celoživotní smolař,který při každé situaci šlápne vedle,nebo se mu něco přihodí,podává zde mimořádný výkon. Navíc jeho vzhled se k těmto rolím náramně hodí. Depardieu jakožto pohledný chlap na úrovni,vystupující jako realista,který řeší problémy,vycházející z logiky,nemůže smolaře pochopit a bere ho velmi s nádsázkou. Film,který má příběh jako ze života. Psychologie je někdy hodně pravdivá,a někdy i ten smolař může nakonec dosáhnout víc,než ten který se považuje za lepšího...(14.9.2019)

1 3 5 6 7 8 následující >>