Srub u jezera (TV film)

Cabin by the Lake

Komedie / Thriller

USA, 2000, 91 min

Na Srub u jezera jsem narazil spíše náhodou. Se zhlédnutím jsem ani chvilku neváhal, když jsem zjistil, že jednu z rolí má můj nejoblíbenější herec Michael Weatherly. Solidně natočené, zajímavý nápad se sériovým vrahem, vtipné momenty. V poslední třetině filmu jsem z některých záběrů poznal, že jsem film již viděl. Konec je trochu překvapivý.(3.8.2014)

• Hopper

Beckovy televizny thriller s nulovym obsadenim, slabuckym dejom a divnou pointou. Vcelku ubohe.(16.8.2003)

Televizní thriller se veze na poklidnosti a místy i zábavnosti. Scénář je s ohledem na televizní tvorbu napsán poměrně dobře. Hrůzy a lekaček se tu však dočkat nelze, takže nic pro fajnšmekry. TV obrazovce to však díky své atmosféře a plynulosti sluší. Prostě to není nervydrásající krvák, jakých se ve své době urodilo víc než dost.(2.9.2015)

• Tommassi3

"Nejsem tady, ale nemůžu si dovolit záznamník, jsem totiž jen spisovatel !! Co chceš ??" ;)(14.6.2013)

• ARI50

Par slečinek na výstavu pod vodou tot vše.(14.12.2016)